Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • škoda že to nevydaj jako sberatelku 4.nebo vcetne, to by pak melo smysl ale toto *11* *10* jen tahani penez fandove falloutu co by si to koupili ty hry uz davno MAJI
  • Lukyz
    1300,- za celou kolekci není žádná raketa, ale jelikož všechny hry už vlastním a myslím si, že nebudu jediný, tak dávat 1300,- v podstatě za pěknou krabičku mi už přijde dost *1*
    • Vzhledem k tomu, ze se ty hry bezne rozdavaj gratis nebo skoro gratis, tak to poradna raketa je. Navic puvodni fallouty budes moset modovat, aby to nejak rozume jelo vic nez 800x600, coz bych cekal ze aspon dodaj upraveny, ale zjevne ne. Takze zaplatis 1k3 za plechovku.
  • Jo ... a to se vyplati, vyplajznout 50ecek za bezcennou plechovku.
  • Rozdíl mezi Falloutem 1 a Falloutem 3 je jako mezi Dědictvím 1 a Dědictvím 2. Ty hry nemají v jedný krabici co dělat *7*
    • Máš ty pravdu kamaráde *3*
  • Kallessin183
    Ne že by to vypadalo až tak zle, ale koupit si za 50 eur malou bombičku a další kopie her co už vlastním... no nevim tak velký fanoušek asi nejsem...
  • nez pre staromilcov je to urcene skor fanusikom ktory fallout spoznali az od 3tieho dielu... a to je skoda, ak by do toho pribalili 4ku a supli to povedzme za 60-70 ecok ako druhu verziu zberatelky, malo by to imho lepsi vysledok
  • Coffin.Corner
    Škoda že to neprodávají i s odpalovačem, který k tomu náleží, vystavil bych si ho na stěnu jako docent Chocholoušek jeho tarasnici... :) Tohle je prostě málo muziky za ty peníze.
  • Hnisavec
    vezmem si ju so sebou do lietadla a vytiahnem počas letu *5* *15*
    • kdyz u toho zacnes stahovat okynko budes frajer
  • kurnik šopa...ako mám všetky fallout hry, ale toto ma láka, čo ma avšak odraďuje, je ta cenovka...Ja ako hráč zo starej školy, kde prvé dve fallout hry sú stále neprekonané a patria medzi moje top RPG ma troška mrzí, že tam museli pridať aj tie dva 3D nepodarky..nebyť ich tak to celé stojí aj s tým nepodareným fallout tactics do 25 ojro...škoda no.
    • Vojta_Ilavsky
      Proč nepodařené?
      • Mne jednoducho nesadli...možno to bude aj tým, že v dobe vydania sa jednalo o totálne otrasné konzolové porty a celkovo to na mňa pôsobilo velmi divne, takým nedokončeným dojmom, dokonca som fallout 3 ani new vegas ani nikdy neprešiel, vždy som sa k tomu vrátil niekoľko krát, že to prejdem ale motivácia, dokončiť hru stále ubúdala.
        • Ja jsem si Fallout 3 namodoval všim co se dalo a hraje se to super.
        • Vojta_Ilavsky
          New Vegas bylo fajn.
          Ale já myslel spíš Tactics, je to můj nejoblíbenější díl, tak proto se ptám.
          • Jáj ták, no tactics sa mi nepáčil hlavne preto, že v porovnaní s prvými dvoma falloutami to malo slabučký príbeh a hra bola takmer lineárna...
            • Proto se to jmenovalo tactics ty hlavo. Ze to nebylo to co jsi predpokladal neznamena, ze to byla nepodarena hra.
  • Jack1947
    Jak jinak... než v radioaktivitě *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit