Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a Petr Poláček by mohl slíbit recenzi...
    • uz slysim ten koment- "novej engine? za me 8/10!" :))
    • Záleží, kolik zaplatí EA, aby se recenze neuskutečnila (viz vyjádření p. Poláčka, že na něm to nezávisí).
    • Baldur52
      No s novým liščím enginem už se bude PES těžko recenzovat v podcastu :)
    • MickeyMutant
      To on slíbí...
    • Slibuji,ale na mně to bohužel nezávisí
  • cumpi3
    Pes 2013 byl příslib lepších zítřků...tohle vypadá úžasně *4* Jsem zvědav, jak dlouho si FIFA nechá na PC zase ujíždět vlak
  • Doufam ze bude i moznost dlouheho valeni se po zemi po neexistujich faulech a dalsi projevy simulovani. Nebo to nema byt fotbalovy simulator?
    • JohnyTheZik
      v PESku moznost simulace byla (mozna porad je) a malokdy to fungovalo, nicmene obcas to vypadalo fakt komicky :)
  • Jenom doufám,že konečně opraví "chuť hráčů po balónu" ... To je suverénně největší chyba celýho PESa,když po odraženým míči hráč, který k němu běží a permanentně na něj civí,běží další 4 metry za něj a až poté se zastaví a otočí a běží zpátky... A také by měli dát do rychtigu přestupy.Když po 3 sezónách s takovou Valencií op vítězství v LM,domácí lize atd a neomezeným rozpočtu nejsem schopen koupit průměrné hráče z brazilské ligy,je něco špatně...
  • neviete niekto kod
  • no kdyz jsem zprvu videl obrazky v tomto clanku tak jsem si myslel ze je to nakej fanouskovsky vytroreny screen jak by to treba mohlo vypadat, bohuzel to je ofiko a vypada to uplne stejne jak predchozi rocniky pesa, samozrejme kdyz je to na current gen konzole tak okej... ovsem je to takovy salamounsky stim novym enginem ... podle me si kazdy hned predstavil pes ve zbrusu nove grafice a ne tadyto .. pak to rypnuti do EA nevim no .. oni to maji vydavat taky letos nebo na pres rok... kazdopadne hlavni je aby se to hralo aspon stejne dobre jako dnesni fifa a pak je mi grafika celkem volna kor kdyz vim ze tu budou zase jiny vyhody jako treba obliceje celeho tymu a ne jen zakladni jedenactky a taky vypiplanejsi a prijemnejsi nastavovani taktik v menu ... v tom to vypada slibne
    • doufám že se to bude hrát tak dobře jako starý WE:)
    • doufám že se to bude hrát tak dobře jako dnešní PES
    • No já zas doufám, že se to nebude hrát jako dnešní fifa.
  • dobry dne mam pes 2014 na ps3..Hra neni zas tak spatna ale na tv mi kamera zameruje hrace a ne balon a proto trva nez si kamera najde uhel ze ktereho by snimala a casto tak nevidim balon...Ve 2013 to slo nastavit ale tady sem to nikde nenasel:(poradi nekdo?
  • kdy má vyjít pes 2014 ? díky
  • doufam ze tam bude vice lig a druha liga taky nebo se podelam
  • Kým to nebude na nextgen tak sa nepohnú z miesta. Grafika je stále otrasná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit