zavřít
...

Fight Club #370: Defaultní podcast

Steam se mění. Neustále, každým rokem, nám před očima. Aktuální změny jsou přitom takové, že jsme kvůli nim přišli o službu SteamSpy. Co přesně to znamená? Můžou za to uživatelé, jak naznačuje Valve? Vydavatelé? Nebo snad EU? V 370. Fight Clubu jsme si na to posvítili.
 • Mart9 tiscali.cz
  4 souhlasí, 11 nesouhlasí
  Příjemně pohodový díl.
  14.4. (10 dnů)

  reagovat

 • bukrr tiscali.cz
  30 souhlasí, 8 nesouhlasí
  Kucí, nešlo by něco udělat s tím jídlem a pitím? Mít zaplý Youtube záznam a koukat na net nebo na to prostě koukat je docela Ok, ale když to poslouchám jako mp3 v práci, tak je to strašný - šustění, polikání, mlaskání.... ty vaše mikráky to zachycují dost dobře a já patřím mezi ty lidi, kterým při poslouchání mlaskání hrábne a jsou naprosto nepříčetní. Pár dílů zpátky měl někdo pomeranč a ty vade... kdyby po mě někdo něco v práci chtěl, tak ho asi tím kusem plastu pobodám.
  13.4. (10 dnů)

  reagovat

 • Opus (anonym)
  7 souhlasí, 3 nesouhlasí
  Tento díl bych opět zařadil do kategorie "digitální rohypnol".
  11.4. (12 dnů)

  reagovat

 • opravdu (anonym)
  21 souhlasí, 5 nesouhlasí
  nedokoukáno, to se nedalo
  11.4. (12 dnů)

  reagovat

 • 2018 (anonym)
  2 souhlasí, 8 nesouhlasí
  Ježiš, co zas Steam dělá za pi... Navíc 5 minut po dvanácté, kdy to nemá už žádný smysl. Ať všichni vidí, co hraju! Doufám, že až se dostanu k účtu, že to půjde změnit.
  11.4. (12 dnů)

  reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.81.166.196.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.