zavřít
...

Feist - recenze

"Fist" nemusí znamenat jen pěst. Nechme stranou scórácké fórky na téma fisting a panzerfaust, koneckonců na stránkách Games.cz nemají své místo, a raději se vzdělávejme – "fist" je totiž i německé označení pro malého naštvaného pejska. Právě z němčiny také pochází anglické slovo...

Novější 1 2 Starší

 • bob (anonym)
  3 souhlasí, 0 nesouhlasí
  vzdyt to nema s limbem nic spolecneho.. a o tehle hre se jeste pred vydanim vedelo ze bude jen pro nekoho a bude hodne obtizna... me to teda bavilo ;)
  19.11.2015

  reagovat

 • Darkn3ss (anonym)
  2 souhlasí, 1 nesouhlasí
  Když už jsme u těch "nestandardních" titulů, co kdybyste, drahá redakce, konečně zrecenzovali Undertale ? Přestože jsou hodnocení Metacritics značně zavádějící, se Undertale drží v top 5. To samo o sobě by alespoň jeden článek zasluhovalo, nemyslíte ?
  19.11.2015

  reagovat

 • Izmæl (inkognito)
  1 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Vizuálně moc hezký a hudebně krásně podkreslený, ale po chvilce frustrující nuda.
  19.11.2015

  reagovat

 • omg (anonym)
  6 souhlasí, 6 nesouhlasí
  jaktoze co recenzuje ten psychopat
  19.11.2015

  reagovat

 • Lunk (inkognito)
  4 souhlasí, 2 nesouhlasí
  Ja som sa bavil, aj keď tam bola jedna pasáž, ktorá mi liezla na nervy tak hru hodnotím kladne, A.I. nepriateľov je adaptívna a to som v žiadnej inej hre nevidel. Je to kvalitná záležitosť, trošku ma hnevajú tie porovnávania s limbo, hra je to napriek podobnému art štýlu s limbo úplne iná.
  19.11.2015

  reagovat

 • filias tiscali.cz
  0 souhlasí, 2 nesouhlasí
  Graficky celkem hezké, ale nesmyslně obtížné. Zbytečnost a vyhozené peníze.
  19.11.2015

  reagovat

 • Jenda (anonym)
  4 souhlasí, 6 nesouhlasí
  budou na gamesech někdy místo podobných nicneříkajících titulů s hodnocením pod pět recenze na Anno 2205 nebo nový Starcraft???
  19.11.2015

  reagovat

 • A76 (anonym)
  8 souhlasí, 10 nesouhlasí
  "... koneckonců na stránkách Games.cz nemají své místo" Jj, nemaji... a pro je treba je zminit hned v uvodu a poukazat tak na vlastni vysoke moralni kvality - tim spis, ze na forech vam takova slova ani neprojdou pres filtr *7* . Doporucuju vygooglit "pokrytectvi" - bude to nepochybne zajimave pocteni. Nerad to rikam, ale kvalita Games bohuzel upada a tohle tomu nepomaha...
  19.11.2015

  reagovat

 • tunak (anonym)
  3 souhlasí, 3 nesouhlasí
  Hm, hra prý negraduje... recenze ovšem taky pěkně vygraduje, aneb tady se na to někdo vybod v nejlepším. *1*
  19.11.2015

  reagovat

 • GlaDOS tiscali.cz
  10 souhlasí, 5 nesouhlasí
  Takže to znamená, že kvůli Limbu už žádná hra nemůže použít černé kontury? Kromě nich je přece grafika rozdílná. Limbo je černobílé, zatímco Feist se barev nebojí. A už jen díky rozdílným protivníkům a celému prostředí mají obě hry rozdílnou atmosféru. Limbo je depresivní puzzle plošinovka, Feist zase minimalistická obtížná akční plošinovka. Za mě minimálně 6/10.
  19.11.2015

  reagovat

  • knour (anonym)
   1 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Hlavně, Feist nevypadá jako Limbo, ale jako Badland pro mobily, kterej je zábavnější, zdarma a s editorem levelů...
   19.11.2015

   reagovat

  • Kamil.Zatlouikal tiscali.cz
   1 souhlasí, 2 nesouhlasí
   Pořád se kritizují velké hry, že něco někde okopírovaly, takže nevidím důvod, proč to nevytknout i indie hře, která se opičí velmi okatě a navíc za moc nestojí.
   19.11.2015

   reagovat

   • GlaDOS tiscali.cz
    0 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Ano, ale v tomto případě není co vytýkat. Limbo nemá patent na černé kontury a to je tak vše, co mají tyto hry z hlediska grafiky společné. Místo toho se mohl recenzent třeba zmínit o AI, která je ve Feistu opravdu dobrá. Že hra za moc nestojí, to už je dost subjektivní. Mě docela bavila (asi na těch 6-7/10) a na Steamu a Metacritic si vede nadprůměrně.
    19.11.2015

    reagovat

Novější 1 2 Starší

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.81.71.187.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.