Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ženský fotbal je hrozná nuda. Absolutně nevyužiju. Už nevědí co na to pr využít.
    • no ak by tú fifu spravili modovateľnú tak verím, že aj so ženského futbalu by moderi spravili najzaujímavejšiu časť hry *12*
      • mirekdusinojc
        Já bych tak spravil i ten mužský
        • No to snad ne! Kdo by chtěl mít nahaté hráče v mužské části?
  • Nude patch confirmed náhoda ? nemyslím si.
  • to bude fakt sranda děláte jak kdyby někdy grafiku řešili opět to bude jen upgrade starého ročníku z kosmetickými úpravami za plnou cenu ,proč vydávat DLC za drobné když to můžeme napařit za plnou cenu jak novou hru a tak to funguje pořád .Když srovnám mimiku obličejů z NHL NBA atd.tak fotbal má snad jednu z nejhorších i na nových generacích konzol a důkazem jsou i ty ksichty u bab co tam mají být novinkou ,když ty ksichty srovnám s NBA 2K15 a fotbal tak se to ani nedá srovnat protože fotbal je o proti tomu totální odpad . *5*
    • u fotbalu se srovnává jenom mimika Fifa vs PES s ničím jiným to rovnat nemůžeš, nejlepší mimika je v F1
  • Tak trochu o nicem, kdyz smysl zenskym tymu spociva v prostem hrani v ramci par tymu...jo, kdyby se dalo experimentovat, kombinovat zenske a muzske tymy...at uz v single match a nebo jeste lepe v nejakej specialnim kariernim modu...ale takhle je to snaha pritahnout par feministek
  • Tak přeji hodně úspěchu, člověk by se měl držet snů *1*
  • MickeyMutant
    Pěkné, ale grafika na mě nepůsobí realisticky, když si hráči ve zdi nedrží rozkrok.
    • kkte *16*
    • danny_the_hound
      ...navzájom *5*
  • tak teraz je to uz must have :D ktovie aka propaganda sa zasa zapojila ze nemozu hrat muzske vs zenske teams. chore...
  • Mart9
    Ani jedno to jméno neznám. Jestli dělají ženský fotbal, můžou udělat i hokej na PC.
    • Pokud by na PC prodali nějaký závratný počet kopií, věř, že jí udělají, že ani nemrkneš...
      • Mart9
        Ať jdou na kickstarter, nasbírají prachy a pak to vydají, neměl bych problém.
        • To myslíš vážně? *1* Pochop, EA dobře ví, kolik se prodávalo PC verze a jelikož už 6 let NHL na PC nevyšlo, očividně to byly fakt slabý prodeje, které byly nahrazeny prachama z konzolových verzí...smiř se s tím, bude líp...
          • Mart9
            To se nijak nevylučuje s tím, co jsem napsal. Převést to z konzolí na PC nemůže být tak drahé, aby to pár stovek tisíc prodaných kusů nezaplatilo.
    • Stačí psát na EA, brečet na forech nemá smysl....
    • kdyby aspoň udělali Rory McIlroy PGA Tour na PC
  • Jack1947
    Ani ne feminismus jako vyrovnaná genderovost už i ve fotbale! *3* Kam svět spěje už víme ale ten herní? *7*
    • tebe nějak trápí že holky sportujou? *8*
      • Jack1947
        Tahle věc mezi ty věci co proti nim něco mám nepatří, každopádně se jedná o Glosu. Beztak viním tu nevyrovnanost... bože i Tenis měl ženské týmy hráče , ještě Basket a když to nikomu nebude vadit tak NHL - vykořistování rasy/pohlaví nikdy nedopadlo dobře a je to i špatné pro bisnis.
  • del0
    Tak to je herní revoluce. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit