Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jakubtomsa
    Drag Me to Hell sice nebyl návrat na plný koule, spíš tak na jedno a půl varle, ale jinak Raimi se vším všudy. Takže mám radost, že do toho jde. Jen aby zase náhodou nevycouval...
    • No a teraz vyvstáva otázka.
      To naozaj chcete tneto štýl filmovania v "The Last of Us " ?
  • Tak mně by tam ta Ellen Page seděla. V seriálech pro teenagery (typicky BH90210) hráli taky 30letí středoškoláky... Ellie je ve hře 14, tak by jí holt bylo 15 nebo 16 (takové úpravy fandové přežijí). Viggo by se tam taky hodil... Takže souhlas s článkem :-)
    • x_ander
      Taky bych byl pro. Ellen Page je sice 27, ale stejně pořád vypadá na 15. A maskéři by si ještě trošku vyhráli a bylo by hotovo. Naughty dog stejně (nepřiznaně) Ellie dělali podle Ellen Page, to mi nikdo nevymluví. Druhá věc je, že samotná Ellen Page kvůli tomu byla svého času nasraná, tak je otázka, jestli by na tu roli kývla.
      • A navíc po nedávném přiznání své sexuální orientace by se na Ellie i hodila, protože co se mi z diskuzí (bohužel) prokeclo, tak se v Left Behind zjistí, že je Ellie vlastně... ehm ehm, no vždyť víte.
        • No nikdo nikde přímo netvrdil že je lesbička. To že dala pusu své jediné a nejlepší kamarádce ještě nic neznamená. Kor když nikoho jiného, ke komu by mohla projevovat své city neměla. Plus když k tomu přičteme prostředí/svět ve kterém vyrůstala, tak mi to spíš přijde jako logické vyústění.
  • Sam Raimi ? Najhoršia volba ever.
    Ked som videl Drag me to the Hell - mal som chut si to isť hodiť, taky odpad ako bol ten film som dlho nevidel.
    • frag.ment
      Já děkuji redaktorovi za tip na horor a na dnešní večer už mám program jasnej (Drag me to hell).. Podle ukázek to nevypadá vůbec špatně, takže se těším na příjemnej hororovej večer. A na slovenský kritiky filmů moc nedávám, stačí mi ty jejich výplody na ČSFD.
      • x_ander
        Drag me to hell je solidní horor. Raimimu sice je možné některé jeho úlety vyčítat (Spider-man 3 nebo Oz), ale Drag me to hell patří určitě k těm lepším filmům.
        • Koľko si videl hororov ?
          CSFD nenavštevujem, kvôli intelektualom ako tuto prispievatel podomnou.
          Nechcem vám tu spoilovať, lebo Fragment je určite jeden z najlepších filmvých kritikov tu na games a on ešte ten film nevidel, ale neda sa - spoil ---------> ked niekomu padne kovadline zaviazana na strope (ano presne tak - zaviazana na strope) niekomu na hlavu a tej osobe následne pri strete vystrelia z thlavy oči ako z nejakeho komiksu <--------- spoil,
          tak to pre mna nie je horor, ale komédia a odpad.


          Ale good luck so Samim. Tento film bude určite top.
          • frag.ment
            Já se rád podívám na jakýjkoliv film a rozhodně nejsem žádnej kritik, buď se mi film líbí a baví mě a nebo ne, nejsem žádnej "náročnej" divák. Na ČSFD chodím, protože občas nevím na co bych se podíval a v databázi najdu zajímavé tipy. Nevím, proč si mě tu dobíráš.. (asi kvůli těm Slovákům, ale je zajímavé, že u většiny filmů na ČSFD mají jako první potřebu napsat svoje dojmy a názory, a je to tak na spoustě dalších ČESKÝCH webech, ne jen filmových, ale i herních, technických atd..).
            • Asi ti moc nerozumiem, čo si teraz myslel.
              Vies - ono doberanim si začal ty. Ber to ako reakciu.
              Na tento veb chodim prezentovat svoj nazor už pár rokov ako anonym (zas spomínaš navštevovanie stranok slovakmi vo veľkej miere) a to čo ty pocituješ by som možno prirovnal k nejakému komplexu, ale budiš. Ja ti tvoj názor a škatulkovanie neberiem.
              Povedzeme, že si morálny víťaz. :)
          • To co tu pises je tvuj osobni nazor a nemusi se shodovat s nazory ostanich.
            Osobne se zabyvam horory dost vehementne uz cca 16 let (hlavne erou sedesatych az devadesatych let, evropskou i US produkci) a musim rict ze Drag me to Hell je rozhodne kvalitni kousek od klasika hororu... Raimi ma ve svych filmech vzdycky hodne zamerne pitoresknich scen a nadsazky (scena v aute, scena s kovadlinou, scena s rakvi na pohrebni hostine, mluvici koza etc....), coz nemusi sednout vsem, nicmene v ramci jeho tvorby (i obecne) je to rozhodne kvalitni navrat k zanru, ktery obsahuje skoro vsechno cim se vyznacuji jeho starsi filmy.
  • Malleth
    Jako Joela bych si dokázal představit např. Joshe Brolina
    http://totallywould.files.wordpress.com/2011/11/600full-josh-brolin.jpg

    Pro Ellie by asi měli najít nějakou novou vycházející hvězdu. Moretz by se na ni nehodila ani trochu.
    Nicméně je ale podle mě tenhle film naprostá zbytečnost (stejně jako Uncharted). Nevidim nic pozitivního co by filmový zpracování do Last of Us přineslo.
    • Abckayi
      Největší podobnost s Joelem má podle mě Gerard Butler. Jak ve výrazu, tak ve tvaru obličeje.

      http://cdn.memearcade.com/2013/6/20/memearcade.com_1090_1373318603.jpg
    • SkillJam
      Já jsem pro Dylana McDermotta http://img.vidaextra.com/2013/06/Dylan%20McDermott.jpg
    • Overwatch
      Jo, Brolin by taky nebyl špatný. Teď mě ještě napadl Sharlto Copley. Hrát umí, v Elysiu mu ten plnovous taky seděl... A je to sympaťák. Jen by musel chvíli nepoužívat ty své šílené přízvuky :)
      • x_ander
        Copley mi na Joela přijde dost mladý (resp. nevím sice, kolik mu je, ale zkrátka vypadá dost mladší než Joel).

        Za mě by byla dobrá volba Joel Edgerton http://m5.paperblog.com/i/74/745054/casting-call-the-last-of-us-L-9NNWyg.jpeg
        • Overwatch
          Copleymu je 40. Kdyby si ho vzali maskéři do parády, tak bych si ho tam představit dokázal. Ostatně Joelovi ve hře není 50+ ne?
          • roiser
            Právě že je.
        • Malleth
          Edgerton mi přijde na Joela málo grumpy :)
          • x_ander
            To by zvládl, je to dobrý herec :) V nejhorším by ho zavřeli na 2 týdny někam na samotku, a bylo by to :-D
  • Se Samem je to těžké, jednou natočí fakt dobrý film, jednou je to kopie něčeho jiného a je na něm vidět, že ho to ani moc nebaví, někdy natočí fakt divnotu....pokud to bude varianta a), tak budu jedině rád :)
    • Nedívej se tak krátkozrace, málo který režisér má postavení jako Cameron a může si dělat co chce, většinou je to velice přísný dohled producentů a studia (logicky, jsou to jejich peníze - taky by jsi nikomu nedal miliardu ať si s ní dělá co chce). Typický příklad je nový Robocop, kde režisérovy zamítli 9/10 nápadů/scén co měl v hlavě, to se pak těžko točí.
      • Já to nemyslím špatně, mám rád jeho filmy, ale také jsem byl párkrát zklamán, budu rád, když se mu to povede skvěle natočit :)
        a Robocop byl dobrej, chyběla sice brutalita, ale látka byla výborně pojatá a postavy nebyly od začátku rozděleny černobíle na "my dobří" a "oni zlí"
  • Jasně, skoro 30ti letá Page (byť na tolik nevypadá) bude hrát 13ti letou. Myslím, že adeptů je mnohem víc a lepších. Moretz na černo a jedeme :)
    Raimi je ok, věřím, že Dead Evila má pořád v sobě, jen to probudit a tahle látka je na to jak dělaná.
    Samozřejmě více než na něm bude záležet na producentech a jestli to bude PG13, tak papa.
    • PG13 by film totálně zabilo, to radši nic. Čím vyšší rating, tím lépe.
      • Tak to je snad uplne jasny ze to bude PG13. Do eRka ti nikdo prachy neda
      • frag.ment
        Jo, není nad pořádný gore ;-)
  • Miserius
    Ježiši... Doufám že to akorát nepošpiní TLOU
    • S Naughty Dog za prdelí lze čekat, že minimálně po stránce univerza by to nemělo jít do žumpy. Teda pokud to nebude jen přenesení podkladů ze hry do živé sféry. V takovým případě bych spíš zvedal palec pro drahý a nehrozící, ale jasně účinnější CGI zpracování. Zvlášť, když po všech směrech bylo na hře odvedeno kus kvalitní práce.
  • ten už má to nejlepší za sebou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit