Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra ještě nevyšla a lidi se už těší na mody?
    Nasedněte do hyperloopu, příští zastávka dobřany!

    Hlavně si to nezapomeňte předobjednat. *1*
    • Still
      Mám jednu sběratelkiu z KS kampaně a předobjednal jsem si i sběratelku co nabízí na Xzone, a co?
      Na předobjednávce nevidím nic špatného :)
  • Když z toho udělají mód na Středozem zasazený do období LOTRa, se všemi knižními postavami a lokacemi, v měřítku 1:10, tak jim jsem ochoten zaplatit 250 000 CZK za jedinou kopii hry.

    LOTRO je už přestárlé a hlavně nikdo nemá zájem o idiotské MMO s poplatky.
    • LOTRO uz hodne dlouho nema mesicni poplatky a zrovna knizni tematiku zpracovava a rozviji docela zdarile. Jen je to holt uz letita hra. :)
  • Jestli nebude mod na mašinku Tomáše tak dávám refund.
  • Dvě dobré zprávy v jeden den. Nejdříve je KCD zařazeno jako PreOrder na GOGu ( www.gog.com/game/kingdom_come_deliverance ) a následně tento GoT mod. To nám ten týden pěkně začíná.
    • A když jsou verze krabicový s klíčem na Steam, půjde to přidat dodatečně i na gog?
      • To bude zalezet na Warhorse a zatim jsem vsak nezaznamenal zadne informace timto smerem. Obecne to povazuji spise za chybu, nebot ackoliv KCD drzim palce tak jsem jej financne nepodporil prave z duvodu absence GOGu nebo nejakeho jineho DRMfree reseni. Potom jiz zbyva pouze vyse uvedena moznost GOG Connectu na coz se ale rozhodne neda spolehat.
      • solomon.short
        pokud pridaji na GOGu KC:D do Connectu, tak ano. Jinak asi ne...
  • Já doufám, že jednou do Kingdom Come vznikne mód který do hry přidá slovanskou mytologii.
    • CZ dabing by měl být povinností.Ale angličtina se dnešním holobrádkům zkrátka líbí.Smutný.
      • A kdo ten český dabing zaplatí? Prodeje hry v ČR asi ne, tak že by to dotovali jenom pro srandu králíkům?
        • Ale zaplatí to se neboj, vývojářům jde min. polovina prodejní ceny (po odečtení provize distributorům, daňe atd.)Tedy predpokládám prodej v ČR okolo 150K, to dělá cca 100M. Předpokládám že 10% si to pro absenci dabingu nekoupí, což je minus 10M.
          • Lol, ne, nejde. Distributorum (Microsoft/Sony/Steam) jde kazdemu zhruba 30%. Min. za konzole jde nejake procento jde Deep Silver jako publisherovi a nakonec, nejvetsi kus sezere Bakala jako hlavni investor a vyvojarum fakt min. 50% nezustane.
        • Jinak backerů bylo 10% Čechů, 4% Francouzů (ty dabing mají), 34% UK+USA (angličtina), 11%+2% Němci a Rakušáci. Takže tvrdit že Češi by to nezaplatili je milný dojem. (Jinak těch 10% Čechů udělalo 50% kickstateru)

          zdroj: https://www.kickstarter.com/projects/1294225970/kingdom-come-deliverance/posts/742745
          • Nikde se tam nepise, ze tech 10% Cechu udelalo 50% Kickstarteru, to je tvoje fantazie.
          • Veskoslav
            Ber to ale tak, že kvalitní dabing Tě vyjde na 2-3 mega minimálně. A mylný dojem? Nemyslím si. Zaplatit to zaplatí, ale kdo bude riskovat předem a štěpit navíc síly a čas? Francie je 5 krát větší trh než jsme my. Je logické, že prvně budete investovat do Němců, anglicky mluvících zemí, Francie a Polska. To Vám pokryje většinu prodeje. I kdyby prodeje v ČR kopírovaly podporu na KC, tak si nemyslím, že se tady prodá více jak 100k.

            Ano, dabing by byl skvělý, ale z finančního hlediska je pochopitelné, že jsou tam jiné, pro větší trhy. To s vlastenectvím nemá nic společného. Navíc kdyby tam byla současná čeština, tak by to taky bylo o ničem:) A to taky něco stojí vytvořit dobový text v češtině.
          • Je to vážně smutný.Já osobně doufám a věřím,že se dabing dodělá dodatečně.Klidně si na něj počkám.Mafie mám origošky koupený.Kingdome come si bez cz dabing nekoupím.
            • Já to bez dabingu také kupovat nebudu, snad až ho přidají a pokud ne, tak to prostě vypustím.
            • Smutný bude až v modu.
            • SalemCZ
              Jdu si pustit jednu husickou než to zkur*ví https://www.youtube.com/watch?v=elskCac9wSI
            • SalemCZ
              Já asi taky ne, maximálně ve velké slevě. Prostě mi to přijde jako křivda.
          • Mno, z marketingoveho hlediska kickstarter uz dal asi nikoho nezajima (i kdyz je to nekdy smutne). Celosvetove je daleko vice anglicky/francouzsky mluvicich a tam je onen cilovy trh. Nenasel sem koncova cisla, jen predikci pro prodej videoher pro rok 2017 (zdroj newzoo.com), kde jen samotna US byla predikovana na revenue ve vysi 25,426M a CR 154M, coz jen samotna US dela ~165x vetsi duvod pro anglicky dabing nez pro cesky. Francie pak s oddhadem na revenue 2,977M ma ten duvod sic "jen" ~19x vetsi, ale francouzsky se nemluvi jen tam, že (narozdil od cestiny kterou ve svete az tolik lidi nemluvi). Jako cisla mluvi za vse, a vyvoj her je preci jenom byznys, nic jinyho.
            • Jinak Němčina tam je kvůli krabicovému vydavateli (Deep Silver)
            • řekl bych že ale to co píšeš je pro všechny videohry a ne pro hru vyrobenou u nás, "o nás". V USA středověk berou jako že je to to fantazie, žádný středověk tam ani nebyl.
        • Poláci, Slováci, Češi. Francouzsky to bude ale to se neboj.
          • Hráčů, kteří by to hráli v originále by mohlo být nezanedbatelné procento. Tj. slovanské státy, země kde je angličtina tabu (Asie), všichni ti co mají rádi autenticitu a podobně.
    • Já bych chtěl, aby tam místo lidí byli transformeři a místo králíků a slepic roboti z titanfallu. ale všechno historicky akurátně.
    • já zas bych chtěl český mód s dabingem
  • Čekal jsem, že něco takovéhohle vznikne....jen jsem nečekal, že takhle brzo :D
    • Krescz
      čím dřív, tím líp :D
      • Přesně tak :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit