Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pěkný díl. Z nevyspalého Čočíka vyzařovalo více energie než z ostatních účastníků dohromady v běžném díle :)
    • 4 Red Bully za 2 hodiny ti taky dodají energii
  • Mart9
    Krásné povídání. Pamatuju ho v Game Page a pamatuju, když zmizel do Číny. Akorát mi to připadalo jako max. 4 roky, takže jsem byl překvapen, že je to 2x víc. A oceňuju, že i když je tu Čočík jen na pár dní, přišel do FC o Číně vyprávět.
  • ringmancz
    kdyby se vyhlašoval nejlepší Fight Club za poslední dobu, tak tenhle to s přehledem vyhraje. dík!
  • Výborný host, chtěl jsem si to pustit na 15 minut a nakonec jsem poslouchal až do konce. Tento Fight Club byl lepší než celý slavný speciál.
  • Mart9
    No konečně. Takže Pavle, prosím neukončovat diskusi, nespěchat na cígo, jen si užívat hosta.
    • Mart9
      Díky!
    • Pája kouří? To snad ne! *8* *10*
  • Inquisitor
    Výborný a zajímavý povídání o zemi o které toho nezasvěcenec moc neví. Jinak čočíkovo cestovatelský blogy jsou fakt super, doporučuju kdo nečetl :)
    • Ahoj, mohl by jsi prosím hodit odkaz na jeho blog/y?
  • Coffin.Corner
    Výborně jsem se bavil. Nejvíc mě rozsekalo Čočíkovo přirovnání The Big Bang Theory k Inženýrské odysee :D
    Mimochodem k TBBT mě přivedl asi před osmi lety právě Martin Bach, když ho (u nás tehdy jako naprosto neznámý seriál) doporučoval v Level TV...
    • Vidíš a teď v Levelu doporučuje Ricka a Mortyho, takže ihned dívat, opět se nesek *3*
      • Coffin.Corner
        Tady ho předběhl simpsons couch gag *3*

        https://www.youtube.com/watch?v=7ecYoSvGO60
        • Wubba lubba dub duuub!
    • Mart9
      Já tomu seriálu dal šanci, když ho nedávno začali dávat od začátku a nevydržel jsem ani díl. To je hrůza. Přitom podobné komediální seriály jsou můj nejoblíbenější žánr.
      • TheGGG
        o tobě se ví, že nemáš vkus...
      • nightborne
        Ses na to díval s dabingem, eště řekni.
        • Mart9
          Přesně tak, na coolu myslím, že to běželo
          • no tak český dabing je minimálne v prvom diely otrasný ostatné som radšej ani nepozeral, pretože sa tam stráca polovica vtipov, a úplne zabili wolowitza a jeho imitátorské schopnosti, keďže ten dabér hovorí všetko jedným hlasom. plus tí herci sú 30 ročný chlapi a z dabingu mám pocit akoby ich dabovali čerstvý maturanti.
      • Jack1947
        Přesně jak řikal můj kamarád ze školy, z prvu to bylo geekovské a pak se to zvrhlo ve vztahy...ale jako kulisa při hraní dobré ostatně celá tv dobrá *4*
  • septicflesh
    Díky za tenhle díl. Po čase asi zase přihodím do donate. Petrův cosplay polárníka si žádá příspěvek na zakoupení přímotopu.
  • risa2000
    Technická: Kdo to posloucháte z mp3, máte taky poslední dobou mizerný zvuk? U mě to zní jako přebuzený, nebo ořezaný mikrofon. A nemají to všichni účinkující, většinou tak dva až tři.
    • Co bys po nich chtěl, za pouhých 250 dilu to proste nemají šanci vychytal. Dej jim ještě dalších 250 a uslysis! Hlavně ze mají nějakej hogofogo mixážní pult. Konkurenční Hpod se se nahrává na jeden mikrofon a zvuk mají o dost lepší.
      • A přesně proto byste měli vypnout adblock a klikat na reklamy jako diví aby měli peníze na mikrofony *1* *1* *1* A na starbucks kafíčka a jiné dobrůtky *2* *2* *2*
    • Inquisitor
      Poslední dva FC mám špatný zvuk u Petra Poláčka, jinak mi ostatní přijdou celkem v pohodě.
    • Z jejich přístupu ke zvuku mi běhá mráz po zádech - a nelepší se to, spíš naopak. 250 díl FC byl pro mě definitivní tečkou, už si prostě žádný FC nepustím... Teda dokud z komentářů nezmizí reakce jako je ta tvá a nebudu přesvědčený o tom, že se k tomu staví profesionálněji...
      • risa2000
        Je fakt, že 250, a pak tuším ještě jeden s Adamem, jsem kvůli zvuku taky nemohl vydržet. Tenhle se dal vydržet, ale i tak je to nepříjemné.
  • Skvělej díl!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit