Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Diskuze o cenovy politice byla zajimava, byt pozitivni z dlouhodobyho hlediska jen malo. Jak vlastne brutalni a casty slevy pomahaji hram? Vubec. Lidi kupuji a nehraji — ceho je tenhle fakt zrcadlem? Osibne se uz slevam snazim spis vyhybat, protoze jsou hry, u kterejch snadno poznam, ze me budou bavit a je mi vylozene trapny "podporit" jejich tvurce zanedbatelnou castkou v ramci slevovych cen... Zajice v pytli uz dneska stejne nekoupis. Internety plny informaci, hodinovych gameplayu, reakci lidi s tobe podobnymi nazory a vkusem na hry jako mas ty sam(a) atd., pred a v dobe kolem vydanim jsou dalsim strepem do mozaiky tohohle podivnyho pokriveni realny hodnoty her a smerovani jejich vytvareni.

    Financovani vyvoje skrze crowdfunding by mohlo byt svetlem na konci tohohle slevnenyho tunelu.

    PS—Musim rict, ze Pavel se stava docela otravnou soucasti podcastu (DNESNI DIL BYL OK, ale na zacatku se mi tahle dlouhodobejsi myslenka pripomnela). Jeho casty skakani do reci s mimo poznamkami z nepozornosti, utinani diskuzi shrnutim z jeho hlavy docela mimo to, jakym smerem se diskuze samotna ubirala a to jak se obcas chova k Petrovi me uz vylozene zacina sr*st. Vzdycky jsem ho proti podobny kritice obhajoval, ale odhadem od doby kdy si jede gamesplaye (nesleduju, nechapu a preju tomuhle fenomenu brzky byt az smutne nepravdepodobny bublinovy splasknuti), tak se mym usim stava vylozene neprijemnym elementem. "TVL PAVLE !?"
    • Keyz
      Obecně to přece platí tak, že Sleva je možná výhoda pro méně známý produkt. Lidi půjdou po ceně a více lidí zkusí nějakou hru. Jestli je chytne, tak se to tam nahrne dav.

      Kvalitní produkty mají slevy minimálně. Sleva je spojena zejména s méně kvalitními produkty. Viděl jsi často ve slevě Porsche? Zato nějaká škodovka je často v akcích...

      Problém je, že těch mega akcí je tolik, že pak nemáš kdy vydat hru. V létě? Na zimu? Všude blbé akce pro chudáky nebo Já nevím. Přitom šílenci pak utratí ve slevách hodně za věci, které si nikdy nezahrají. Kdyby jsi koupili hru za plnou částku, asi by to hráli a tvůrci by mohli lépe pokračovat.
      • Matthew1J
        Tvů příspěvek by možná dával smysl kdyby platilo známá hra = kvalitní hra. Ale už ta kvalita je často naprosto subjektivní věc.

        Já jsem zatím Porsche na rozdíl od Škodovky neviděl ani za plnou cenu. Tvoje přirovnání je naprosto mimo... Luxusní německý sprotovní vůz versus český rodinný vůz? Kolik lidí má Porsche a kolik Škodovku? Také by to znamenalo že všechny hry kromě těch od blizzardu jsou méně kvalitní.

        A jak proboha megakce souvisí s vydáváním her? :D :D :D "Blbé akce pro chudáky" Klidně si kupuj od všechn her sběratelky když na to máš... Akce jsou pro lidi, kteří nemají o tu hru zájem za plnou cenu.
      • koupis si nakou degenerovanou aaa hru vyvinutou pro konzolove publikum za plnou palbu a za dve odpoledne mas dohrano nebo si za to koupis nekolik napaditych her a minimalne na mesic mas vystarano... *6*
  • Info pro Martina Bacha,dual play TV se u nás prodávají... Dělá je LG, sám se chystám na tuhle: http://www.dno.cz/led-televize/lg-55la640s/?utm_source=heureka.cz
    • blixa
      Zajímavý, díky za info :)
    • Keyz
      Stačí nepodléhat šílenství a hrát to, co člověka asi bude bavit a také nekupovat každou blbost. Nikdy jsem ve slevách nebral věci po haldách jako mnoho lidí. Je na nic mít to někde v knihovně a čumět na to. Problém je, že nemáš dema a tedy legálně to nelze vyzkoušet. Navíc proč být digitální vetešník? Ten obsah se neztratí a lze to koupit vždy. I kdyby steam,gog atd. vše najednou vymazal. Vždy to někde někdo má a lze pak řešit.

      Ale chápu, že někdo kdo má her strašně moc, kupuje vše a čeká na slevu má ten problém. Jinak neuznávám, že normální cena hra je třeba těch 600 Kč nebo kolik tam padlo. Souhlas, že podle ceny mi to dává určitou představu. Za prachy, očekávám technicky super hru a minimálně dobrou po stránce příběhu. Protože největší práce je s technickou stránkou.

      Neviditelná ruka trhu se ještě bude používat...To je již tak často použito, že snad lidi neví kdo to napsal a co tím myslel. Právo regulace je na Steamu, GOG atd.. Taky nemám rád ty šílené slevy, kam se lidi nahrnou jak parta starých lidí co uvidí jogurt za 5 korun. Za poctivou práci poctivá odměna. Tak to má sakra být.
      Steam,GOG atd může rozhodnout jak to udělat. Tím, že to udělá nějak vždy vytváří tlak na ty, co se k tomu rozhodnutí nepřidali.
  • s.hih
    Odkaz pro Nového posluchače BigJiffy: Tukan a seznamovací vagon metra
    http://www.ceskatelevize.cz/ct24/relax/249835-video-seznamovaci-vagon-metra-ma-premieru-za-sebou/
  • ted´ na gogu witcher I 2dolary, witcher II 4 dolary. šílený :D ale neup to
    • neskoro, uz to rok mam "-"
    • Při letních slevách na STEAMU to vyšlo ještě levněji.
      • hej, ale tam to je s DRM
        • ne to rozhodne neni

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit