Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Je to horší než COD stejnej engine, hratelnost jen recyklát z už tak zoufalé čtyřky... ale jo ted už to konečně smysl dává všechno to lovení a stahování z kůže to zas jo *3* *7*
  • ty bys moh z fleku delat kreativniho manegara v Ubisoftu, myslim ze bys je tam vsechny predcil VAZNE, ale je to smutne *13*
  • Jack1947
    Teprve po 3 *1*
  • Proč chodit pěšky, když se můžete svézt na 4 zvířatech? :D
    Jinak je pravda, že je to jenom evoluce FC3, ale dobrá evoluce. Teď tam má větší smysl sběr a zasazení do té doby se mi taky líbí. Samozřejmě, hodně lidem se to nebude líbit, ale hodně lidem naopak bude. Já se na tu hru těším hodně.
  • Skoda, ze si vic nepohrali s hratelnosti, ale nevadi, FC4 jsem vynechal a az to bude ve sleve za par stovek, tak do toho pujdu.
  • Tak to je tvoje velký štěstí a asi si to užiješ, ovšem já už bohužel nemám nervy hrát poněkolikátý za sebou tu samou hru.
  • Ta česká herní scéna, to jsou hrozný Indiáni... Není divu, že se u nás nijak nerozvíjí velký herní průmysl... *7*
  • Mozek
    Už mě s tímhle vážně začínají všichni štvát. CoD, AC, FC všechno je to stejnej marast kdy jen vymění dobu a vydají s velikánskou pompou novej díl, kde mluví o tom jak přidali naprosto famozní coool věci, který z toho dělají neuvěřitelnej zážitek *7*
    Ať si to všichni strčí do háje a udělají konečně něco pořádnýho.
  • to, ze nesouhlasis s hodnocenim, jeste neznamena, ze vis co je "normalni pro ostatni". Jestli umis hru ohodnotit jeste pred prectenim recenze a aniz by si ji hral, tak jsi proste borecek, to se neda nic delat, mel bys to jit delat profesyjonalne *1* *1* hloupoucky
  • je to tak, pro tyhle "hry" tu existuje stupnice 7-10/10 prostě. Este nez sem otevrel tu recku my bylo jasny ze to je shit, proto tam bude 7/10. Taky mi bylo jasny ze to bude recenzovat Volejník, ten samej co dal fc4 10/10... pro normální lidi je hodnocení realně 5-6/10.
  • Pokud si neumíš nastavit kompletní CZ lokalizaci v počátečním menu hry před zpuštěním samotného příběhu, tak to máš v pořádku *3*

    S hodnocením nesouhlasím, hra je určitě lepší jak Far Cry 4, hra navíc přináší nejvíc originálních prvků od vydání třetího dílu.
  • Nejlepší FC jsou stejně 1. a 2. díl
  • Být to jakákoli jiná hra, tak by to výsledné číslo bylo nižší... ale že je to ten Ubisoft a "všemi oblíbená" značka Far Cry, tak tomu přece musíme dát aspoň 7.
  • jak 4 far cry toje nějaka blbost ne
  • Tak to je super, že jsem nehrál předchozí Far Cry hry a nezkazil jsem si to... Takže to pro mě bude relativně nové :)
  • Popravdě, on někdo od UBI čekal něco jiné? Opět povrchnost, bez smyslu pro detail nebo hlubší mechanismy, s feelingem hry pro děti (nehledě na mature content, který je zde k smíchu)
  • takze to muzou vlastne udelat "far cry hru" z jakehokoli prostredi...co takhle řím/řecko? nebo prvni/druha svetova valka...co takhle napoleonske obdobi?hmm...vikingove? stredoveka anglie? :)
  • jeanczarny
    Ona nějaká byla?
  • Hype bublina splaskla...
  • Jack1947
    Tak furt lepší než 9ítka to opravdu někdo čekal nějakou evoluci v žánru? *7* Kor když to je ještě z pravěku ale věci tam tehddá měli hrozně OP.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit