Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chtěl jsem se zeptat jak udělám abych měl u anglické ligy normální dresy?dík
  • bude tam i česká liga?
  • Hrál jsem Demo verzi PES16 a jsem spokojený, už se těším na plnou verzi kde bude mnohem více možností...Nehledejte ve fotbalu simulátor a zážitek ze hry ;) čtu tady jak chcete aby to bylo věrohodnější atd...tohle je fotbal, chcete simulátor fotbalu? :) to by jste si tam ani nezahráli, půlka z Vás neumí hrát fotbal vůbec na hřišti a chtěli by jste reálný fotbal :)
  • Nevíte nekdo zda bude pes 2016 i v online podobe a pokud ano tak v jaké?
  • Je v pořádku, že za zápas na mě není jediný faul a já jen když jdu do skluzu ten rozhodčí vůbec nepiska to mi přijde docela šílený a dost mě to ostravilo a to jsem se na to tak těšil
    • No nezdá se me že by rozhodčí nepískal skluzy ,ale problém v tom tvém nepískání faulu je že asi nepužíváš kličky pokud hrajes na Ps4 musiš delat pořádný finnesy aby ti rozhodčí sežral faul proste nepiska každou blbost *3* pes 2016 má nový kolizní systém který je podle me velkým příslibem do budoucna acelá fyzika hry je uplně něco jiného než dřív.
  • Místo licencí by mohli zapracovat na umělé inteligenci hráčů a rozhodčích, protože to je kámen úrazu jak ve Fifě tak v PES.
  • och som futbalovy fanusik chyba na trhu este tretia firma fifa je zabavna arkada pes zas narocny a viac blizsie k futbalu ale bez poriadnej podpory ako ma ea v online nehovoriac ze to vyhadza kazdy rok a hraci sa presuvaju niektory ostanu rozdeluje to celkovo komunitu trebalo by jeden poraidny futbal a stale ho zlepsovat no kazdopadne vyskusam aspon demo trailer je hrozne spraveny hnus
  • Takovéhle útoky a parádičky ve skutečným fotbale vůbec nejsou... To místo aby se přiblížili skutečnocti tak ukazujou a dělají fiction fotbal..
  • To nám toho teda ukázali :D
  • Kravicka
    Hlavne by se meli obe znacky jak FIFA tak PES vzpamatovat a vyprdnout se na exkluzivni smlouvy. Trpi akorat hraci obou serii.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit