Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taronyu
    Lepší než pracovat. A jeho vedecké kladivo je tiež fajn :)
  • Nevíte název jeho herního kanálu?
  • Uz ti zmizela ta vyrazka Earle?
  • archie777
    Tak tenhle podcast byl NUDA jako prase. Existuje někdo koho zajímá politika Valve, Steam, CD klíče, youtubeři a podobně?! ááá! *1*
  • C-BEAM
    ak je poslouchání žvanenia o hrách strata času tak čítanie žvástov o hrách na anonymnom fóre musí byť ešte väčšia straca času, nie ? tak si uvedom aj to a už sem nelez.
  • Na FC jsem přestal koukat, když jsem si uvědomil to, co jsem si měl uvědomit už před mou premiérou sledování - a sice že je to jen obyčejný poslouchání názorů na hry od někoho, kdo je mi volnej. Proč ztrácet čas, to už radši ty hry hrát, než poslouchat žvanění o nich.
  • Troufnu si říct že mám nasledováno opravdu hodně filmů, zvlášť ty z top 300 na čsfd a i tak se mi Snowpiercer líbil. Když to bereš jako alegorii a ne jako zcela vážný film podle skutečných reálií, tak se ti to musí líbit.
  • WalkingWad
    Za mě fajne FC *5*
  • Draken69CZ
    Tak nám nalinkuj nějaký váš super ultra zábavný podcast, rád si rozšířím obzory.
  • Draken69CZ
    A co by tam asi říkal? Dvě hlášky o zadku a penetraci a tím by jeho slovní zásoba skončila.
  • irdzi
    Pokud se ti libil Snowpiercer, gratuluji!!! Zijes ve svete, kdy soucasna filmova produkce "tvori" spickovy filmy jak na bezicim pase a musej ti svoji snahou delat radost:) ...
  • Xcomik
    Když už sledovat Youtubera na české herní scéně tak jedině Agraeluse. Osobně zastávám názor že z čskoslovenských LP je v tuto chvíli fakt nejlepší (zejména doporučím LP Dark Souls 1 i 2 a nově The Evil Within nebo AC: unity či FC4. Takového měli pozvat do FIght Clubu!
  • Diky za pripomenutie, hned mam krajsi den :D
  • Ale no tak, napriklad si sa dozvedel ze na FC4 potrebujes riadny HW.
  • Článek Fight Club #206 HD: Naprosto retardovaný
    sedí i na tebe :)))
  • tak fight club som videl prvy a posledny krat, je to parta nudnych sracov.... okrem pavla dobrovskeho, ten je v pohode, a tie fuziky jeho, dobre on, niekoho mi pripmina. *4*
  • Draken69CZ
    K YT videu: Tak evidentně to hraje po několikáty tak je jasný že už bude vědět co a jak. To já mám zas raději ten první pocit ze hry kdy trochu dotyčnej tápe, nabifleným LP něco chybí.
  • Blbec to v žádném případě nebude, viz Fight club, přesto na mě zrovna kladně nepůsobí. Přijde mi, že je hodně na prachy. Neřešit! Proklikal jsem na You Tube nějaký 3 kino videa a spíš žasnu, že tohle existuje i má sledovanost. Proč to píšu? No, v poslední době Let´s playe z her dost baštím a počet zhlédnutí s kvalitou příliš nesouvisí. Ok, subjektivní… Ani já nesnáším upištěnce a šašky, stejně tak nezvládám koukat na ty, co hru ani neumí. Omluva za link, styl, který mně vyhovuje: https://www.youtube.com/watch?v=vhV-N_TRX-0&index=1&list=PLLYwUkuFe7zEq1ZpD4Owgq97Pv9XomMX2
  • residentevilfans
    Problem je v tom ze pewdiepie je profesional! Za timhle si stojim!(Nejsem zadny hc fan pewdiho). *5*
  • Video se mi líbilo a zrovna tenhle "youtuber" není vůbec špatný. Není to žádný blbec, jeho videa mají myšlenku, umí dobře mluvit a je i vtipný. A dokázal se velmi dobře zapojit do diskuze s redakcí (která bohužel nezřídka plně nevyužije hosty studia) - mluví o hrách a naprosto minimálně prezentuje svůj kanál.

    "Youtubeři" nejsou jen upištěná h****a (pewdiepie a jemu podobní), ale je tu i řada opravdu dobrých klidně bych řekl i profesionálů, které je radost poslouchat/sledovat. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit