Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Postal ale není podle hry to je spíš kritika USa a ani to nemá stejnej/podobnej příběh. ( Jen je tam stejnej Postal Dude ale jinak to je parodie) není Far cry nebylo špatný béčko.

    Což vlastně tak trochu podle hry je... s odřenýma ušima.
  • snorgrind
    nejlepsi adaptace hry je postal to proste nema chybu *1* *1* *1* *1*
  • Souhlas, mohli vybrat nějakou herečku, která je rebootovaný Laře aspoň trochu podobná... a neni o 10 let starší.
  • To prvni vpredu, to druhe vzadu kousek niz...
  • je to podle posledních dvou dílů
  • WalkingWad
    Vůbec nevypadá jako předloha... to tam mohli dát úplně kohokoliv, kde jsou prsa a zadek ? :(
  • kvůli SW7? nepleteš si herečky?
  • *čte asi nejrozumnější koment na games.cz ever*
    Wtf kdo to napsal.
    *koukne nahoru na nick*
    Ok, cajk.
  • Však já nepopírám že je špatný, ale jestli je to nejlepší filmová adaptace herní předlohy, tak to akorát ukazuje jak jsou na tom špatně...
  • Jack1947
    Mě se spíše do té roli moc nehodí, než že by byla nic moc.

    No jo spletl, asi holt neměli moc na výběr. ( Ta ze SW7 by se tam hodila snad i lépe)
  • Jack1947
    Jen první díl druhej je pěkná blbost.
  • pun not intended *3*
  • Whoossain
    Jako znalec předlohy jsem byl filmem mile překvapenej. Ať už hudebním doprovodem, stylizací, atmosférou nebo i příběhem samotným. Jednoznačně jeden z nejpovedenějších snímků inspirovaných videoherní předlohou. Samozřejmě mluvím o prvním dílu.
  • Průměrná ženská, nic moc.
  • No ten kdo zná herní Silent Hill a hlavně ty díly, kterýma je film inspirovanej, tak těžko může zrovna tohle nějak chválit, když si tam naklíčují Pyramid Heada a spoustu dalšího bordelu kterej tam nemá co dělat ard...

    Jo, film není úplně zlej, ale jako znalec předlohy ho těžko můžu úplně vtít na milost.
  • Pěkná Lara. Alicia sice má menší kozy, ale vypadá dobře a i skvěle hraje. Určitě mnohem lepší Lara než v podání Angeliny Jolie.
  • Příjde mi že vždycky když tohle pakne tak padne i to že Silent Hill je dobrý film podle hry
  • To je neco co se o filmech podle komixu rikalo docela dlouho a podivej se dnes...
  • PreidaQ
    Koho že bych měl spolu s tebou pokutovat?
  • Takhle, já si myslim, že se reboot Tomb Raidera poved. Jsou to dobrý hry. Líbí se mi i ten nápad ukázat, jak se z Lary stala Lara. Ale nějak mi tahle nová Lara nesedí do celkovýho konceptu hry. Jako jasný, beru, že slečna Croft je drsnější, než jsem byl v jejím věku já. I když v 18 jsem za sebou už měl svojí první expedici do moravské divočiny, kde jsem musel na fesťáku přežít 3 dny bez stanu a jenom na chlastu, s ostrovem plnym členů šílenýho kultu se to nedá srovnávat.
    Jenže je trošku paradoxní, že v cutscénách jí vykreslujou v podstatě jako sice schopnou, ale pořád dost vyplesklou mladou holku... která pak jde, vykosí bez problémů 20 lidí lukem a následně umlátí cepínem dvoumetrovýho ruskýho žoldáka, kterej na ostrově strávil kdo ví kolik let. To je věc, kterou kdyby udělala stará Lara, neřeknu ani slovo, ale k týhle nový se to prostě vůbec nehodí. A než mě někdo nařkne ze sexismu, úplně stejná kravina je to třeba i ve Far Cry 4.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit