Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • up_er
    Tvl hateri konzoli se zase ukazali...tak si pockejte rok az to vydaj na PC a nemusite tady remcat, ze je to nahovno.
    At zije mys a klavesnice....haters gonna hate.
    • Upřímně, tohle je nějaké pohodlné hraní ? Lidem vážně stačí čím dál míň... docela zoufalost. Jdu zkusit Armu 3 ...
      • up_er
        Nikdo to nikoho nenuti hrat, kdyz nechces tak to nehrej.....remcat jak je to s tou packou nahovno dovede kazdej...i ten kdo to ani nezkusil. A votom to je....
      • Zrovna u zabugovaný army mluvit o pohodlným hraní.... Lidem opravdu stačí kde jakej nedodělek.
  • Erien
    Ten kdo tvrdí že grafika je hnusná, ještě nestál u VINEWOOD a nekoukal na noční město :).
    • Spíš ten, kdo tvrdí, že je grafika hnusná, hraje jen na PC a štve ho, že GTA V na PC neni.
    • Keyz
      To je právě ono. Takto souhlasím a je to i opravu tak :) Když vidíš něco z dálky a je to pěkně rozložené vypadá to super. Stejně jako tvoje kostička v profilu, ale zblízka to již tak slavné není.
      Proto doufám, že jestli to bude na PC tak tohle vyřeší VRAM na to karty mají dost. Ne, že bych se zastavoval u každé textury, ale když jdeš městem tak to prostě vidíš.

      Tedy záleží co děláš a podle toho si toho všímáš anebo ne.
      • Erien
        Limit konzole bohužel no.
        • Keyz
          A přesto to udělají, že to ten HW využije na max. To konzolistům upřímně závidím. Máji většinou jistotu, že to o moc lépe udělat nešlo. Tedy mají většínou tu nejlepší technickou stránku hry která tam šla dát.

          Tohle kdyby bylo na PC pravidlem to by bylo super. Takto musím spoléhat na modifikace anebo firmy co se tak samy rozhodnou a dají si tu práci navíc.
          • Erien
            Ono při různorodosti HW u pc to jde udělat velmi těžko, pc má zase jiné výhody. Osobně jsem zvědavej, jak GTA V na pc optimalizují. Na PC to chci pak taky, užiju si tam pořádně online.
            • Keyz
              Ale udělat to jde :)
              Uvidíme jak se s tím poperou. Jsou hry kde rozdíly v nastavení byly velké a pak to využilo jak super PC tak i běžný stroj.
    • áno, kvantita vie niekedy zastrieť zdravý úsudok... najmä ak sa jedná o tisícky malých svetielok. Grafika je absolútne priemerná vzhľadom na hry z posledných rokov a sem tam sa dá označiť za hnusnú, niekde za nadpriemer. Napriek tomu, je to taký malý zázrak, že sa to všetko vôbec hýbe pri cca 28 fps.
      • Erien
        Pro ty co nechápou, nikde nepíšu, že to má super skvělou grafiku. Jen říkám, že město v dálce v noci vypadá fantasticky, to je prostě fakt. To co uvidíš tam v jiné hře nevidíš, jinak jak píšeš je grafika průměr.
    • Je to pravda, je mnohdy lepší vidět méně než více, proto se ti zjevně líbí tak moc noc. *3*
    • grafika je dobra, co je ale mile pozadu je animace postav v cutscenach. animace panenek
      • Erien
        To nevím, já mám nahraných tak cca 15 hodin z toho jsem udělal teprve tak 2-3 mise. Moc jsem cutscen neviděl, zatím jen blbnu :D.
    • myslím, že na sandbox je ta grafika celkem v pohodě ale v porovnání s ostatními hrami je to lepší průměr, snad bude PC verze hezčí
      • PC verze, PC verze, PC verze, PC verze,PC verze, PC verze, PC verze, PC verzePC verze, PC verze, PC verze, PC verzePC verze, PC verze, PC verze, PC verzePC verze, PC verze, PC verze, PC verzePC verze, lblblbaballblababalbabababa už je mi vás líto
      • Erien
        Souhlasím, spousta her ji grafikou trumfnou, ale to musel každý kdo má zdravý rozum čekat. Tak PC verze bude určitě hezčí
  • Proč se to trhá ta hra?
    • protoze je to na zastaralejch konzolich
  • Ty voe, typické konzolové hraní... Viděl jsem zatím minutu a:

    Jak vylízá z člunu, to je co ta "grafika" ?
    Potom pauza hry x vteřin aby na páčkovači vybral zbraň
    Pak se s páčkovačem nemůže ani z metru pořádně trefit do auta ...

    :D


    To je mazec.... jdu se dívat dál, tohle bude sranda :)
    • Vypínám, na to se nedá dívat na tom páčkovači... to najíždění kursorem po mapě mě dorazilo :)

      hf
      • xnire
        Vy jste ale k smíchu . *1* Je až k neuvěření co si dokážou najít PC fanatici aby se mohli navézt do konzolí. Příklad: "najíždění kursorem po mapě mě dorazilo " - tohle vypovídá všechno. Děláte jako by záleželo jak se kurzor hýbe po mapě. Navíc se GTA ovládá na gamepadu líp než na PC, bezpochyby. Jde o to si tu hru zahrát, zrušit si ten váš dementní blok v hlavě "je to jen pro konzole je to sračka" a hru si užít.
        • Povedat ze na gamepade sa lepsie ovlada strelba nez na mysi to myslis vazne ? to snad nie...
          Bez autoaimu by na konzolach nikto tie hry ani nehral pretoze hraci su tam mega lamy a nedokazali by mierit ani na tank
          • xnire
            Dobře, střelba může být lepší na PC, záleží jak si s gamepadem obratný ,ale GTA není jenom o střelbě, řízení je na gamepadu opravdu o hodně lepší než na klávesnici, je mnohem citlivější. To platí i o chůzi a o lítání.
      • jak vam pribyvaji za pravdu minuska od fanboy ovci lol
  • odprásknout člověka a po pár vteřinách odmítnout zabití psa se slovy "to si nevezmu na triko", je zatraceně pošahaný
    • jindra.veliky
      me je taky ve hrach lito zvirat a lidi ne
      • Mě i v realu.
        • lucas92
          Podobne. "The more I know people, the more I love my dog."
        • Máme tu vraha!
  • Byl to dobrý díl.
  • Opravdu dobrej díl. Jen mě trochu mrzelo, že když už jste si vzpomněli na Elite:Dangerous, mohli jste si zjistit trochu informací a informovat k věci. Bylo to velmi povrchní, místy zavádějící.
  • konecne bylo v podcastu to po cem lidi touzi.... hrani a komentovani hry v primem prenose.. prosim o vicero takových fight clubu .. hlavne s hrajicim a komentujicim karlem drdou. supr dil diiiiky *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit