Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zir074
    Proradné reklamy, když je vidím mlží se mi z toho zrak tak silně, že nedokážu ani ten tupý trapný text (co mě ani nezajímá) přečíst! To za nás byly ty internety lidu přístupnější! Poláčka bych hnal zpátky na tu jeho Móravu, ať tahá plóh ogar jeden, keď mu eště sláma z bot čůhá!!! *16* *16*

    Teď bez legrace. Nevím co vám na tom vadí, adblock nepoužívám a nijak mi reklamy nepřekáží. Reklama sem, reklama tam, na jiných webech to máte to samé, akorát černé na bílém ;) Každopádně můžeme být rádi, že jsou schopni si vydělat těmito bannery, jelikož vrchol by teprve byl to, co je známo jako "pay wall" tudíž, že musíte buď zaplatit nebo se povinně registrovat, aby vám byly zpřístupněny informace, které článek obsahuje.
  • Na jednu stranu souhlasím, že člověk chce získat pomalu už jakkoli finance, proto toliko reklam, ale reklama by neměla být obsahově > než 20% obsahu. Potom už začíná být poměrně otravná a nesmíte se toliko divit chytřejším userům, kteří si instalují různé addblockery.
    Pokud v dnešní době není nějaký web schopný si sehnat finance na udržitelný provoz, dřív nebo později zanikne. To je jen a pouze statistika.
    Vy máte štěstí, že v této zemi není tak velká konkurence, ale jsme stále v Česku, takže návštěvnost se nemůže srovnávat s většími zeměmi. Taky nevím, kolik máte předplatitelů vs střednědobých návštěv, u kterých se dá poznat, že předplatitelé nejsou, ale web průběžně sledují, ale nejsou až takovými herními fanatiky.

    Proč to píšu. Ty reklamy jsou hnus, jsou veliké, škaredé a kazí celkový dojem tohoto webu, který již dlouhé roky sleduji, ale zjišťuji, že můj zájem postupně upadá.
    Ne proto, že stárnu, ne, že bych měl více povinností nebo co já vím..hry jsou mimo tradingu na us trzích moji největší vášní a stále budou, ikdyž hrami si nevydělávám. Rád si přečtu nějaké novinky nebo si spustím FC na druhý monitor u nějaké vhodné hry typu Factorio nebo jen tak po obchodování, když si malej hraje a nezlobí.
    ..Ale vždy, když otevřu tento web, dostanu vždy takovou facku z leva a z prava, ta poslední byla před pár dny od špekáčku, že už si opravdu říkám, jestli jsem fakt takovej masochista, že to stejně o pár dní zkusím znovu, nebo Vás už smažu i z těch záložek a půjdu prostě jinam.

    Občas se Vám podaří, někdy i fikaně obejít snad všechny addblockery, ale tento boj na dlouhé trati prostě nemůžete vyhrát, aniž byste ve svém bysnysu něco změnili..
  • Mart9
    Chce to víc Ryneše, aby tam byly emoce a více buranství ze zdejších diskusí přeneseného jeho osobou. *15*
  • Mart9
    Chybí ti tam vyskakovací reklama na špekáčky *1* *1* *1*
  • Jack1947
    Ještě byto chtělo aby z Metra vyskakovali zvukové reklamy a bude to trefné *5*
  • oVer9000
    Fajn díl, ale možná trochu ospalý a bez energie... :D Možná by chtělo občas obměnit sestavu (jako minulý týden) a nebo přivést nějakého "fresh" hosta, který překypuje elánem a je plný herních zážitků.

    Btw díl 316 s Milošem Bohoňkem a Lukášem Macurou, v režii Martina je furt nejlepší tenhle rok.
    Více Miloše Bohoňka! :D
  • to vypada jak denik metro
  • TheGGG
    ah, tak o toto přicházím *1* *1*
  • a vám se ty vaše stránky jako líbí, pane Poláček?

    http://imageshack.cz/images/2017/04/26/wow.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit