Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Nejhorší bylo, jak se vyhořelý Pavel opakovaně ptal na tu "hardcore" hratelnost a nemohl pochopit, že to není hra, která ho vodí za ručičku. To jsem opravdu žasl a zároveň litoval pana Klímy, že na to musí odpovídat.
    • U Pavla je problém, že dělá něco, co už ho nebaví...ale nic jiného neumí. Měl by jít makat třeba do továrny, ať pozná co je pořádná práce.
      • Povaleči z kaváren, do polí a továren, co?
    • Jack1947
      Tobě to taky nic neřiká nebo jo ? a co potom ta imerze...
  • Díky za pěkné video, ale když už máte web prošpikovaný reklamou, tak byste mohli za výdělek pořídit mikrofon pro každého člověka zvlášť. Opravdu mě nebaví poslouchat, jak tam znuděný Poláček klove do klávesnice, zvlášť když kvůli tomu neslyším, co říká HOST
  • Výborný fight club a skvělý host.
  • Robotron3
    No, tak jsem se zasek v kadibudce na záchodě, nemoch jsem se dostat ven. Dal jsem teda cestování po mapě, čímž jsem se vysvobodil, ale spustil jsem tim sérii nějakých bugů, kdy už ani nešel dokončit quest. Naštěstí pomohlo to restartovat a load. Ale mít ve hře záchody teda taková výhra neni ;)
    • je to podle pravdy

      kdyz zesrat, tak zesrat
    • A co tam hledas, mohu-li se zeptat ?
      • kurňa někdo jede pořádný role-play a tobě se to nezdá??? *1*
        • a když o tom tak přemýšlím tak doufám že se na tenhle level role-playingu nedostanu u něčeho s oculusem na hlavě *8*
  • Asi nikdy jsem neslyšel tolikrát slovní spojení "ve skutečnosti" jako v souvislosti s Kingdom Come. To je nějakej novej catchphrase?

    Jinak dík za príma Fight Club!
    • Ještě v zásadě.. :)
  • TOP host! TOP!
    • Zadneho Kalouska jsem tam nevidel...
  • Nejdůležitější informace z prvních dvaceti minut:

    1) Na Steamu má aktuálně KCD (PC verze) 300 000 prodaných kusů. U konzolí zatím nemají ve WH dostupná data, budou nejdřív za měsíc.
    2) Nejbližší plán je do měsíce udělat patch na KCD pro všechny platformy.
    • to uz ma skoro jako mafia 3. Jen skoda, ze treba takova lehce uspesnejsi hra jako civilizace ma 1mil...
      • Tak jako porovnovat prodeje novy znacky (navic celkem hardcore) s legendou typu Civky...trosku trolling ne?
        • Ok. Treba neco uplnme nezavedenyho. Napr. Genital Jousting *2*
          279,777
          http://store.steampowered.com/app/469820/Genital_Jousting/
          *1* *1*
        • Ani ne. Subnautica 2,122,732 *1*
    • madPav3L
      No doufám, že budou makat na optimalizaci...
  • Rád bych se zeptal těch, kteří Kingdom Come hrají, jestli někdo z nich bojuje na myši. Moje pokusy v tomto směru jsou zatím poměrně rozpačité...

    Hru z první osoby se mi zkrátka na joypadu hrát nechce.
    • jamar28
      Bojuju s myší a celkem mi to jde. Chce to trénink a postřeh, útočit ze stran, ze kterých to protivník nečeká (hodně se mi osvědčilo bodání na obličej, to málokdo očekává), naučit se komba a perfektní kryty.

      V boji s více protivníky ti hra ukazuje i útoky z jiných stran, takže to jde vychytat, používej tab ke změně zaměření. Obecně je ale nejlepší se boji s více protivníky vyhnout - ostatně jako v reálu. Ale je to možné vyhrát, zrovna včera se mi po dlouhé době povedlo sejmout pět průměrných protivníků (takoví lepší lapkové se zbrojí, ne ti cucáci beze zbroje a s palicemi). Potřeboval jsem k tomu ale plnou zbroj (kroužková + plátová) a poměrně dobrý dlouhý meč. Díky němu jsem dokázal tři z nich vyřídit do půl minuty, protože neměli kryt obličeje a stačilo jim dát jediný bod do ksichtu a už se váleli. Btw byla to taktika hrrrr na ně, prostě jsem naběhnul do středu tábora a začal rubat, vůbec to nečekali. Přijde mi, že když mě nepřátelé vidí z dálky, tak bojují lépe, takže možná i tohle hra zohledňuje.
      • Nezohledňuje, boj je kompletně rozbitej, nevyváženej a plnej bugů. Takže když tam vlítneš tak se jim ty jejich slavný skripty rozbijou a nevědí co mají dělat. Hlavně se nijak nebrání vůči šípům a třeba velitel tábora se napřáhne pak jde k tobě šnečím tempem. Nedej bože, aby ses schovával s lukem za stromem, z toho jsou úplně vedle a pár nepřátel pak předvede teleportaci, která byla vidět v tom videu s mostem.

        Kontaktní boj je taky plnej chyb, stačí mít třeba štít a nedá se prohrát. Nepřátelé se zasekávají o každou blbost a pokud tam je nějaký výškový rozdíl tak jsou úplně ztracení a i celej souboják jde do háje, protože všichni máchají jen před sebe. Nejlíp souboje fungují když jsi v aréně 1 vs 1, v omezeným prostoru :)
        • jamar28
          Ale což o to, skripty fungovaly, zbraně vytáhli a obestoupili mě, jen jejich reakce a obrana mi přišla taková opožděná, zkrátka jako překvapený člověk, na kterého zrovna naběhne rytíř v plátové zbroji. Rozhodně to nevypadalo rozbitě. S lukem máš ale pravdu, to jim funguje tak napůl. Někdy tam jelito stojí a čumí na mě z 10 metrů, zatímco do něj sázím už třetí šíp. Jindy jsou ale schopni lokalizovat, odkud jsem střílel a hned tam naběhnout a prohledávat to tam. Oni tam ty mechaniky mají imho dobře vymyšlené, jen jim nešlapou vždycky přesně jako hodinky.
    • JakubT
      Chce to trénovat, mozek se naučí zároveň sledovat staminu, kde má protivník meč když neútočí (abys sekal na druhou stranu), a odkud seká, když útočí - pak to je dost zábava. Když je to boj více lidí, tak je třeba ještě hlídat koho máš v zádech, typicky to je dost těžké vyhrát.

      Určitou roli ale samozřejmě hraje skill (jde zlepšit tréninkem s kapitánem Barnardem) a výbava - není moc realistické čekat, že jako drban na začátku třeba rozsekáš dva obrněné Kumány, či tak něco.

      Případně se bojům dá docela dobře vyhnout, či je řešit s lukem. Musím říct, že s použitím koně je lukostřelba až drasticky účinná - pokud natrefíš na pěšáky bez luků, tak je jde ustřílet, aniž by měli šanci tě dohnat. I ten jeden slavný souboj kterému se nedá vyhnout se dá vyřešit s lukem (byť bez koně). Nicméně asi je elegantnější ho řešit šermířsky, pročež doporučuju trénink s kapitánem.
    • Skutecny hrac hraje JEN na gamepadu. Klavesnice je pro sekretarky.
      • Je vidět, že jsi ještě do žádného zaměstnání nikdy nechodil. Sekretářky totiž berou do ruky naprosto jiné předměty... *1*
      • Já si právě myslím opak. Gamepad je pro konzoloidní děcka dnešní doby.Hraji celý svuj herní život( je mi 41 a hraji už dob 8bit na ZX spectrum) na klávesnici a neměnil bych.Jsem spíš RPG hráč,ale třeba u FPS je klávesnice+myš neocenitelná,gamepad se muže jít klouzat. A to nemluvím o mmo rpg.
        • Nechtěl bych strávit život v takovým omylu. Gamepad jsem zkusil (jinak dřív furt na klávesnici) a je to úplně jiná liga - ergonomie, pohodlí, ...
          A už pojem konzoloidní děcka ukazuje, že jste jen omezený, v podstatě s opožděnou pubertou.
          • "a je to úplně jiná liga - ergonomie, pohodlí, ..."

            Tak to se divím, že se hry/grafika nevyrábí na gamepadu. Pracovat 8+ hodin denně s nepohodlným a neergonomickým ovladačem...
          • Mě vždycky fascinuje, jak se každý ohání ergonomií a pohodlím, když se bavíme o gamepadu. A tak nějak zapomene (schválně samozřejmě), že 90% toho ti zprostředkuje nikoli samotný gamepad, ale pohodlná sedačka, židle, gauč. Stejnětak u pc... Kvalitní gamepad je ti na hovno, když sedíš na dřevěné lavici. *7*
        • Gamepad je dobrý na závodní hry nebo třeba NHL, FIFU, ale u střílečky bych to hodil radši z okna.
          Míření myší je hold míření myší.
        • Tak jestli hrajete uz pul stoleti, je to u vas zalezitost zvyku, nikoliv toho, co je lepsi. To jsou dve zcela odlisne kategorie.
    • na cvicisti mi to docela slo, ale v zivym boji jsem docela rad, ze jsem se uz od zacatku rozhodnul hrat na hrubou silu

      kladivo resi vetsinu problemu spolehlive a jednoduse (vcera jsem narazil na podobne dobrou sekeru, ale potrebuje silu 15, kdezto to kladivo ze staryho pokladu jen 10)
  • Nejlepší FC za poslední rok minimálně.
  • kdyz byla rec o tech eastereggs, tak ja nasel treba divku na kosteti, co nejspis za letu nabourala do sutru na zemi

    misto urprostred lanu poli bylo vtipne oznaceny jako "nehoda"
    • Jack1947
      To je vtipné jsou tam tyhle nehody a hroby co se dají vykopat ( bohužel nemá nikdy po ruce člověk lopatu).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit