Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MikRyder
    Hrál jsem demo a musím říct, že ikdyž s předchozíma titulama nemám zatím nic společnýho, tak s tímhle mít budu. Je to krása pohledět a v jistých prvcích gameplaye hra připomína DMC, což mě vyhovuje. *5* Kvalitou a obsahem a varietou mechanik to podle mě bude někde na úrovni ostatních východních AAAček jako MGSV, nebo Naruto. Kromě toho tuším sympaticky napsaný postavy s příběhem. Tady půjde spíš o to, kdo na tenhle mix plošinovky, bojovky a anime je kdo pozitivní. Hra to ale přezevše na 99% bude hustá pro fanoušky žánrů. (Hrál jsem ENG/ENG)
  • Nic jako "dobre" prehravani neexistuje.
  • Neurážíš kvůli názoru, ale kvuli vzhledu no ty ses teda poved.
    *12*
    Jinak povrchní a zaostalej seš a ne kvůli tomu, že se ti to nelíbí to je to za co by tě nikdo neměl urážet ale to jak se k tomu stavíš.
  • ve stylu: že ti to vůbec nesedlo, že tenhle styl nemusíš, že máš raději klasické fantasy. Z toho bych řekl, že jsi to hrál...
  • Jo, The Stalin mam taky rád, jakmile jsem viděl Stalina dělajícího dlouhej nos na obalu Sakhalin Smile, tak jsem to musel mít a toho impulzivního nákupu rozhodně nelituju. Ale Guitar Wolf neznam, dík za tip. Já se k Japoncům dostal víceméně přes šílený hlukový stěny typu D-Clone a ZyanosE, takže v tom "normálnim" japonskym punku mam celkem mezery.
  • Magister_Peditum
    Já zase nikoho kvůli jeho názoru neurážím, ale asi ty jsi ten nad věcí... *1*
  • Ale ne za vola nejsi, mají i spoustu "pravých" punkáčů, ale většina má styl oblíkání a účesů naprosto strašnej, ale to je prostě japonsko *15* asi(určitě) na to letí buchty, přece jenom každý se tam myje denně, i ten "nejšpinavější" punkáč *1* lip cream jsou super, ale nejradši mám the stalin a guitar wolf
  • Tak já bych řekl, že charaktery byly ve XIII docela v pohodě, ale ta hra byla úplně v prdeli...
  • To je chyba, Japonci bejvaj naživo dobrá prasečina. Ale k tématu, za vola, musim uznat, jsem tentokrát já. To je tak, když člověku automaticky naskočí Disclose a Framtid, a dál se tim nezabejvá ani potud, aby šel do skříně o pár metrů vedle, a kouknul se na obal desky od Lip Cream.
  • maros.goc
    ja tiež nebudem hrať s Japončinou v audiu, ale nie pre dôvody aké si vymenoval ...U mňa to proste spôsobuje riadny guláš, počúvať japončinu, čítať angličtinu, a prekladať do slovenčiny :D :D Skúšal som to pri FF 13, no v žiadnom prípade viac, pekne to budem hrať po anglicky :)
  • pak jsou taky hry kde jina moznost není, protože tam je jen japonskej dabing a anglicky titulky(agarest generation of war atd) takze tam mi nic jiného nezbývalo, ale nadaval jsme na to celou dobu co jsme to hral :) kazdopadne když by me ted dal někdo FF15 v japonstine tak bych ji samo asi hral, pac jsem starej nedockavec:)
  • je to o zvyku. Já jsem na ten jazyk už prostě zvyklý za ty léta, takže mi to připadá přirozené. Samozřejmě si neumím představit hrát Zaklínače v polštině, když ten jazyk vůbec neznám a nepřicházím s ním do kontaktu. Koukal jsi někdy na anime v angličtině? Schválně to zkus, to je panečku děs...
  • Hmm..ja hral FF 12 v japonstine, i s japonskejma titulkama, tenkrat sem se proste nemoh dočkat tak jsme si opatril japonskou verzi, pac evropská mela vyjit az za rok. A muzu rict ze od te doby nemuzu ve hre japonštinu ani citit, tech 120 hodin s hejkanim opic a rozsypanou rejzi mi stacilo. (v pocitaci jsme u toho mel otevrenej anglickej preklad scenu po scene a stejne sem se z ty japonstiny nenaucil vůbec nic:)
  • Anime už vychází teď, takže v doprovodu to asi nebude :D
  • něco málo samozřejmě umím, na zbytek jsou anglické titulky. Samozřejmě by mě nenapadlo hrát Metal Gear v japonštině, ale třeba Star Ocean, Final Fantasy, Xenoblade si rozhodně raději zahraji v japonštině. To není žádný modní gimmick, už tak hraji několik let...
  • Hrat hru v jazyce kteremu nerozumim ani slovo mi proste prijde nesmyslne. zajímalo by me jak vite ze ten japonsky je lepsi když jim nerozumíte ani prd..proste je to jen modni gimmick nic vic..
  • Japonština je nádherný jazyk. Já umím samozřejmě jenom pár slovíček, ale i tak si neumím představit hrát Final Fantasy v ENG...
  • Většinou chodim dohola a na trendy nekoukám ale přesto mi je ukradený, že někdo takhle vypadá protože nejsem povrchní zaostalá konzerva která by nejradši diktovala světu jak se má kdo oblíkat, co poslouchat apod. a kupodivu pro tebe znám spoustu lidí co o sebe takhle pečujou a sou uplně normální.
  • Seš absolutně vedle anglickej dabing u jap. her bejvá většinou tragickej max pruměrnej.
    A to pominu fakt že překlad bejvá někdy přizpůsobenej asi masám nebo americkýmu hráčovi(fakt nevim) např. dialogy sou víc kýčovitý apod.
    Samo sebou pokud by měli kvalitní dabing jako spusta her ze západu tak radši zvolim mě bližší angličtinu.
  • dobře je ve škole za 3, já bych byl velkorysejší a dal bych grafice 2- *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit