Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Měl jsem radší původní MILF Laru než moderní teen verzi
    • Angelina mela v roce 2001 kdy byl Tomb Raider v kinech 26 let, Alicii bude 30 let, tak kdo je MILF a kdo teen ? *3*
    • Takhle, já si myslim, že se reboot Tomb Raidera poved. Jsou to dobrý hry. Líbí se mi i ten nápad ukázat, jak se z Lary stala Lara. Ale nějak mi tahle nová Lara nesedí do celkovýho konceptu hry. Jako jasný, beru, že slečna Croft je drsnější, než jsem byl v jejím věku já. I když v 18 jsem za sebou už měl svojí první expedici do moravské divočiny, kde jsem musel na fesťáku přežít 3 dny bez stanu a jenom na chlastu, s ostrovem plnym členů šílenýho kultu se to nedá srovnávat.
      Jenže je trošku paradoxní, že v cutscénách jí vykreslujou v podstatě jako sice schopnou, ale pořád dost vyplesklou mladou holku... která pak jde, vykosí bez problémů 20 lidí lukem a následně umlátí cepínem dvoumetrovýho ruskýho žoldáka, kterej na ostrově strávil kdo ví kolik let. To je věc, kterou kdyby udělala stará Lara, neřeknu ani slovo, ale k týhle nový se to prostě vůbec nehodí. A než mě někdo nařkne ze sexismu, úplně stejná kravina je to třeba i ve Far Cry 4.
      • *čte asi nejrozumnější koment na games.cz ever*
        Wtf kdo to napsal.
        *koukne nahoru na nick*
        Ok, cajk.
  • Luckiller
    Film podle videohry? Zná Hollywood definici šílenství? *3*
    • To je neco co se o filmech podle komixu rikalo docela dlouho a podivej se dnes...
    • Jedou za čas se dokážou trefit.
      Takový Silent Hill je imho skvělý a značně podceňovaný.
      • Jack1947
        Jen první díl druhej je pěkná blbost.
      • No ten kdo zná herní Silent Hill a hlavně ty díly, kterýma je film inspirovanej, tak těžko může zrovna tohle nějak chválit, když si tam naklíčují Pyramid Heada a spoustu dalšího bordelu kterej tam nemá co dělat ard...

        Jo, film není úplně zlej, ale jako znalec předlohy ho těžko můžu úplně vtít na milost.
        • Whoossain
          Jako znalec předlohy jsem byl filmem mile překvapenej. Ať už hudebním doprovodem, stylizací, atmosférou nebo i příběhem samotným. Jednoznačně jeden z nejpovedenějších snímků inspirovaných videoherní předlohou. Samozřejmě mluvím o prvním dílu.
          • Však já nepopírám že je špatný, ale jestli je to nejlepší filmová adaptace herní předlohy, tak to akorát ukazuje jak jsou na tom špatně...
            • Jack1947
              Postal ale není podle hry to je spíš kritika USa a ani to nemá stejnej/podobnej příběh. ( Jen je tam stejnej Postal Dude ale jinak to je parodie) není Far cry nebylo špatný béčko.

              Což vlastně tak trochu podle hry je... s odřenýma ušima.
            • snorgrind
              nejlepsi adaptace hry je postal to proste nema chybu *1* *1* *1* *1*
      • Příjde mi že vždycky když tohle pakne tak padne i to že Silent Hill je dobrý film podle hry
  • fine with me. I'd do her.
    • PreidaQ
      Koho že bych měl spolu s tebou pokutovat?
      • pun not intended *3*
        • Další dement, co si myslí jak umí skvěle anglicky...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit