Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maros.goc
    hral som demo a spadol som zo stoličky..okamžite som si hru kupil..absolutna dokonalost :) s krasnym pribehom aky som cakal od cias Final Fantasy 9 či 10
  • Spades
    Prosím redakci GAMES.CZ
    Opravte už konečně seekbar v HTML5 verzi přehrávače ve fullscreenu. Nevím, jestli to dělá jen mě, ale když chcu seekovat ve fullscreenu, tak klepnu třeba na 50% a video se přepne na 40%. Dokonce i tooltip s časem videa je posunutý o pár cm doleva, na to místo, na které se dostanu po klepnutí. Flash verze funguje správně.

    EDIT: Používám Chrome
    • Mám Pale Moon 20.0.1 (což je Firefox s pár úprava pro lepší výkon).

      Pustil jsem si video pod Panopticon článkem - použito HTML5 a ve fullscreenu. Video má 02:48, na seekbaru jsem si tedy našel půlku - 01:24 - na tu to přesně skočilo. A to i s video plně předbuffervaným i vůbec. Fyzicky jsem změřil délku seekbaru a půlka videa je přesně v půlce jeho délky. Jakékoliv jiné skoky taky poho.

      U mě tedy 100% ok.
    • ringmancz
      já mám Firefox a nevím jakou verzi přehrávače, protože mi to neukazuje, ale tohle mi dělá taky a horší je to u delších videí (podcast)
  • Jojo neco podobnyho bych bral na androida *2*
    • Počky na l'OUYu, to se teprv na Android pohrnou pecky. *3*
      • regant
        hahahaahahahahahaha
  • Horst_Fuchs
    Zajímavé, teď ještě aby to šlo rozjet i v emulátoru. *3*
    • maros.goc
      na nintendo 3DS neexistuje emulátor a ani tak dlho existovať nebude :P ...a k tomu sa (ak vás to zaujíma) hry nelegálne sťahovať a hrať nedajú takže by to bolo tak či tak zbytočné
      • miker17
        Ochrana 3ds je prolomená
        • Může bejt, ale 3ds je dokonale vytvořená pro komunitní a online hraní, takže se pirátěním připravíš o 90 procent zábavy
    • Kterej pro 3DS ani není... *3*
      • Horst_Fuchs
        Nevadí, snad za pár let...
      • Co se tak dívám na google, tak jich je několik, ale možná se pletu...
        • To budou takové ty super downloady pro jejichž začátek musíš vyplnit anketu a poslat SMS za peníze.
  • No páni... tady v téhle diskuzi asi bude sranda.

    Na Fire Emblem: Awakening jsem všude slyšel jen chválu, takže 10... no proč ne?
    • ringmancz
      to bych se nebál, u her na 3DS se tady moc nediskutuje
      • A tak taky fakt. Ale zase 10 je 10 a co pamatuju, tak vždy bývaly rozvášněné reakce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit