Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Petr Bulíř je hodně dobrý host, hlavně je to opravdu hráč, který ty hry hraje a zkouší z nich dostat co nejvíc, jeho zapálení je povzbuzující.
  • risa2000
    Mám prosbu k někomu, kdo je odpovědný za fight club. Najděte někoho, kdo rozumí zvuku, pošlete mu audiostopu z posledního podcastu, a poproste ho (podplaťte, vydírejte), ať vám nastaví mikrofony, mixák, michák a všechno ostatní, aby to znělo normálně. Díky.
    • mikezz
      Stále mám radšej staručký podcaster čo majú borci z Hrej, pokiaľ niekto nekope do stolu, tak je to úplne v pohode.
    • Mart9
      Je to v pohodě, kup si lepší výstup.
      • Mart9
        Ježíšmarjá, tak na začátku nebyl slyšet Olejník, ale to byl pár vteřin, než ho Pavel zapnul, pak to bylo v pohodě.
  • Pánové, už jsem to psal minule, hodláte jako definitivně sedět u toho stolu ? Poláček dostal od někoho stůl z Ikei a musel to za každou cenu nahradit za sedačky ? Jako nevím ale prostě takhle to není ono sedíte tam jak kuřata v kurníku jsem zvědav kam dáte Drdu... *1*
    • Me ten stul treba nevadi a nemam s nim problem ...navic si myslim, ze i pro je to pohodlnejsi a lip se jim obsluhujou PC
    • ales.smutny
      Hodláme...:) Po přestěhování studia prostě původní koncept se sedačkami nešel do nových prostor nacpat tak, aby se z něj nestala neprůchodná barikáda. Se stolem jsme ušetřili spoustu místa a navíc se u něj točí i GamesPlaye.

      Ryze subjektivně se mi i u toho stolu líp sedí. Ale především, objektivně, prostě nešlo zachovat sedačky v současných prostorách, jeden pokus byl a redakce připomínala skladiště.
      • Potom tedy vystává otázka: Proč se nepřestěhujete do vhodnějších prostor kde nebudete obývat místnost, o velikosti průměrného pokoje ?
        • Průměrný pokoj to asi nebude, když se tam má vejít celá redakce i s Fightclubem... A proč se nepřestěhujou, no já bych taky rád bydlel ve vile s garáží a bazénem, tak proč se tam nepřestěhuju viď *3*
          • Chlapče pozorně si shlédni předešlé FC, tam Pavel vzal kameru a otočil jí po kanclu, takže ano není to o moc větší než mám já pokoj a to beze srandy...
      • Takže z dřívějšího bluescreenu u gamesplayů a sedaček se stolkem uprostřed a 5 pěknými bannery v pozadí se se stal stůl, kde je ve výkusu vždycky kus zdi nebo okna a k tomu ty poslední problémy se zvukem, kdy je mluva většinou extra potichu jen aby pak hra začala rvát uši.... Něco mi říká, že se za "změnou studia", kde už jste měli všechno relativně vypilovaný schovává to, že vás prostě vykopli a teď to musíte všechno dělat u sebe v kanclu? Protože od nového roku teda musím říct, že co se týče technického zázemí je to samý krok zpět. A to jsem se těšil, když jste na konci nového roku říkali, že bude změna studia, že by to třeba mohlo znamenat přesun do lepšího....
        • AN souhlasím, je to tragédie. Spíš než je vykopli vidím v tom, že jim dali větší nájem a Mr. Poláček to nechtěl platit. Pokud to půjde tak to dál, takto rovnou můžou zabalit...
          • Samozřejmě jsi účetní a analytik, který má před sebou výsledovku Games co? =D Nebo jsi jen nějaký děcko, který tu zevlí místo toho, aby se šlo učit?
      • Coffin.Corner
        Pro příští etapu rekonstrukce navrhuju závěsná křesla a pro hosty typu Drda houpací síť. *3*
      • Mart9
        Vždyť je to úplně v pohodě. To mi řekněte, kdo na podcast KOUKÁ celou hodinu a víc, aby mu to nějak vadilo. A navíc je to pohodlnější pro obsluhu kompu, jak videa, tak chat.
    • up_er
      Mam opacnej nazor, ten stul vypada konecne trosku seriozne...stejne jde o obsah a ne o to, u ceho, nebo na cem sedi....
  • Mart9
    Nejlepší host
    • Vojta_Ilavsky
      Spolu s Drdou. Tanz mit Drda je prostě legendární.
    • Sr_Lobo
      Ne ne - Drda for president *5*
      • Mart9
        Jenže ten by se jim nevešel za stůl
        • Sr_Lobo
          Prisel by, zjistil ze se nevejde za stul, tak by se NA**AL ROZ**AL BY STUL NA HO**NA a VYHODIL HO Z VOKNA ..no a konecne by to byl zase ten stary dobry fightclub a ne "Volejte Polackovi" *15*
        • Vyhodit stůl. celou dobu to šlo bez stolu a najednou z toho dělají události komentáře? *3*
  • Díky za Bulíře. Jinak my z Ostravy nemáme problém dát zaklínače v polštině ani v knižní podobě. *5*
    • Nedivím se, když ostravština je kombinací polštiny, romštiny a slovenštiny. *3*
    • Stredni cechy taky ctou knihy a komiksy polsky. I bez brejli ;)
  • Hnisavec
    best guest ever *14*
  • Je někde k vidění sbírka trofejí pana Bulíře?
    • Jack1947
      Steam? *7*
  • TheGGG
    Bulíř hraje správný hry, MGS, W3 a BB... to je moje krevní skupina
    • iSpirit
      škoda toho Zaklínače, ale nikdo nemůže být dokonalý, i já mám nějakou tu slabost...
  • nejlepší dotaz toho fanatika Zaklínače. Tvl tomu muselo být tak 10, typický věk fanboye Zaklínače *15* *15*
  • Lukass
    Bulir ma co rict, to je frajer. Zbytek redakce slouzi pouze jako spatne placeny komparz.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit