Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli tam neni yorkmut, tak to nechci.
  • Paul_cz
    Ubisoft je v recyklaci fakt stupidní firma, ikdyž samozřejmě finančně to pro ně bohužel smysl dává. Ale stejně, udělaj úspěšný FC3, a pak už jenom reskin - FC BD, FC 4, FC Primal..
    • s takýmto uvažovaním sa ďaleko nedostaneš....
    • Ronox
      BD byla ale srdcovka a vývojáři měli očividně volné ruce. Nechtěli za to plnou cenu, bylo to standalone a já se u toho ku*evsky bavil. Kdyby byl Primal přiznaným datáčem a nedělali by kolem toho takovým humbuk, tak cajk, ale jako plnohodnotný AAA titul? Gimme a break.
  • Kdyz si autor recenze plete mušli s buvolím rohem je videt, ze jeho kompetence je maximalni.
  • Varjag
    Koukám, že kdo nebrblá na Far Cry Primal, jako by ani nebyl. Možná Vám to pomůže, když si zabrebentíte, budete se alespoň cítit spřízněni s onou hartusící masou. Já se na tuhle hru naopak těším. Ne každý hrál dvojku, trojku, čtyřku.. Já hrál jedničku - dohrál. Hrál jsem trojku, chvíli, nezaujala mě, znám lepší FPS s moderními zbraněmi a do takového stylu se mi ani ten crafting nehodil.. Ale na Primal se těším, zahraju si a věřím, že mě bude bavit. Crafting sem zapadá a to zasazení do pravěku je originální a líbivé. Myslím, že tak, jako já, to vidí spousta lidí a oné spoustě je naprosto jedno, že je to, jak píšete, "přeskinovaná trojka, čtyřka.."
    • Aristarch
      ...trafil si klinec po hlavicke....hlavne s tou masou...tupo opakujucou kolektivne "pravdy"
    • Akorát si to budeš muset koupit, protože tam bude Denuvo.
    • Nevim co tu resis, pokud si nehral predchozi dily tak si to logicky uzijes na to nemusis byt raketovy inzenyr aby sis tenhle protipol odvodil, ale ona je tu naopak i spousta tech co oba predchozi dily hrali a ti uz maji kasicky ubisoftu dost [ vcetne pana Olejnika, diky za trefnou recenzi ]. Takze az si tuhle skvelou hru zahrajes, tak za rok az bude dalsi dil se zase stav a uvidime jestli vsichni okolo mluvili z cesty nebo na tom co se tu resilo neco bylo, to uz budes mit konecne i trochu objektivni nazor .
  • Dobrá a zábavná recenze. Díky Honzo
    • Jj, super recenze *1*
  • Ubi je má velká láska. Myslím na ně každý den, od těch dob, co jsme nad těmi podařenými hrami zažili spousty srandy a mnoho placení za hráčsky plnohodnotný a originální obsah. Děkuji za úžasný strojový marketing, protože něco tak masového a non-electronicartovského jsem ve svém životě nezažil. Jo, překonat EA a Activision je velká dřina. Všechny skvělé série či tituly, co vzali pod svá ochranná křídla, vyleštili do největší krásy čistého křišťálu. Tolik originality, tolik příběhových struktůr, tolik herních mechanismů. Děkujeme.
  • A tahle "recenze" byla psaná za účelem odradit všechny, co uvažují o koupi této hry nebo jako co? Vážně ty jeden co jsi to napsal, postav se nohama na zem. :) Že je Far Cry Primal stejnej jako Far Cry 4, ovšem že je, je to přece pořád Far Cry. Stejně tak jako GTA 3 je stejný jako GTA 5, jen lepší grafika a víc možností. Tak je to s každou hrou a vždycky bude. :) V této hře mám nahráno 15 hodin, plním všechno co jde, a jsem naprosto šťastnej a spokojenej když to hraji. Je to přesně to co jsem čekal a co jsem chtěl, to, proč mě Far Cry baví. :) Zatím jsem nenarazil na nic, co by se mi nelíbilo. Nemůžete přeci hledat v každé hře nějaký super hlubší význam, musíte jí brát takovou jaká je, a co nabízí. Ubisoft to moc dobře ví, a proto zachoval to co hráče baví, jen dal nové prostředí a nabídl zase něco lehce jiného (viz beast master). Za mě 9,5/10 - nejlepší Far Cry ze všech, a že jsem hrál všechny díly několikrát. :) Už teď se těším, až si Far Cry Primal budu moci zahrát znova, a to jsem teď teprve ve 30%. :) Kdo chce pořád něco "nového" či "jiného", ať si hraje karty a neuráží dobře odvedenou práci. :)
    • Tos nečet na novinkách!!Taky redsktor zaujatej.Včera jsem začal hrát a bavím se u toho.Aspoň se tam nestřílí jak v call of duty.
    • 1.díl Far Cry je jiný než 2,3,4,5 a to ve všem....od 2 dílu je to tak jak dnes Far Cry známe...
      GTA 3 je stejný jako GTA 5......................... :-D :-D :-D :-D prostě řečeno.....Tekken přestal bavit :-D :-D Nebo BioShock: Infinite.........to je to vaše :-D
    • Jack1947
      Občas mi připadá když pak Olejník hraje Gamesplay je více pozitivní i když v tomhle případě zas tak nebyl viz jeho nahraných jen 13,5hodiny... příjde mi ale zbytečné rýpat do... však víte *4*
    • Já mám sice teprve 20% ale hra mě taky nehorázně baví. Vylepšovaní vesnic, zbraní a všeho. Atmosféra doby minulé mno za mě paráda. Rozhodně mě baví víc jak 3 a 4. Je to něco originálního a zabavného co tu ještě nebylo. Už jen podle obalu je trapné když někdo bude kritizovat např že ve hře nejde ovladat tank....
    • FansLunacy
      Jako by jsi mi mluvil z duše ... odehráno 35%, splněno všechno co šlo, včetně vedlejších misí, náhodných eventů atd. a absolutně mě to nenudí. Dokonce mě bavilo i shromažďovat suroviny na chatrče. Příběh a postavy paráda, fakt se nenudím.
      • Promiň, ale jestliže člověka baví u série FAR CRY shromažďovat suroviny na chatrče, je něco špatně... S tou sérií samozřejmě, ne s tebou. *3*
  • A to jsem si chtěl koupit a teď nevím, tato recenze mě nějak odradila *7*
    • Nekupuj za chvilu vide ds3 a u charted toto pocka
      • U DS3 by mi praskla žilka, s uncharted máš už pravdu
  • Tak jediné pozitivum jsou asi jen systémové požadavky, které jsou docela přijatelné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší