Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    nicky střídaj jak chceš, ale vždy tě rozdrtím tím jednoduchým vysvětlením toho, že nejsem anonym ani podle logiky games.tiscali, pak zase zalezeš....
  • v pohdě, tebe nebere vážně nikdo, troll anonymku *4*
  • TheGGG
    opět se pleteš anonymku... je vidět že i když střídáš nicky, je to pořád za klávesnicí ten samí jetel... víš, u jména je takový boxík na zaškrtnutí a u něj je uvedeno "jako anonym", tudiž i games rozpoznává rozdíl mezi anonymem a přihlášeným uživatelem... skutečně věc, kterou by pochopil snad každý, ale na internetu se vždy najdou zvláštní druhy
  • Rozdíl mezi přihlášeným a anonymním je, že jeden je přihlášený anonym a druhý je nepřihlášený anonym. Tohle bys jako pseudovysokoškolák měl vědět, pokud teda, jak uvádíš ze své zkušenosti, nenarážíš do zrcadel.
  • TheGGG
    to mě rozhodně nevadí, ale ty pořád ještě neznáš rozdíl mezi přihlášeným a anonymním uživatelem? Hmmm poznáš se v zrcadle, nebo do něj narážíš? U zvířat se tak pozná úroveň inteligence...
  • Ani ne. Snad jen, že seš k smíchu, anonymku...
  • TheGGG
    tak ses nám tu pěkně představil a co dál anonymku, taky něco povíš?
  • edgy lonetroll
  • TheGGG
    nic lepšího než AAA tu stejně není a netflix má nejlepší produkci... to má pít nějaký čaj z tibetu v kavárně, hrát zásadně indie hry z 90s a koukat na nějaký artový film z madagaskaru...? Pls takové lidi neberu vážně
  • Mart9
    Prosím, jestli by sis změnil profilový obrázek. Mně se z tvého selfie zvedá žaludek. Děkuji moc.
  • Homola je takovej trendy boy, muzika jen ze spotify, tv zásadně přes netflix, kafíčko ze starbucks, smoothie k snídani, mana k obědu, hry jen zážitkové AAA, ale ok, však ať si každý žije jak mu vyhovuje, ale on se vždycky hrozně diví když to někdo má jinak *4*
  • 53:15 Vašek uzavírá nenápadně předchozí téma...
  • TheGGG
    to je on
  • TheGGG
    někde kolem jedné hodiny a devíti minut cca
  • v jákej čase se povídá o neo-nacistech? :D nechci na to koukat celý když tam není host
  • Jack1947
    Patrik Hajda *3?*
  • Takže jste přišli na to, že každý má radši někoho jinýho, gratuluji. *1*
  • TheGGG
    hlavně proboha né ostrovtip staré sestavy---
  • TheGGG
    tak to já mám naprosto opačné názory, protože Adam a Vašek vypadaj jako jediní, koho ty hry fakt baví a dokážou o nich mluvit se zaujetím. Mě zas nesedne dobrovský, ten vypadá pořád nějak naštvaně jako by ho tlačil čas a nějak ho to nebavilo... Smutný má u mě plus za to, že je fanoušek w40k, ale jinak spíš tak průměr. Osobně bych tu klidně napsal hodnocení všech členů redakce, ale asi by to smazali.
    PS: hlavně ne starší gardu, aby se zas mluvilo o Pongu
    spíš nějaké mlaďochy se zápalem
    Ještě docela dobrej je takovej ten novej, moc si nevzpomenu jak se jmenuje, ale ještě mě ničím nenaštval
  • Klasicky nejlepší Fightcluby jsou ty starý s Grygarem, Dobrovským, Poláčkem (v tý době to ještě nekazil, pokud mu neujely nervy) a Bachem (když nebyl přinaštanej) a hosty Vávra, Drda, Olejník, Rybka atd, To se povedlo no, ale starý časy nevrátíš.

    Homola, Smutný, Pecháček nemají moc co říct a nějakej ostrovtip nebo aspoň teda poslouchatelný názory to nejsou :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit