Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jak 4 far cry toje nějaka blbost ne
    • Je to myslené že sa Far Cry 4 prezliekol do praveku, teda že nemáme očakávať nič nového ;)
      • ale far cry 4 byl uplne neco jineho :D
  • Tak to je super, že jsem nehrál předchozí Far Cry hry a nezkazil jsem si to... Takže to pro mě bude relativně nové :)
    • Tak to je tvoje velký štěstí a asi si to užiješ, ovšem já už bohužel nemám nervy hrát poněkolikátý za sebou tu samou hru.
      • Jack1947
        Teprve po 3 *1*
  • Popravdě, on někdo od UBI čekal něco jiné? Opět povrchnost, bez smyslu pro detail nebo hlubší mechanismy, s feelingem hry pro děti (nehledě na mature content, který je zde k smíchu)
  • takze to muzou vlastne udelat "far cry hru" z jakehokoli prostredi...co takhle řím/řecko? nebo prvni/druha svetova valka...co takhle napoleonske obdobi?hmm...vikingove? stredoveka anglie? :)
    • ty bys moh z fleku delat kreativniho manegara v Ubisoftu, myslim ze bys je tam vsechny predcil VAZNE, ale je to smutne *13*
      • :D diky...ono by to vazne asi moc tezke nebylo...
  • Hype bublina splaskla...
    • jeanczarny
      Ona nějaká byla?
  • Jack1947
    Tak furt lepší než 9ítka to opravdu někdo čekal nějakou evoluci v žánru? *7* Kor když to je ještě z pravěku ale věci tam tehddá měli hrozně OP.
  • A to ste boli ešte benevolentný. Aj tá 7 je príliš dobrá na tento stereotyp.
  • Inquisitor
    A čekal někdo něco jinýho?
  • Lukyz
    Zdá se mi to nebo jsou na screenech český titulky, ale UI je v angličtině? *1*
    • Pokud si neumíš nastavit kompletní CZ lokalizaci v počátečním menu hry před zpuštěním samotného příběhu, tak to máš v pořádku *3*

      S hodnocením nesouhlasím, hra je určitě lepší jak Far Cry 4, hra navíc přináší nejvíc originálních prvků od vydání třetího dílu.
    • https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/3b/Paris_Tuileries_Garden_Facepalm_statue.jpg
  • Domorodci mluví anglicky s pravěkým přízvukem?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit