Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za co pane bože, za co...
  • Ristoro
    Já vím, že online a survival je dneska hrozně "cool", ale musí to odnést zrovna Fallout :(?
    • Dneska je hlavně hrozně cool kvůli všemu brečet na diskuzních fórech a vylívat si tam svoje srdíčko.
    • PanS
      Tyhle trendy si holt nevybíraj.
      • Příští Fallout bude Battle Royale *1*
        • Pristi? Nedivil bych se, kdyby to chteli narvat uz do tohoto. ;)
          • Jack1947
            Neboj v premiumu to pošéfujou *15*
  • Tohle nemá smysl komentovat. Kdyby Bethesda neznásilnila tak ikonickej titul, jako je Fallout, tak bych se možná i těšil. Nerozumím tomu, na co je tady kdo vlastně tak natěšenej, tohle nebude ten FOnline, na který jsme se všichni x let nazpátek tak moc těšili. Tohle bude jenom prostě další ultra brakovej bullsh*t, na kterym Bethesda bude rejžovat, protože je přeci dneska cool udělat onlinovku a ještě k tomu postapo a když na to napíšeme Fallout, tak si to budou všichni kupovat, protože dneska Fallout znamená Father, Synth, Piper, Diamond City, Megatone, Rivet City, Madison Li, James, Three Dog, Lyons Pride, Liberty Prime, a bohužel to již už x let neznamená Master, Frank Horrigan, Marriposa, Vault 13, Chosen One, Vault Dweller, The Hub, Harold, Marcus, Tandi, Junktown, New Reno, Vault City, Lynnette, San Francisco, Arroyo a přiznám se, že se mi při tom psaní chce seriozně brečet.

    Bethesda v herním průmyslu je synonymum pro kyselinu sýrovou v chemii.
    • Mam pre teba zlu spravu. Gameplay video to potvrdilo. Hnus hra. Fallout 4 online nic ine. Viacej niet co k tomu dodat. Hnus
    • Poradim ti, me to pomohlo. Proste se na ty hry vybodni. Ja hral jenom FO1+2 a z FO3 se mi chtelo zvracet kdyz jsem to videl. Nikdy jsem to nehral a nikdy nebudu.
      A tyhle tituly uz me jsou uplne sumak natoz abych kvuli tomu brecel. Herni prumysl skoncil asi tak pred 10 lety. Dneska vychazi jeden - dva dobrych titulu rocne a me to vlastne staci.
    • Dělám glykobiochemii už pár let, ale o sýrové kyselině jsem ještě neslyšel :D jinak ano, totální souhlas, Fallout 1 a 2 jsou jediné pravé hry. Trojka a čtyřka jsou brak, slyšel jsem, že New Vegas má dobrý příběh, zkoušel jsem, ale prostě se nedokážu přenést přes naprosto příšerný engine.
  • Stejnak to vyjde dřív než DayZ a to to jenom oznámili
  • Tohle snad nemyslej vazne. Parta debilu ve vedeni dokaze znicit uplne všechno.
  • logika stranou, ale nechci abych po několikahodinovém farmení mně sejmul týpek který bude na mapě levitovat, teleportovat se, nebo se zaseknu do textury.
    • Jack1947
      Ukaž mi hru která potírá cheatery nějak drsněji a hlavně rychle... moc jich nebude nooo
      • Kazda ktera ma tvurce s IQ aspon splouchajici vody ... ve wotku si moc nezacheatujes, protoze data ktery nemas si ani nezobrazis. Ale pokud chce nekdo holt usetrit a veskerou mechaniky hry necha na klientech ... protoze odjakziva platilo, plati a platit bude, ze s klientem si hrac muze delat co chce a neexistuje zadnej zpusob jak mu v tom zabranit.

        A 100% plati, ze vsechny ty tzv "ochrany" sou tak maximalne viry zpusobujici pady, zaseky, zbytecnou zatez atd atd.
        • Jack1947
          Přesně F2p hry by o to mohli vyprávět, nakonec trestají ty poctivé hráče a ti co vesele hackují jim akorát nahází písek do očí *11* *12*
      • nemyslel jsem cheatery ale bugy
        • Jack1947
          Tak exploit to si nevybereš *3*
      • ale v singlu ti nevadi :)
        • Jack1947
          Cheatující ai vadí ale v multiplayeru to je zvěrstvo
    • P.S.
      Jinak se asi všichni shodnem že Fallout online je něco jako splněný sen. Naneštěstí to nikdo nechce v podání Bethesdy *1* Je to něco jako by jste se těšili na pokračováni vašeho velmi oblíbeného filmu a zjistili jste že to bude dělat Uwe Boll s rozpočtem pět korun. (Ano bethesda sice peníze má, ale je mi záhadou kam plynou když dělají takové zmetky *2* )
  • Ne, díky. Elder Scrolls Online za 100€ se všema DLC mi stačí... další MMO šit na steamu vidět nepotřebuju.
  • Už alespoň oznámili, že válka se nevedla s Čínou, ale třeba s Oceánií, aby se hra dala prodávat i u nich? Universum stejně už rozsekali tak dokonale, že je to jedno. Nebo se vedla s Euroásií? Strana ( Bethesda ) určí
    • Tiše, nebo budeš vaporizován.
  • Doufám, že tam budou i ghůlové, supermutanti, kentauři, geckoni, párači a další obyvatelé postapoklyptický krajiny... Trochu se bojím aby tím, že vylezou z bunkru už dvacet let po válce, nebylo to okolí včetně flory a fauny ještě příliš zachovalé. Přeci jenom možná chvilku trvalo, než virus FEV začal naplno řádit.
    • smejki
      V F3 byly 200 po válce čerstvě spálený stromy. Bych se nebál, že se Bethesda nechá svázat logikou a zdravým rozumem.
      • tak ve falloutu od bethesdy je toho vic .. funkcni pc ,automaty u prostred pouste ,papundeklove baraky co prezili atomovej vybuch kilak od nich atd atd natoz pak naka casova osa , teso se taky odehrava nejak 800let pred morrem a 1000 pred skyrimem a presto tam jsou porad ty same osady , mesta a snad i npc
        • TheGGG
          třeba ty baráky někdo postavil po výbuchu během těch sta let duh?
          • Pardon, jedná se asi o gameplay trailer. (Cca od 2:35 tady: https://www.youtube.com/watch?v=Oj06B-QQJTM)
          • A schválně tak, aby vypadaly jako postavené před. No s trochou fantazie se dá vysvětlit leccos. Asi to ale nedáš třeba u levitujícího schodiště v teaseru(!) na F4.
        • Napred si o tom neco zjisti nez zacnes kecat hovadiny. Tady ti selsky rozum nestaci. Chce to vic..
          • Typický flashův záchvat.
          • Tak tomuhle říkám agonie.
    • S nějakou logikou si tihle tvůrci moc hlavu nelámou. Bude tam všechno kromě Falloutu.
      • No, teď se dívám na tu časovou osu Falloutu: http://www.madbrahmin.cz/index.php?dir=spolecne/bible/polozky&id=historie ... Podle ní vznikli supermutanti až v roce 2137. Takže kdyby to brali logicky, tak by se v tom Falloutu 76 neměli vůbec objevit. Ale jak říkáš, oni si s logikou hlavu moc nelámou...
        • Khanemis
          Tak Bethesda si zatím v každém svém Falloutu vymyslela zcela nové zdroje supermutantů, kteří nemají s Masterem nic společného. Ve trojce pochází z experimentálního vaultu a ve čtyřce jde zase o výsledek pokusů Institutu. Takže je to opravdu úplně jedno:)
          • neni to taky tim, ze se to odehrava vzdy v jine oblasti ?
            • Khanemis
              Hele okecat se to dá vždycky, což přesně i Bethesda dělá:) Já neříkám, že je to nutně špatně...ale osobně bych byl raději, kdyby tam fungoval nějaký přirozený vývoj namísto snahy přicházet z důvody jak to recyklovat dokola. O to větší rozdíl to pak je když si člověk srovná hry od bethesdy (kde se právě většina konceptů drží přísně ve statutu quo) a New Vegas, které naopak navazuje na původní Fallouty, a je už tak daleko ve společenském vývoji, že se původnímu konceptu skoro nepodobá. Dva extrémy. Ani jeden není nutně horší nebo lepší. Nicméně každému sedne něco jiného:)
            • tak treba to mohlo byt neco jako s atomovkou...tu taky vyvijeli na sobe nezavisle nemci, amici i rusaci...taky za maximalniho utajeni atd. Ruzne typy leku taky vyviji ruzne firmy a vysledek se lisi treba jen v malickosti aby mohli obejit patent. Tady bych asi tak prisny nebyl.
            • Khanemis
              No to je právě to...podle původního loru se výzkum FEV odehrával jen v oblasti výzkumného ústavu West Teku, odkud byl později, kvůli utajení a špionáži, převezen do základny Mariposa. Nikde jinde se vyskytovat neměl a pokud ano, šlo by jen o zárodky předchozího výzkumu viru pro podporu imunitního systému (Pan-immunity Virion Project, kterým měl původně FEV být), tedy něčeho úplně jiného. Ale holt Supermutanti jsou příliš cool frakce a Bethesda se jich evidentně nechce vzdát, tak to přepisuje jak se jim zlíbí.
              Což nemyslím nutně jako výraznou kritiku. Chápu, proč to dělají, ačkoliv bych preferoval trošku obratnější práci s lorem:)
  • Budování ve čtyřce bylo pro mě naprosto demotivující prvek tu hru vůbec hrát. Tohle s klidem přejdu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit