Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prý tu někdo v diskuzi tvrdil, že se Bulíř vyzná. Jako dobrej vtip no. A proč se směju?
    V jednu chvíli tvrdí, že je v Niohu asi za půlkou a za pár minut nedokáže divákovi odpovědět k čemu jsou ve hře "ty zvířata" (Spirit guardi), protože je jeho slovy "Moc nevyužíval a vlastně ani neví jestli je vůbec v téhle části hry už má k dispozici." To jako vážně?! Guarda používaného už proti tutorial bossovi, kterého máte už od začátku první mise a on, který údajně má odehráno 50% hry neví jestli ho ještě vůbec získal?! Když jednoho si navolíte hned při výběru preferovaných zbraní a dalších několik se dá získat během pár prvních hodin hry. Fakt profík *1* *1*
    • On ale neni profik, jeho profesionalni zajmy jsou jine. A ta hra umoznuje ruzne zpusoby hrani, taoze tohle je proste prvek, se kterym nema zkusenost.
      • Bez urážky, ale ty něco bereš? Nebo jsi taková vlezdoprdelka? Jako mám v souls sérii odehráno stovky hodin, takže mi ta hra nedělala zrovna problém dohrát se vším všudy už 2x a pokaždé jsem Guarda využíval. Prostě je to součást té hry a řekl bych i jedna z nejdůležitějších mechanik, takže ano každý jí využil jakmile měl možnost. Navíc není to vůbec složitá mechanika, takže jakmile jí použijete, tak je vám hned jasné co je její význam. I moje přítelkyně, která hry vůbec nehraje a jen mě občas sledovala u hraní, tak když jsem se jí po shlédnutí tohoto dílu FC zeptal jen pro ověření jestli ví k čemu v Niohu slouží ty barevný duchové tak mi řekla " To myslíš to, jak se ti rozzáří zbraň, rychleji je zabíjíš a si nesmrtelnej?". Ano guardi fungují trochu jinak, ale chci tím naznačit, že pokud i naprostej nehráč, kterej hru zahlédl jen koutkem oka dokáže velice simple popsat co ty Guardi dělají, tak člověk a hráč, kterej tvrdí, že má dohráno víc jak 50% hry, by tu odpověď měl vyšvihnout jak nic. A každý kdo se dostal aspoň do první mise (v Japonsku) mi dá zapravdu, že Bulíř nemá o Niohu šajna a neexistuje argument, kterej by to vyvrátil. To je jak říct, že máš dohráno 50% Dragon age/Mass effect, ale partu si moc nevyužíval, tak nevíš jak ty parťáci fungují. Hovadina.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit