Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • podporu kupou fc5 neodporucam, to by som si nemohol vazit kreativne a inovatorske studia
  • Vypadá to jako Wildlands přejmenovany na Far Cry
    • Přesně tenhle pocit z toho mám taky
  • Hodnocení ... když se podívám, na hodnocení na Steamu, tak Kingdome Come je po právu propadák. Takže za mě ta recenze zde na Games.cz byla neobjektivní.

    KD má 16k positivních a 7k negativních recenzí - což je extrémně mnoho!!! Defacto každý třetí hráč NEBYL spokojen.

    Odkaz na porovnání : http://i.imgur.com/jPh46nP.jpg
    • Tak to vychází přibližně na 69.57%, čili dejme tomu, že 70%, tak to si myslím, že je ok, vzhledem k tomu, že to neni mainstream, ale hardcore... *5* *5* *5* *5* *5* *5*
      • Ještě doplním, že stejným postupem to vychází pro W3 takhle: ~98%, což je sice kruto-přísný... Uznejme, že to je hra pro většinu pařanů, KDC na tohle se*e a jde cestou:"chci být tím, čím chci a né tím, čím bych měl"... Zdejší hodnocení chápu, protože jsem hardcore hráč a baví mě to :) *16* *16* *16* *16* *16*
        • Witcher 3 se nelíbil 2% kupujících.
          Kingdome Come se nelíbilo 35% kupujících.

          To se sakra rozdíl ! Sám si netroufnu škatulkovat cílovou skupinu potažmo kupující na "hardcore" a "většinu pařanů".
          • *z prstu
          • “Protože těch 35% ”
            argument vycucanej z prytu...
          • Protože těch 35% si myslelo, že bude hrát další Skyrim... Jenže... Tuhle diskuzi bychom měli buď přesunout jinam (nejlepší pod recenzí KDC), nebo ukončit. Tady to nemá co dělat. Já teda raději uznám, že máš pravdu, čísla hovoří jasně... 35 je více než 2... (I když nevím jak jsi na to přišel, je to "jen" 30) a tudíž máš pravdu.
    • A co hodnocení na GOGu? Tam ke KC hit. Ta hra nezaujme každého, to je jako s DCS. Kingdome Come.... Ja tu nenávist vůči ní moc nechápu. Mám tam uz 90 hodin a těším se na každý nový quest.
    • KCD je měsíc jedna z nejprodávanějších her na Steamu. Jen za tejden prodali mega a ty tu mumláš něco o propadáku. To si opravdu tak hloupej nebo jen trolíš?
      • za jeden tejden prodali mega??!! :-D :-D :-D Predobjednavky ti asi moc nerikaji, vid?
      • bohužel mám obavu že to bude ta první možnost
    • jamar28
      A ty nevidíš rozdíl, když se podíváš na typ hodnocení na Steamu a tady na Games? Uvědomuješ si, že na Steamu existují jen dva typy hodnocení - palec nahoru a palec dolů?
      • Witcher 3
        + 147k positivních, - 3k negativních 147:3

        KingdomeCome
        + 17k positivních, - 6k negativních, 17:6

        To je realita.
        • Neblbni! Witcher nema tak propracovane AI, souboje a ani tak vymakanou kovarnu, takze to, ze se to blbe streamuje je pochopitelne a omlouva to i bugy :-D :-D :-D
        • xD No ty seš hrozně objektivní analytik. Myslím že ani z warhorse nikdo nečekal že se to bude líbit všem, natož aby to trouflo 3, díl známé fantasy ságy. Ale propadák vypadá trochu jinak, je mi líto.
        • jamar28
          To nepopírám, já se spíš divím, jak s tím souvisí recenze na games.
      • Chápu, proto jsem také vložil obrázek s hodnocením jiných her pro srovnání. Kingdome Come je nejhorší.
        • To se ti ulevilo *2*
  • vůbec jsem neplánoval FC5 koupit ale nějak se to semlelo a rovnou jsem u toho proseděl cca 6 hodin v kuse. komu se líbil FC3 nebo 4 a ještě se toho nepřejed tak si myslím tohle užije.
    gunplay, stealth, možnosti jak přistupovat ke střetům a zabavit se blbostma jsou pořád dobrý. krásný prostředí (ani jsem nečekal že se mi bude tak líbit, proletět se těsně nad řekou v krásným údolí bylo super). bojuje se tu s lidma, se zvířatama jen minimálně (už není potřeba k vylepšování věcí/vlastností sbírat hromadu býčích varlat a borovicových šišek). nově možnost vzít si sebou dva kumpány který kupodivu nestojí za prd a dokážou být i užitečný (ale když je nebudete vyloženě řídit tak stejně drtivou většinu protivníků zabijete vy). i když jdete mapou jen tak nazdařbůh tak poměrně často narážíte na nějaký eventy nebo vyloženě úkoly, takže to působí celkem živě (zatím jsem neměl nutkání dojet co nejrychleji z bodu A do B abych tam jen něco vystřílel a pak se vrátil ...vlastně snad žádnej úkol zatím nevyžadoval se po splnění někam vracet *4* )

    opět je to to samé dokola, i když s možností dvou parťáků je tu zase o něco větší variabilita jak s nepřátelema naložit. ale kdo se začal nudit u předchozích dílů tak tady se začne nudit taky

    a pro mě nejhorší část - příběh. kdyby tam nebyl žádnej tak je to snad lepší. resp. to pozadí zápasu zmagořelýho kultu se zbytkem rozumnýho obyvatelstva je fajn, ale to co mě na příběhu deptalo v předchozích dílech je tu na steroidech. člověk si užívá sandboxovou hratelnost a najednou lup, přijde příběhová mise která vás z toho vytrhne a dostane do naprosto nesmyslný situace (aneb po tom co pozabíjíte tisíce nepřátel který se vás taky snaží zabít přijde frajer který vás kupodivu zabít nechce ale jednou ranou vás omráčí). Ve trojce to alespoň trochu vynahrazovaly scény s mučením/snahou o zajímavou popravu co následovaly, tenkrát mi to ještě nepřišlo okoukaný. Ve čtyřce už mě tyhle záležitosti přišly vyloženě jako opruz a nakonec mě otrávily natolik že jsem hru nedohrál. A tady to dovedli k dokonalosti - dokonce dostanete varování vysílačkou "bacha, zábava končí, budeme tě šokovat příběhovou misí" ...zatím jsem takový absolvoval jen dvě, ale musim říct že přečtení libovolnýho dopisu který jsem našel bylo asi zajímavější než tohle. a záporáci mě fakt nešokujou, vlastně mi jsou úplně u pr...., větší motivaci mám proti náhodnejm mamlasům který s v polích chystají popravit rukojmí

    takže za mě si užívám sandbox a doufám že tentokrát zvládnu překousnout ten příběh. ještě by to chtělo návrat plnohodnotnýho coopu pro 4 lidi jako ve trojce místo tý trapárny pro 2 co zavedli ve čtyrce
    • hele. Vřele doporučuji dat si to na hard, pak si v gameplay menu a v hud menu povypinat ruzna. varovani o granatech, odkud to leti a pod. a dostanes docela dobrej hardcore ;-)
    • Jen s těmi varlaty se pleteš. Je tam quest, kdy musíš troje sesbírat z chovných býčků. *1*
      • uff, aspoň že jen troje *1*
  • ach jaj zase hľadať košky aby som mohol mať púzdro na zbraň a municiu , to si mohli už odpustiť .
    • Hledals mě?
    • Toto tam práveže už neni. Koška *1*
  • V FPS hrach preferujem silne RPG prvky - vyvoj postavy, alebo velmi dobry pribeh. Zda sa ze Farcry 5 nema ani jedno, ani druhe. Ako hladanie nejakych plagatov a obsadzovanie taborov moze byt isty cas zabavne, ale potom sa dostavi nuda. Dobre to zhodnotil Pavel Makal v recenzii na Hrej. Ked sa mu odhalila nova oblast a on si predstavil ze bude robit znova dookola to iste - nalada klesla k bodu mrazu (konecne hodnotenie 3/5)
    Toto stalo aj mne vo FC4. Pozeral som na tu mapu, otazniky, vykricniky a rozbolela ma hlava...
    • Ristoro
      Já preferuji silné RPG prvky v závodních hrách. Škoda, že se v posledních Project Cars soustředili na fyziku vozidel místo RPG prvků :/.
    • hmm, dobré story a hry... hmmm jedna za rok a to ještě možná. loni nier a dál mě nic nenapadne...
    • Ja ve FPS hrach RPG prvky nepreferuji. Naopak. Ale vis, kde jsou RPG prvky preferovane? V RPG hrach. Proto hraju RPG kdyz chci RPG prvky.
      • Tak treba Stalker mel taky nejake RPG "prvvky", otevreny svet, ... a podle me to byla perfektni hra. Kdyz dva delaji totez, tak ....
      • Páni, ty si z Harvardu?
        • Odkud jsi ty? Skola zivota? Pokud jsi to nepochopil, je to reakce na "V FPS hrach preferujem silne RPG prvky".
  • BoB.2
    Nechápu jak mohly pod*lat tak jednoduchou věc jako ukladání hry ,můžete hrát jen jednu hru jen jeden save nemůžete hrát zároven co-op a zaroveň singl. Pokud chcete hrát zaroven s někým co-op musíte smazat svoji rozjetou hru a začít od znova a pokud chcete hrát singl smažete si co-op.
    Tohle je opravdová demence.:dumb:
  • zaty
    Když jsem hrál jen FC1 a pak už žádný, který díl byste mi doporučili, jako oddechovku v mezičase mezi hraním DS3 Ringed City?
    • Určitě třetí díl. Příběh je kupodivu fajn a ještě v té době není okoukaný, navíc se k tropickým ostrovům nějaký takový příběh i hodí. Gameplay mi přišel nejsvižnější a nejpříjemnější a po dohrání jsem měl fajn pocit. Čtyřku jsem nikdy nedohrál a Primal je fajn, ale dohrál bych to asi jen kdybych nehrál ty díly předtím.
    • jako oddechovka rozhodně FC3 Blood Dragon. Tam se člověk občas i zasměje.
    • FC3 nebo FC Primal.
    • potřebuješ oddech po Midirovi? Já mám nejradši Blood Dragon a pak ještě FC2.
  • michaliuz18
    rovnake bugy s AI mal aj origins , ubisoft zlyhava stale na tom istom. Mozno by mali pochopit ze do buducna by trebalo zmenit far cry od zakladu. Tak ako ich to napadlo s ac origins. Lebo pomaly ale isto upadá aj far cry , avsak stale sa najde vela casualov a detí ktore tuto seriu miluju aj keby mal byt far cry 6 len dalsou kopirkou v inom prostredi
    • Dokud na tom vydělávaj tak to měnit nebudou.Horší známky než 6-7 to od herních pisálků nedostane páč ta hra jde spustit a je od nějaké velké firmy :)
    • Takže to,že se někomu hra líbí,nemusí být hned casual nebo děcko.
      Hry jsou především o zábavě,a i když má hra stejný mechaniky,někomu to nemusí vadit.
      Načež dneska má skoro každá AAA podobný mechaniky.
      • Si casual nebo děcko
        • Hlavně, že ty seš hardcore alpha virgin gamer :D
    • Morraw
      FC degradace je naopak v rámci UBI sérií nejvýraznější a viditelná už defacto od čtvrtého dílu. Oproti ostatním sériím FC hry nemají zapomatovatelného hlavního hrdinu, prostředí a nebo třeba nějakou hlavní mechaniku, kterou další díly rozvíjejí. FC je prostě pískoviště, kde je ale příliš málo prostoru pro invenci.
      Už čtvrtý díl byl hlavně kopírka a to stejné pátý díl. Jediný Primal vykročil někam jinam, což je jedna z možných cest. Far Cry ze současnosti bude vypadat vždy stejně.

      Také jsem nedávno dohrál Wildlands a ten dokázal být hodně rychle stereotypní. Tady bych dostal vpodstatě to stejné, jen z pohledu vlastních očí.
  • upřímě jsem čekal snad i horší známku...díky a pravidvou recenzi.
    • 7 je špatná známka? kde žiješ v jakem vesmiru?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit