Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sleeping dogs jsou GTAčko s velkým městem.

    Yakuza je ukecané jRPGčko s trochou toho domácího rubáníčka odehrávající se v jedné malé čtvrti (ve dvou městěch)
  • Já mám s pamatovákem na hry v posledních letech taky problém. Prvně jsem si myslel, že je to tím, že většinou hraju zhulený, ale to hraju už přes 20 let a ty staré hry si pamatuju, takže tím to asi nebude :)
  • Mart9
    9/10 lidí jsou všechny tři body fuk.
  • Co na tom nechápeš? Kdyby řekl, že to jen prolítnul a dohrál, tak jasně, ale pokud dal všechny trofeje, tak tu hru evidentně za to odpoledne prolezl odshora dolů :)
  • Bez urážky, ale ty něco bereš? Nebo jsi taková vlezdoprdelka? Jako mám v souls sérii odehráno stovky hodin, takže mi ta hra nedělala zrovna problém dohrát se vším všudy už 2x a pokaždé jsem Guarda využíval. Prostě je to součást té hry a řekl bych i jedna z nejdůležitějších mechanik, takže ano každý jí využil jakmile měl možnost. Navíc není to vůbec složitá mechanika, takže jakmile jí použijete, tak je vám hned jasné co je její význam. I moje přítelkyně, která hry vůbec nehraje a jen mě občas sledovala u hraní, tak když jsem se jí po shlédnutí tohoto dílu FC zeptal jen pro ověření jestli ví k čemu v Niohu slouží ty barevný duchové tak mi řekla " To myslíš to, jak se ti rozzáří zbraň, rychleji je zabíjíš a si nesmrtelnej?". Ano guardi fungují trochu jinak, ale chci tím naznačit, že pokud i naprostej nehráč, kterej hru zahlédl jen koutkem oka dokáže velice simple popsat co ty Guardi dělají, tak člověk a hráč, kterej tvrdí, že má dohráno víc jak 50% hry, by tu odpověď měl vyšvihnout jak nic. A každý kdo se dostal aspoň do první mise (v Japonsku) mi dá zapravdu, že Bulíř nemá o Niohu šajna a neexistuje argument, kterej by to vyvrátil. To je jak říct, že máš dohráno 50% Dragon age/Mass effect, ale partu si moc nevyužíval, tak nevíš jak ty parťáci fungují. Hovadina.
  • Malleth
    Petr se dobře poslouchá, ale uvedl bych některý fakta na pravou míru
    1) Team Ninja nedělal ani jednu Bayonettu (byli to Platinum games)
    2) Yakuza 1 a 2 vyšly na PS2
    3) Letos se chystá Yakuza: Kiwami, což je remake jedničky, ne Ishin, což je samurajskej spin off, kterej tu nejspíš ani nevyjde
  • ravux
    Kdyz vidim Petra Bulire, vzdycky si vzpomenu na historku o tom, jak vznikla jeho prezdivka v Levelu - Lee. Jednou pry dosel do redakce, nekdo se na nej podival a rekl: Hele, Lee!
    Ukazalo se vsak, ze dotycny mel jen plna usta jidla a zkousel prave rict "Temelin."
  • Tak nevim, jestli zamerne lzes, nebo ti jen tenkrat teklo mliko po brade a nepamatujes si to, ale SOTC bylo ve sve dobe velky hit, jeden z "must have" titulu pro PS2, ze se neprodavali tolik jako TLG bylo proto, ze nemelo za sebou 10 let hypovani a byla jina doba. TLG mel byt jeden z vlajkovych titulu, co mel ukazat silu PS3, takze tomu Sony radne narvala do reklamy a propagace, zel bohu, misto sily PS3 ted ukazuje slabost PS4. TLG je koncepcne mnohem bliz ICO, s cimz mam trochu problem, protoze ICO me moc nebavilo, neslo sebou ty same neduhy jako TLG - nudne stale stejne prostredi, nulova variabilita nepratel, nesmyslny level design ktrery se sice podrizoval puzzlum, ale z hlediska logiky stavby hradu nedaval zadny smysl. Tenkrat se to snad ale dalo omluvit technickym omezenim a mensi zkusenisti autoru, coz uz dned bohuzel nelze, navic koncipovat celou hru jako jednu velkou doporovazeci misi neni dobry napad. Pokud se podivas mimo circlejerk skupinu zaslepenych fanboys tak zjistis, ze kriticych hlasu je naopak velmi mnoho. Ovsem vyhnout se starnuti grafiky tim, ze ji udelam rovnou zastaralou, tim na to vyzrali
    *1*
  • Ze píšeš hlouposti, jako vždycky.
  • *4* *3*
  • viz. The Wind Waker ;)
  • http://konzolista.tiscali.cz/forum/comments?link=the-last-guardian-fx4t

    Hochu, to chce vidět i jinak než na Games.cz, hra trhat rekordy nebude, ale řekl bych, že i na rozumných webech, už má slušnou zasobičku fandů...
  • SotC žádný hit nebyl, tak nevím, co třepeš, možná to mělo lepší hodnocení, jinak to mělo horší prodeje než TLG, ta hra se stala kultem až časem, stejně se časem kult The Last Guardian. Grafika je nadčasová, výborná stylizace zaručí fakt, že ta hra nezestárna a bude kultem i za pár let. Je to jako nová Zelda, taky vypadá skvělé a dlouho vypadat skvělé bude...
  • třepeš nesmysly. Chovaní Trica, animace Trica, fyzika peří Trica to jsme ve hrách ještě neviděli. Smiř se s tím.

    Už jdi někam s tím zklamaním *15* Když to budeš opakovat pořád denně dokola, tak nezměníš fakt, že neznám v okolí nikoho koho to zklamalo, jen to opakují PCřkáři :)
  • Jack1947
    Bulíř není špatnej host dá kokikrát víc posluchačům/divákům než redakce (bez urážky)

    Jenom hmm, já takovéhle hraní moc nechápu

    " Sfouknul jsem to za jedno odpoledne dal jsem tam všechny trofeje " ale proti gustuu.
    *5*
  • Jack1947
    61 let jooo nám ty herci začnou pomalinku odcházet... nikdo je už nenahradí nikdy bohužel
  • nevezmu. ako vzdy
  • Pamatuji, ze kdyz vyslo SOTC na PS2, bylo to neco technicky naprosto neuveritelneho na ten HW, open world, animace kone, kolosi, srst, to vse bylo o generaci napred a vyzadovalo neskutecne technicke vychytavky aby to slo udelat. Ted to srovnejme s TLG, ktery nejen ze neni technologicky na urovni pristi generace konzoli, on je dokonce o generaci pozadu, proto se nelze divit vseobecnemu zklamani

    Nezbyva tedy nez si polozit otazku.. Pokud by se SOTC odehravalo ve stale stejnem prostredi misto ruznych biomu, bojovali byste celou hru proti jednomu a tomu samemu kolosovi melo to grafiku na urovni Playstation 1, byl by to stale takovy hit? Nemyslim si
  • Paulcz
    V jednom FC. nebo co to bylo za akci. kde se ptali přímo lidé padla otázka proč obsah není více pro starší publikum, když většina hráčů je 30+ a na to Martin odpovídal, že se to nevyplatí. Takže asi tak.
  • Chtel jsem jit spat, ale ted si z piety musim jit pustit collectorku Aliens... Game over man, game over! :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit