Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bez českého komentáře už druhým rokem, takovouhle prasárnu bych snad ani od té jeblé EA nečekal inu... at si políbí tím u mně klesli až na samotné dno všech spodin.
    • Mart9
      Mně komentář rozhodně nechybí, já si každý zápas komentuju sám pro sebe už spoustu let.
      • Jack1947
        To si dobrej, mně bavila Fifa hlavně kvůli českému komentáři ( nejde o neznalost jazyka) jen prostě byl super NHL o něj přišlo s příchodem na konzole a tady ted. Vlastně už minulý rok a to vysvětlení je jasné prostě je to přestalo bavit... já si myslím že to dělalo fIFU fifou a bez toho to bude jen ten fotbal.
        • já mu zase nerozumím *7*
    • U me je spodina ten, kdo se odmita naucit neco, co je tak rozsirene, jako anglictina. Neumet je jedna vec, odmitnout se prizpusobit druha.
      • frag.ment
        A já jen dodám, že sice anglicky umím jen pramálo základních slovíček, ale komentář zápasu pochopí snad každý. Možná až na nějaké ty vtípky..
  • Na pesko to nemá .jedine co me fakt stvalo na pesku byli ti golmani,ale to uz vyresil update tak ze vitez je jasny.fifa by si letos zaslouzila hodnoceni tak 6 a pesko 9

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit