Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 7/10 mělo dostat Far Cry 4, tohle tak 5/10 a jestli vydaj příští rok stejnej brak, tak 3/10 a stejně postpovat u Assasinů, jenže to by pak asi nemělonTiscali takové krásné reklamní bannery od UBI přes celou stránku, co na lidi nevyžádaně vyskakují a začnou burácet zvuk z bedniček, jako jsou tu na FC 5 a na Division, to by byla tragédie.
    • na Bonuswebu to má 9/10 a to místní redaktory považuju za občas rozumné. Jen to konstatuju, já jsem tu hru nehrál, takže o její kvalitě nic nevím
      • Tak kulturní rubriky na idnesu, to je kapitola sama pro sebe, ono i ty nekulturní tedy, kdysi se to tam snad i dalo číst, dnes je to spíš internetový bulvár
  • Kozy
    Je to sice potřetí to samý ale špatná hra to jistě neni, takže proč ne. Ale taky by to mohli poslat alespoň na rok k ledu.
  • takže luk a šípy místo kulometu?
  • maros.goc
    čo čítam, tak ako keby som sa vrátil späť do časov kedy vzniklo Far Cry 3 ...to Ubisoft je skutočne až tak zúfalo sterilný, že musí vykrádať sám seba? ale vykrádať úplne doslovne? ...je to smiešne ...veľmi
    • Jde o prachy, dokud se to bude prodávat, nic zásadního měnit nebudou.
    • on se nevykrada on dela hry stylem Ctrl+C a Ctrl+V *11* *12*
  • Proč chodit pěšky, když se můžete svézt na 4 zvířatech? :D
    Jinak je pravda, že je to jenom evoluce FC3, ale dobrá evoluce. Teď tam má větší smysl sběr a zasazení do té doby se mi taky líbí. Samozřejmě, hodně lidem se to nebude líbit, ale hodně lidem naopak bude. Já se na tu hru těším hodně.
    • Jack1947
      Je to horší než COD stejnej engine, hratelnost jen recyklát z už tak zoufalé čtyřky... ale jo ted už to konečně smysl dává všechno to lovení a stahování z kůže to zas jo *3* *7*
      • Mě se to tak líbí. Změna prostředí a zbrnaí je docela velká změna oproti předchozím dílům, konečně to nebude jenom obyčejná střílečka, kterých tu jsou tisíce.
        • Jack1947
          To určitě *3* ted už tam budou krvežíznivé mamuti, sovy bombardéry a nakonec snad i nějaký pračlověk homo suicidus. Klasa. Kvalitka to se musí nechat *5*
          • Nevím, jak vy, ale já nechci hrát simulátor pravěku, ale chci se u hry bavit a Sova-bombardér, Mamut jako dopravní prostředek atd. se mi zamlouvá, v jaké jiné hře to je? Ano HŘE, ne simulátoru!
            Se mi líbí, jak lidi nadávají na nereálnost Far Cry, ale na ARK je většinou jenom sama chvála. Na Primal se nadává jenom proto, že je to známá značka a patří Ubisoftu, a aby si někdo pohonil ego. Taky se mi hodně her nelíbí, ale tak napíšu, že mě ta hra nesedí, ale jiným se líbit může a né, že budu vyhledávat naschvál články o nějaké hře a furt ji hejtovat.
  • Skoda, ze si vic nepohrali s hratelnosti, ale nevadi, FC4 jsem vynechal a az to bude ve sleve za par stovek, tak do toho pujdu.
  • Ta česká herní scéna, to jsou hrozný Indiáni... Není divu, že se u nás nijak nerozvíjí velký herní průmysl... *7*
  • Mozek
    Už mě s tímhle vážně začínají všichni štvát. CoD, AC, FC všechno je to stejnej marast kdy jen vymění dobu a vydají s velikánskou pompou novej díl, kde mluví o tom jak přidali naprosto famozní coool věci, který z toho dělají neuvěřitelnej zážitek *7*
    Ať si to všichni strčí do háje a udělají konečně něco pořádnýho.
    • Dalo by se souhlasit, ale co je to "něco pořádnýho" ? U každyho je to něco jinýho. Když se přijde s něčim novym nebo malou evolucí (v rámci série), tak většina lidi mrčí že je to odklon nebo to není ono. Třeba CoD:Modern warfare 1-3 jsem si užil. Dobře se na to dívalo a po práci ideál. A jelikož není už tolik času tak jednou za cca 3 roky si zahrát novy Far Cry není špatny.
  • Nejlepší FC jsou stejně 1. a 2. díl
  • Být to jakákoli jiná hra, tak by to výsledné číslo bylo nižší... ale že je to ten Ubisoft a "všemi oblíbená" značka Far Cry, tak tomu přece musíme dát aspoň 7.
    • je to tak, pro tyhle "hry" tu existuje stupnice 7-10/10 prostě. Este nez sem otevrel tu recku my bylo jasny ze to je shit, proto tam bude 7/10. Taky mi bylo jasny ze to bude recenzovat Volejník, ten samej co dal fc4 10/10... pro normální lidi je hodnocení realně 5-6/10.
      • to, ze nesouhlasis s hodnocenim, jeste neznamena, ze vis co je "normalni pro ostatni". Jestli umis hru ohodnotit jeste pred prectenim recenze a aniz by si ji hral, tak jsi proste borecek, to se neda nic delat, mel bys to jit delat profesyjonalne *1* *1* hloupoucky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit