Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je fakt, ze posledni rok sleduji FC jen obcas, a rozhoduju se podle popisu o obsahu a malokdy me to zaujme. Dnes me zaujalo tema Horizon.
  • Nejlepsi FC za posledni dobu. Posledni dobou jste resili uplny blbosti, ktery zajimaji maximalne vas a dalsich par "vyvolenych", ale az konecne Petr resil poradny hry. Snad si z jeho kritiky na konci neco vezmete.
    • nevezmu. ako vzdy
  • Po letech se ukazuje, že vlastně nejvíc hrají a nejvíc o hrách vědí ti lidé, kteří z herní žurnalistiky v určitou chvíli odešli, živí se nějak jinak a hry jim zůstaly jako koníček (Bulíř, Červ, Andrej, možná Fuka...)

    Jinak je dobře, že se téma krize herní žurnalistiky pomalu otevírá i na games.
    • Já myslím, že se akorát ukazuje to, že má člověk tendence o někom říkat jak všemu rozumí, vyzná se a má vkus hlavně proto, že mají společné oblíbené hry.
    • Bulíř leda ukázal, že buď kecá o tom, které hry hrál nebo je hraje totálně pod vlivem drog a alkoholu.
  • Prý tu někdo v diskuzi tvrdil, že se Bulíř vyzná. Jako dobrej vtip no. A proč se směju?
    V jednu chvíli tvrdí, že je v Niohu asi za půlkou a za pár minut nedokáže divákovi odpovědět k čemu jsou ve hře "ty zvířata" (Spirit guardi), protože je jeho slovy "Moc nevyužíval a vlastně ani neví jestli je vůbec v téhle části hry už má k dispozici." To jako vážně?! Guarda používaného už proti tutorial bossovi, kterého máte už od začátku první mise a on, který údajně má odehráno 50% hry neví jestli ho ještě vůbec získal?! Když jednoho si navolíte hned při výběru preferovaných zbraní a dalších několik se dá získat během pár prvních hodin hry. Fakt profík *1* *1*
    • On ale neni profik, jeho profesionalni zajmy jsou jine. A ta hra umoznuje ruzne zpusoby hrani, taoze tohle je proste prvek, se kterym nema zkusenost.
      • Bez urážky, ale ty něco bereš? Nebo jsi taková vlezdoprdelka? Jako mám v souls sérii odehráno stovky hodin, takže mi ta hra nedělala zrovna problém dohrát se vším všudy už 2x a pokaždé jsem Guarda využíval. Prostě je to součást té hry a řekl bych i jedna z nejdůležitějších mechanik, takže ano každý jí využil jakmile měl možnost. Navíc není to vůbec složitá mechanika, takže jakmile jí použijete, tak je vám hned jasné co je její význam. I moje přítelkyně, která hry vůbec nehraje a jen mě občas sledovala u hraní, tak když jsem se jí po shlédnutí tohoto dílu FC zeptal jen pro ověření jestli ví k čemu v Niohu slouží ty barevný duchové tak mi řekla " To myslíš to, jak se ti rozzáří zbraň, rychleji je zabíjíš a si nesmrtelnej?". Ano guardi fungují trochu jinak, ale chci tím naznačit, že pokud i naprostej nehráč, kterej hru zahlédl jen koutkem oka dokáže velice simple popsat co ty Guardi dělají, tak člověk a hráč, kterej tvrdí, že má dohráno víc jak 50% hry, by tu odpověď měl vyšvihnout jak nic. A každý kdo se dostal aspoň do první mise (v Japonsku) mi dá zapravdu, že Bulíř nemá o Niohu šajna a neexistuje argument, kterej by to vyvrátil. To je jak říct, že máš dohráno 50% Dragon age/Mass effect, ale partu si moc nevyužíval, tak nevíš jak ty parťáci fungují. Hovadina.
  • Preed
    Tak ja len tak aby toho nebolo malo a zoberte si Bulíře k srdci a spravte taku radikalnu vec,ze sa zacnete viac bavit o hrach. :)
  • doufám, že redakce tu diskuzi čte + všichni by měli z redakce povinně kouknout na posledních pár minut živáku a brát to jako zpětnou vazbu. Petr Bulíř vám to taky řek, že jste mimo. Popravdě až teď se ve FC trochu řešilo i FFXV a další hry, které tu nikdo neřeší. O Last Guardian taky vám to jasně řekl, co si myslí, tak snad se chytnete trošičku za rypák, protože vám poslední dobou chybí trochu pokory a zdravého uvažovaní.
    • Doporučuju nastudovat logické klamy jako např. klam autoritou. Dost se hodí tomu vyvarovat, člověk pak nevypadá jak hloupá ovce nez názoru.
      • Paulcz
        V jednom FC. nebo co to bylo za akci. kde se ptali přímo lidé padla otázka proč obsah není více pro starší publikum, když většina hráčů je 30+ a na to Martin odpovídal, že se to nevyplatí. Takže asi tak.
    • na bulirovi je pozitivni, ze se neboji rikat svuj nazor, ale jinak dost tech jeho nazoru je pochybnych

      asi jako sbirani achievmentu
  • Petr Bulíř je takový videoherní ekvivalent mě samého. Starý mumlavý dědek, ze kterého si už každý dělá akorát tak legraci.
    http://68.media.tumblr.com/8a471f86c6f5777df98d9ee3cdbd7d9e/tumblr_mvd3q5Kzv21qfo5l1o2_400.gif
  • Pavel Trosecink :D
  • Vedeli by ste prosim porovnat Yakuzu a Sleeping Dogs? Dakujem
    • Sleeping dogs jsou GTAčko s velkým městem.

      Yakuza je ukecané jRPGčko s trochou toho domácího rubáníčka odehrávající se v jedné malé čtvrti (ve dvou městěch)
    • TheGGG
      hlavně se neptej boba nebo jacka, protože se dozvíš, že jsou ty hry stejné, protože tam je asiat a je to z pohledu třetí osoby...
      • Jack1947
        Nejsou AYakuza je spíše ukecané JRPG z města mjaponské mafie a Sleeping dogs je gangsterka s honkkongu kde se navíc dalo jezdit a závodit s policii a Yakuza není pro každého to veděli i japonci a dali Yakuzu 5 až v rámci PSn asi po 5 letech od vydání v JAp.

        Tak co mi řekneš na to ?

        Navíc Yakuza je přimo zaměřena na souboje a souboje s více protivníky naráz, sdá se využít i okolní prostředí... takový prstobol a hlaavně lam *5*
        • Ze píšeš hlouposti, jako vždycky.
  • Ale jo, je sympatickej akorat mu neni vubec rozumet protoze strasne mumla. Skoda ze neslo zapnout titulky. K otazce fight clubu : tohle rikam uz davno ze se bavite o vecech ktere nikoho nebavi. Ale kdyz tam neni polacek, bach, smutny a grygar (a jeste takovej ten mladej), tak se to da alespon poslouchat a divat se na to.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit