Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chlapi, Bětka je super ale kdybyste na začátku podcastu neřekli že tam je tak si toho ani nevšimnu :) namluví toho asi tolik jako židle na kterej sedí :)
    • Core
      Jak bylo řečeno v podcastu Janchorem, mluví ten, kdo má co k tématu říct... *3*
      • Trol.diskuzni
        No jestli to tímhle tempem půjde dál, mohl bych tam v tom podcastu být místo ní i já - jakožto zástupce lidu na tribuně/v kotli. *1*
  • A když uz jsme u toho tak se něak přes to GTA V pozapomělo že vyšel i upraveny trailer na Maxe Payneho 3.
  • vyjde nove info ohladom vyvoja GW2 a nikde dokonca ani v bleskovkach o tom nie je ani zmienka... a potom hovorte ze to ma malo fanusikov ked o tom nikto nevie. hlavne ze tu rozoberate totalne stupidnosti typu wowko
    • pojebte sa s vasimi minuskami
  • Ellendway
    Petře neurážej to WoWko nebo si do tej Prahy dojdu :D
    • Core
      Bububu *16*
  • kostejnesmrtelny
    Návrh: mohli byste udělat aspoň přibližnej "setlist" aby se tak řeklo - nějak nastínit, od který minuty tak zhruba jaký téma probíráte.
    • filias
      Jsi nějaký náročný, to mě by stačilo, kdyby název souboru podcastu netvořil random generátor *3*
      • Anal.S
        Nepříjde mi to moc náročné. U hodiny a půl audia na předem daná témata to není tak těžký, si to jednou sám projet a udělat tam značky alespoň k tématům v popisu :)
    • Psychotic
      Také jsem se před několika měsíci ptal... nebylo mi odpovězeno.
      • janchor
        Odpovídali jsme na to (nevím, jestli na dotaz od tebe) přímo v podcastu. Je to práce navíc (při střihu ty časy někdy dost kolísají), do který jsem se zatím nedokopal.
        • O kolik moc pracné je při stříhaní si zapsat čas kdy debata k danemu tematu končí a poté napsat k popisku u FC. Zase tak naročné to není...myslim že nikdo tu nechce podrobny popis toho co se v podcastu deje po minutach.

          Ono by uplně stačilo jen k tematum do zavorky napsat čislo ktere by indikovalo čas ve kterem se dané tema začína probírat.
          • janchor
            O tolik, že si se střihem dost hraju a běžně se k nějakejm momentům vracím a vyhazuju je nebo přesouvám. Tím pádem lze kýžený časy odečíst až po sestříhání a opětovným projetí celýho souboru. Což bývá bohužel zrovna fáze, kdy už toho mám plný zuby a ženu s tím na web.
            • a co ten soundcloud? By to mohli fans dělat za tebe a hotovka.. Vždyť není problém to uploadovat tam, beztak pochybuju, že za stažení podcastu něco web má.. Je to super nápad, proč to ho nevyužít?
            • kostejnesmrtelny
              RakeW *1* *1*

              Ale jo, chápu to.
            • RakeW
              A je to venku, Lukáš přiznal, že bulvárně překrucuje slova svých kolegů.
        • Miroo_CZ
          pche! bych ti ztrhnul z platu, taková lenost...nedělal si to náhodou jeden čas na Hrej ?
          • Mechwarrior_bw
            ale vážne vám by sa to chcelo robiť ? :) by som sa pri tom nudil viac ako Alžběta, veď tá tam skoro zaspala.
          • janchor
            Ne, tam to kluci pilně zavedli až po mým odchodu.
          • Prej z platu *15* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit