Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koukám, že Xbox 360 je už ofiko pohřbený. Koupil jsem Fifu 17 a je mi na 360 totálně k hovnu. Žádný příběhový mód, žádné vylepšení, hratelnost stejná jako u 16 a navíc jako bonus tu vůbec není čeština...nádhera
  • Ja osobne hravam vo Fife a PESku len Be a Pro a Be a Legend mody. Toto vitam, snad to bude dobre spracovane.
  • Ahoj, chci se zeptat, zda ten příběhový mod má vyjít i na staré konzole ???
  • Tak s tímhle příběhovým módem se mohou jít klouzat.... Fakt už přestávám chápat tu módu, kde je poslední dobou hlavní hrdina černoch, ženská nebo nějaký ten ztroskotanec... Minulý rok tomu dal korunu 2K sports se svým NBA, člověk si sice mohl vybrat v My player, třeba i číňana, ale i tak měl černošského bratra, sestru i rodiče a mimiku opět jako pravý černoch... A to samé Hvězdné války... Nevím komu se, kdo chce zavděčit, ale těžko se lze ztotožnit s hlavním hrdinou, když vám prostě nesedí ani mu nesedne ta daná role... Navíc z Hvězdných válek se mi asi nejvíc opět líbil starej dobrej Han Solo, fakt zlatej Harrison... Škoda jen, že měl ve scénaři ten svůj konec...
    • Musím souhlasit, taky mohli mít na výběr variantu běloch/černoch. Nejsem sice žádnej rasista, ale i tak mi to prostě nesedí, hrát za někoho s kým se nemůžete moc ztotožnit, což je podle mě hlavní náplň tohoto módu "The Jorney". Navíc mě i trochu štve, že je možné hrát jen v Premiere league a není možné se přesunout do jiné zěmě, pro mě například Španělsko. Tím pádem pro mě tento mód absolutně ztrácí význam. A podle mě úplně největší a fatální chyba, pokud se vám nebude dařit v premiere league (na začátku asi problém pro hodně hráčů, než se adaptují), padáte do 2 anglické ligy, kde pro vás hra končí a huter ukončuje kariéru, protože na 2. ligu nemá FIFA licence. To mi přijde trošku jako hodně slepá ulice! *4* *4*
  • At radši zlepší chování golmanu a vychytaji chyby co má 16ka. Nový engine to zase rozhodí do nehratelneho beta testu. Hlavně, že budu moct nějakého černocha provést kariérou :-(. Příběh fakt není důvod proč hraju fotbalovou hru. Zase výmysl nějakého chytrého PR manažera.
    • Mart9
      FIFA 15 byl sice výborný fotbal, ale nějak se mi postupem času ohrála a 16 už mě nebavila. Takže jsem rád, že to bude trochu něco jiného a snad lepšího.
  • Kravicka
    No teda doufam ze se mi to zda ze po graficke strance se vratili minimalne o 4 dily zpet.
  • Paulcz
    ..
  • Jak muže byt někdo autorem autobiografie ? to slovo znamená že si to o sebe daná osoba napsala sama .
    • No ano... i ne. Běžně vycházejí "autobiografie" slavných "osobností" (politiků, sportovců, popových, mediálních, hereckých hvězdiček) psané profesionálními autory. Koneckonců, přece nečekáš, že třeba Tony Blair umí psát.

      http://www.csfd.cz/film/243590-muz-ve-stinu/prehled/

      (Ten film doporučuju.)
      • Paulcz
        jenže to je "biografie" bez "auto" :)
  • Ja bych radeji pribehovy mod Svancary
    • S možností posekat trávu za Lužánkami v enginu minecraftu nebo goat simulator?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit