Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hrajou Pong a Splácení hypotéky 6
  • Stará generace taky hraje hry. Ale asi ne ty, co hraješ ty.
  • Tilwaen
    Jak se takový pseudointelektuál pozná? Podle toho, že máš pupínky?
  • kdyby byl intelektual tak ok, on je ale pseudo a na to já mám neskutečnou alergii...
  • TheGGG
    sice jsou pořád nesympatický, ale lepší než ta znuděná parta co tam byla dřív... tito alespoň ty hry taky někdy hrají, což se o "staré generaci" moc říct nedá...
  • A názor na FC. Nic osobního proti václavovi, ale jeho příliš intelektuální řeči mě prostě nebaví. Je to prostě moc. Grygar míval taky intelektuální kecy, ale ty mi byly prostě blíž a nevadily. Václav je šikovný pisatel, ale ve videu ho moc nedávám. Někdy to prostě přehání. Bavíme se tu o hrách a přílišná intelektualnost, zbytečné naduzivani rádoby chytrých cizích slov prostě nesedí. Jo, taky mám vysokou a doktorát dávno hotový. Takhle křečovitě bych ale nikdy nemluvil. Nesedí to. Je to divný. Chybí mi stará parta a hlavně bach a grygar.

    Chápu, že to každý má jinak.
  • posledny Fight Club v povodnej zostave je 225
    https://www.youtube.com/watch?v=gKMaDmRFcuY
  • Omlouvám se za OT, ale proč z rakouska nejde psát do diskuze?
  • Lima
    Když si poslechnu FC tak čtyři roky dozadu, tak z 90% to je pokaždý sestava Grygar, Poláček, Dobrovský a Bach. Je vidět, jak se to generačně obměnilo, staří pardálové už mají méně času, nebo zdrhli, mladí přicházejí. Tak uvidíme, třeba Vašek Pecháček se zatím jeví velmi dobře. A chtělo by to více hostů, rád bych zase viděl herního aristokrata Petra Bulíře *3*
  • Inquisitor
    Teď už jenom odpadne Pavel a původní parta je definitivně pryč. Doufám, že se aspoň občas sejdou.
  • Return of Pavel. Pekný F.C. dobrá zostava. Vašek sa už pekne zapracoval. Zo začiatku som bol skeptický, ale čím ďalej tým ho mám radšej. Patrik by mohol dostať viac priestoru. (dúfam, ale že po zmenách nezanevrie na F.C. ani Martin)
  • Dobrej díl díky!
  • TheRKD
    Pavel je zpátky! Až se z toho ve mně rozlilo takové hřejivé teplo. Že by to --? Ne, to jsem se jenom počural. Holt herní senior. :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit