Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je prvni hra, ktera me na 3DS opravdu zaujala. Jeste par takovych a 3DS si poridim. Mohl by to autor jeste srovnat s hrami Final Fantasy Tactics nebo Tactics Ogre z PSP?
  • leon87
    Netrpíte-li tedy nějakou vzácnou ošklivou alergií na Japonsko...
    Sám jsem měl za to, že Miloš Bohoněk má vůči Japonským hrám doslova kopřivku a najednou tady FB vypálí 10. Špatné info?
  • Malleth
    Na Vitě má vyjít Tearaway, což by mohlo misku vah ještě trochu rozhodit.
    http://www.youtube.com/watch?v=NK6_QvdxyXQ
  • Grandhalf
    Ejmén tu det má brada *1*
  • Grandhalf
    Pro mě jednoznačně 3DSXL, nad ničim jiným jsem ani nepřemejšlel ( to bude můj vůbec první handheld od gameboye )... *3*
  • Hmm kurec taková jobovka...miska vah se krutě naklonila ve prospěch 3DS v souboji o to jaký handheld letos pořídit...
  • miker17
    Ochrana 3ds je prolomená
  • Horst_Fuchs
    Nevadí, snad za pár let...
  • regant
    bez loadování by se to mohlo proměnit na Hledání min... určitě kdo to někdy hrál víckrát se dostal do situace kdy to prostě musel risknout protože nebyl způsob zjistit jak to je a tvrdne jen půl hodiny nad tím na jaké ze dvou políček ťuknout... a pak stejně šlápne na minu :D
  • maros.goc
    na nintendo 3DS neexistuje emulátor a ani tak dlho existovať nebude :P ...a k tomu sa (ak vás to zaujíma) hry nelegálne sťahovať a hrať nedajú takže by to bolo tak či tak zbytočné
  • no poslouchal jsem jesseho a totalbiscuita a vážně mě na 3DS navnadili. jedna věc je hrát hardcore, že když postava chcípne, tak ji prostě ztratíte. druhá věc je hrát hardcore a prostě neloadovat, když nějakou postavu ztratím. v takovém případě se prý nad jednou hrou tráví třeba i dvě hodiny *15* nečekal jsem tady na fire emblem recenzi a takové zhodnocení je opravdu navnazující *thumb up*
  • Malleth
    Na ten handhaldovej Arkham Origins sem hodně zvědav. Sice si člověk ve dvou rozměrech lítání moc neužije, ale třeba to bude alespoň kvalitní Metroidvanie
  • Je to výborná hra. Dopařil jsem to už třikrát a pokaždé to bylo o fous jiný. Ideální při cestování do práce.
  • regant
    hahahaahahahahahaha
  • Marquis
    Demo mě docela bavilo, takže plnou časem určitě koupím. Byť bych si chtěl zkusit zahrát i některé z předchozích dílů...:)

    Tenhle rok je pro 3DS skvělý - Donkey Kong Country Returns 3D, Shin Megami Tensei 4, Bravery Default, nová Zelda, Pokemon X/Y, Batman Arkam Origins Blackgate (od Retro Studia!!!)... a spousta zajímavě vypadajícíh eshop věcí (např. dneska vyšlé Starship Damsey) a pár her z Kicstarteru (C-Wars)...:)
  • To budou takové ty super downloady pro jejichž začátek musíš vyplnit anketu a poslat SMS za peníze.
  • Mám Pale Moon 20.0.1 (což je Firefox s pár úprava pro lepší výkon).

    Pustil jsem si video pod Panopticon článkem - použito HTML5 a ve fullscreenu. Video má 02:48, na seekbaru jsem si tedy našel půlku - 01:24 - na tu to přesně skočilo. A to i s video plně předbuffervaným i vůbec. Fyzicky jsem změřil délku seekbaru a půlka videa je přesně v půlce jeho délky. Jakékoliv jiné skoky taky poho.

    U mě tedy 100% ok.
  • Co se tak dívám na google, tak jich je několik, ale možná se pletu...
  • A tak taky fakt. Ale zase 10 je 10 a co pamatuju, tak vždy bývaly rozvášněné reakce.
  • ringmancz
    to bych se nebál, u her na 3DS se tady moc nediskutuje

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit