Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kazde tretie slovo "proste" .... nadhera
  • Jako jedna vec me napadla co by FB moch mit za lubem... a to je koupit nebo vytvorit ekvivalent SecondLife a udelat z toho prakticky matrix, 3D imerzivni virtualni realita - socialni sit....
    • presne to jsem si rikal taky *5*
  • Náhodou jsem kouknul na Vidcast, který je na hrej.cz, a musím říct, že mě to hodně překvapilo. Je to jako fightclub. Nejenže je to vtipný, ale taky poučný, což se o fightclubu nedá říct, bohužel. Jsou tam tři normální kluci a na nic si nehrajou, což mi je taky sympatický. Lukáš má sice kérku, ale za to se od něj nic smysluplného nedozvím. Lukáši, kérka z tebe dobrého recenzenta a moderátora neudělá. Chce se to trochu na fightclub připravit, načíst si nějaké informace, v tom je to celé tajemství *3*
    • Dobrého recenzenta z něj udělaly léta praxe... V tomhle díle mi přišli výborní všichni, jenon umírajícího Petra mi bylo líto!!!
    • C-BEAM
      teda pozrel som si ten posledný o VR a úprimne hovorím, že po kecoch vymúdrelého Bigase si ďalší vidcast nechám radšej ujsť.
  • Femto
    Máš to v nějakém motivu ten rukáv? Mě to trvalo měsíce než jsem si vymyslel ty svoje a pořád jsem se nepřemluvil, abych pokračoval na komplet rukáv. Jinak to máš pěkné...
  • Nekdo kto pouziva apple, jedna z nejzrudnejsich firem dneska, nemuze mit zdravej nazor na spolecnost ktera hromadne provozuje datamining na mlionech a prodava je tretim stranam a vladam.
    Fejsbuk je urcite oukej, pokracuj dal ovcane, nic tu neni.
    • GlaDOS
      FB o tobě neví nic víc, než mu tam sám napumpuješ.
      • No to je pekna blbost. Ked si das par info dokopy tak mozes dostat cele vzorce spravania a chovanaia a preferencii cloveka. Skus clanok v Levely ktory pisal M.Rybka!
  • Ze začátku jsem nevěděl, co si myslet o prodeji OR Facebooku, ale potom, co již pod FB nastoupil do OR Michael Abrash z Valve, se o OR nebojím. Lidi by se měli připravit na maximální nářez!! Ať už posílaj ty DK2!! :)
    • C-BEAM
      takže po 17 rokoch zase budú s Carmackom pracovať spolu. kto by to bol povedal. Určite dobrá správa.
  • Kedaro
    Jestli má někdo problém pracovat pro nebo s facebookem, nedivím se mu. Peněz plný trezor a ještě si dovolí ždímat peníze z daní a lidí, kteří dřou aby se měli dobře.
    • Ironie?
      • Kedaro
        http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/3318-ziskovy-facebook-dostal-pul-miliardy-od-danovych-poplatniku

        Počítaje praktik, které zavádí pro další peníze, předvídám konec facebooku, stačí když přejde jinam pár lidí a sesype se to. ICQ kdysi měl taky každý.

        https://www.youtube.com/watch?v=oVfHeWTKjag
        https://www.youtube.com/watch?v=l9ZqXlHl65g
        • Keyz
          Jak říkal jeden odborník na ČT24, i když FB nepřináší tolik vlastní inovace tak dobře kopíruje anebo odkupuje jiné a to pak používá. Díky tomu je stále nějak aktuální, zajímavý a nezastará.

          Tedy tak černě to asi jen tak vidět nelze. Navíc sociálů co chtějí někde něco ukazovat je moc.
          • Kedaro
            Neříkám, že by měl FB zkolabovat za týden, jen si myslím, že se bude snažit přidávat další mechanismy ve prospěch zisku, až to jednou přežene.
        • fb je bohužel trochu více prorostlejší do společnosti a médií než kdy bylo ICQ, to prostě nemůžeš myslet vážně že chceš tyto dvě služby porovnávat. Ač jsem sám první verze ICQ zbožňoval tak, jako teď nenávidím facebook
  • To má Lukáš už dlouho to tetování přes celou ruku? Vypadá to dobře x)
    • Lukaší, jseš fakt frajer pokerovanej, ale to je asi tak vše, tvoje recenze jsou příšerný... Už je ani nečtu....
      • Pockej, on je frajer pokerovanej a libovej k tomu :-))) Ja jeho recenze ale ctu
    • kérka nebo ne, pro mě to bude navždycky Sherminator!!
    • Draken69CZ
      Minulej pátek ho pustili.
  • Výslovnost slova Plugin: http://cs.bab.la/slovnik/anglicky-cesky/plugin
    • [plagin]
      • nene správně to je [plužaan]
        • Ani ve francouzštině si z toho vy pozéři neumíte udělat srandu. Když už, tak [pliža].

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit