Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Škoda že do toho cpou magii a fantasi, nicméně už takhle to vypadá jak trochu lepší Ryse, ( souboják tak trochu s krytím z DS) navíc na konzoli to jelo mizernejch 25 a méně fps.
  • už chyběj jenom sparťani
    • však niečo musí byť aj v DLC
  • Magister_Peditum
    Mnohem víc se těším na Mount and Blade 2.
  • V Ubisoftu viděli Vikinga tak akorát z rychlíku a pravděpodobně to byl jen Travis Fimmel se svým gangem bikerů. Hra mě dříve zaujala kuli těm soubojům, chtěl jsem vyzkoušet, jak jsou tyto souboje svižné. Mrzí mě, že ty souboje tak jsou jen proti některýn nepřátelům a zbytek je hack and slash. Asi si to stejně někde opatřím kuli těm soubojům s tvrdčími oponenty, abych si oťukal ten mechanismus. Ale asi to skončí jako Ryse: Son of Rome, který jsem po pár misích opustil. Zatím z těch hack and slash her je můj favorit splácaný Rise of the Argonouts hlavně proto, že tam konečně někdo zpracoval štít jako funkční obranu a ne jako ozdobu.
  • Morraw
    Story trailer byl fakt skvělý. Jestli někdo chce historickou věrnost a simulaci šermu, tak ať si počká na Kingdom Come. Nevidím fakt nic divného na to, že tam jsou rytíři a samurajové. Prostě západní verze Dynasty Warriors :)
    Loňské představení bylo epické hlavně také tím, že to je po dlouhé době úplně nová IP od Ubisoftu. Žádný open-world template naroubovaný na jiný žánr/téma, ale opravdu něco nového.
    Prezentaci mi zkazil ten game director?, kterému ty souboje moc nešly. Ale animace jsou jinak moc hezké. A hodně mě štve, že to nemá pořádnou sběratelku.
  • Když jsem viděl trailer, tak mě hned napadl Ryse: Son of Rome
    Pro srovnání.
    https://youtu.be/B9mgUvtO7mo?t=2m9s
    https://youtu.be/twPBXhs0CQk?t=5m46s
    Neříkám že to nevypadá pěkně ale Ryse jsem ani nedohrál jak to bylo repetivní.
    • TheGGG
      zrovna poslední 4 mise byly naprosto epický...
  • TheGGG
    hlavně mohli takto udělat hru s reálnými bitvami, třeba i nechat mechanismy, ale v singlu mohli udělat story trochu normální, né mixovat samuraie a vikingy...
    • Proto čekám na jasného favorita.. Mount and Blade Bannerlords... Proč tu Games.cz ještě nemají článek o jejich novém siege videu? Co je s váma lidi?
    • Mohli a nastesti se rozhodli jinak. Prave mix valecniku kteri ze nikdy nestretli je jeden z tahaku hry.
      • Magister_Peditum
        V čem je to tahák, když v závěru stejně bojují úplně jinak, než by bojovat měli?
  • Femto
    naprosto strašné
    • copak?
      zavidis, ze to vypada zabavneji jak tvoje slavne Dark Souls?
      • Veskoslav
        Jen tu nevytahuj DS. Ti udělá přednášku *7*
        • Ani nemusí, jemu stačí naklikat... *1*
  • Tak už jen kvůli tomu, že kampaň nabídne kooperaci, vzbudili můj zájem. Neskutečně mi chybí hry War in the North nebo The Demon's Forge.
    • deathfish
      Přesně! Kdo má kamaráda, se kterým může hrát, tak je tohle super zpráva. Taky mě potěšili a gameplay video vypadá skvěle *2*
  • TheGGG
    tato hra bude top pakárna... tajnej sen všech fandů deadliest warrior a bizardních versus fightů ala Adolf Hitler vs Terminator...
    Oceňuju že to nejsou omalovánky a že tam bude kampaň, ale stejně to bude pakárna...
    • Veskoslav
      Řekl milovník CoD, kde je všechno realita, nepřehnané a souboje nepůsobí jako pěst na oko:)
      • TheGGG
        alespoň tam nebojujou vikingové ze samurajama.... LoL, to už je i na mě moc...
        • Tak časově se teoreticky potkat mohli...
        • Je mi lito lidi kteri nedokazou skousnou alternativni historii ve hrach. Byt tak mentalne omezeny musi byt na nic.
          • TheGGG
            já nezkousnu alternativní sra*u...
        • Veskoslav
          Ne jenom tam bojují roboti, vesmírné lodě a člověk dokáže sám pozabíjet elitní skupinu nepřítele a krvácení zastaví tím, že se postaví za překážku. Ale jo, budeme se podivovat na soubojem vikingů a samurajů.
          • TheGGG
            vesmírné lodě a roboti jsou zcela běžná věc ve sci-fi vesko a oč je autoheal horší než "cool retro" přeběhnutí přes lékarničku... a v každé akční hře pobiješ tunu nepřátel, takže nepřekrucuj.
            Vidíš, nemáš žádné argumenty. Až jednou vyjde CoD, kde budou bojovat nacisti s napoleonem, můžeš se tomu smát, já se zatím budu smát tady vikingům a samuraiům...
            • zeby alternativna realita? a koniec koncov sa to nehra na historicky vernu hru ale skor na kvalitnejsi klon dynasty alebo samurai warriors hier co vobec nie je na skodu a moze to byt zabavna odreagovacka... *16* 42J

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit