Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Max Payne že nebyl vůbec špatný? Lol dobrý vtip! *1*
  • Nemám z toho dobrý pocit. Režisér průměrných hororů bude točit kultovní cyperpunk sci-fi? Lol. Čekal sem kombinaci Nolana a Chrise Bale. Tam bych možná i věřil. Bale je podle mě nejlepší herec na planetě pro ztvárnění takové postavy. Má i hlas jako JC Denton. Ale tohle se už nestane, že...
    • To má bejt podle Human Revolution,ne prvního dílu
    • Hele, jmeno Nolan by muj zajem o filmovou adaptaci Deus Exu asi upoutalo. Ale tohle me nechava hodne chladnym a hodlam to s klidnym srdcem ignorovat.
      • Neprodukuje to Asylum. Tak snad to zase nebude úplná peachovina.
  • Veskoslav
    Za ty roky kromě Silent Hill se snad žádný film podle her nepovedl. Max Payne jsem doteď nepochopil, co to vlastně bylo a kromě úvoní scény s mrtvou rodinou, Hitman mohl být zajímavý, ale bylo to silně nedotažené. RE byl dobrý první film a pak to šlo do hajzlu. Alone in thedark shledněte, protože to je fakt hrůza. Nevkládám naděje, pak můžu být mile překvapen;)
    • lol ty musíš mit strašne mnoho volneho času když koukaš cečkove filmy *1*
  • Copak dohráli ale hlavně jak to hráli. Jestli šli způsobem beng beng bum bum tak ať to radši ani netočej. Pokud by byl Jensen tichej hacker tak jak to mám rád tak ať to natočej ale pořádně *1* Jinak samotný svět jako je v Deusu je parádní a film by jsem si dal líbit. Ale pořádnej *16*
    • exmaxx
      Myslim, ze to bude kombinace obojiho, mozna vic akce, protoze ta film lepe proda a budou tam dobre vypadat ruzne aumentace. Ale rekl bych, ze to neni na skodu, v trailerech na hru se na to koukalo moc pekne. Do toho nejaky ten filozoficky presah a budu spokojenej *4*
  • misho8723
    Max Payne bol podpriemerný film - pre mňa ako jej herného fanúšika, tak aj pre ľudí, ktorí ho spoznali vďaka filmu..
    PoP bol dobrý film, videl som ho v kine, ale odvtedy nemám nutkanie si ho pozrieť (a hlavne bol veľký komerčný prepadák)..
    Silent Hill sa mi páčil hneď ako som ho videl, bol som aj v kine na ňom, a videl som ho viackrát, aj keď v tom čase som o SH nič nevedel (a doteraz som odohral len časť HC, ktorá sa mi páčila).. RE - jednotka dobrá, ostatné priemerný filmy, ktoré majú málo spoločné s hernou sériou..
    Hitman - nepoznám až tak dobre hernú sériu, ale ako akčný film mi prišiel ako mierne nadpriemerný film - tiež len raz videné, ničím ohromujúce, možno až príliš akčné nato, čo viem o Hitmanovi a síce Timothy Olyphant je skvelý herec, ale v tomto filme mi až tak nesedel..
    Doom - okrem FPS sekcie nemám čo komentovať...
    Večná škoda asi nikdy neuskutočneného zfilmovaniu BioShocku, ktorý je skvelý materiál pre film s trochou väčšou intelektuálnou hodnotou a ktorý by hernú scénu ukázal v inom smere, ako ostatné, akčno-bitkárske filmové verzie iných hier.. uvidíme ako táto nová vlna dopadne, ale aspoň, hlavné postavy sú už teraz dobre obsadené, či už AC alebo SC filmy
  • smejki
    Každý správný junák ví, že i Batman kdysi tančil. Střihne si Adam ve filmu safety dance? *8*
    http://www.youtube.com/watch?v=Y414Q7vVgYU
    • No, ale musím uznat, že mu to jde mnohem líp, jak Shepardovi z ME *1*
  • Ok filmovy zpracovani her vetsinou dopadly skvele:

    DOOM - Silena blitka
    Resident evil serie - az na jednicku je to vsechno humus
    Hitman - totalne podelali
    Silenthill - celkem sel este
    Mortal Kombat - hnus
    Tekken - proboha wtf?
    StreeTfighter - no comment
    Wing Commander, Lara Croft, Max Payne, atd. bohuzel nedostatek odstavcu tady. Myslim ze vime jak dopadne Deus-Ex a nebo nakonec i ten nedavno zminenej ME
    • Magister_Peditum
      Mně se Mortal líbil. Pravda, je to hlavně o nostalgii. *15* Jinak víceméně souhlasím. Hlavně je zajímavé, jak ukazuje tento seznam, že ve většině případů vybírají na sfilmování hru, která prakticky žádný příběh nemá. No, a pak opravdu není s podivem, že z toho nedokázali vykřesat něco lepšího než totální blbost. *1*
    • Grifus
      Hlavne Max Payne, to byl snad vtip. I Uwe by byl schopen natocit vic nez jednu "bullet-time" akcni scenu a drzet se tak nejak v ramci moznosti pribehu hry...
  • tak snad to dopadne jako film Bioshock a nikdy nevyjde - alespoň doufám.
    • Cypri
      A proč? Přecijen, dát tomu šanci není nic špatnýho. Navíc tyhle filmy(sci-fi) se točí docela dobře si myslím. Upřímně, pokud tenhle film vyjde, tak do něj jako do jediného s herní předlohou za poslední dobu vkládám větší, než malé naděje. Myslím si, že tenhle může dopadnout dobře.
    • kapalka
      Zrovna jsem chtel neco podobneho napsat. Asi se musime nechat prekvapit.
  • Kdyz byla prvni zminka o DE filmu, hned me do role Adama napadl Matt Bomer. Ksichtem sedi perfektne, jen by asi musel trochu zapracovat na hrubsim hlase, ale jinak si ho s tima augmentacema predstavuju zatim nejziveji. Neni moc znamej, ale teprve se ukazuje, tak by to chtelo nejakou vetsi roli.
  • Že by zrovna kyberbond akce na plátně mohla přinutit tisíce zastydlých elfů k návštěvě kina a přinést tučné výdělky , ...no o tom právem pochybuji .
    Nemusí to být zrovna Blade runner s Vangelisovým podkladem , ale pokud má být film něčím jiným než smotkem akčních soubojů budou muset přinést setsackra dobrý děj . Deus si o něj říká každým coulem a škoda promrhat takovou licenci na dalším režiséru akčních klipů ....
    Ostatně film nemusí děj hry kopírovat , stačí když se inspiruje ... ale měla by být známa hranice kterou tak rád se svými ne až tak tragickými béčky přestřelí Uwe Boll ... i bez známosti názvu filmu by mělo být poznat z jakého univerza příběh vůbec je .
    Silent Hill je asi nejlepším filmem , který vznikl z herní předlohy , a podle ukázek se na dvojku (i se zbytečným 3D) můžeme taky těšit ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit