Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • berte v potaz to, že to klidně může být jak při testování nových aut, vnitřnosti tam jsou, ale obal je jen fake, aby neunikl design
    • TO je pravda, ale tedy tahle fotka se shoduje s tou prezentací, no uvidíme na E3 :)
  • posila
    Vypada to jako krabicka od Windows :) ... Ale klidne bych veril, ze tak bude dalsi konzole od Nintenda vypadat.
  • To vypadá spíš jako levná plastová čínská kopie čehosi než konzole od nintenda...
  • Drom
    nudna, nezajimava krabice s 2 diodama.... doufam, ze je to fake
  • No že by fakt ??? http://www.eurogamer.cz/videos/nintendo-project-cafe-wii-2-unikl-prezentace
  • Všetci neustále uvažujete ako to bude s obrazovkou na ovládači , a pritom zabúdate na jednu podstatnú vec... ...Dreamcast *1*
  • Me to pripada jak externi HDD od WD *1*
  • peknej penal! :D
  • a pokud ta ryha dole je vstup na dvd tak je to celkem velka krabice *3*
  • má snad ta záplava přiblblých novinek zakrýt fakt, že ještě nemáte recenzi na Zaklínače?!
    • sleepless
      Recenze Zaklinace 2 bude dneska v podvecernich hodinach. Lukas uz finisuje - recenzi - hru ma samozrejme dohranou :)
      • Hanzales
        Souhlasím nahoře, že si radši počkáme na recenzi celé hry :) Btw Lukas musí mít pěkný kruhy pod očima, počítám nehrál jen tak oddechove 5 hodin denně ;o) Já se na to chystám až v pondělí, dříve není čas. Včera jsem udělal tu chybu, že jsem to rozehrál a teď toho v práci lituju :D Samozřejmě jsem spal jen asi hodinu a půl.
    • ales.smutny
      Jak jsme vysvětlovali, verzi pro online magazíny nám, stejně jako zbytku světa, odemkli až v pondělí. Zaklínač není zrovna krátká hra a Lukáš nedělá rychlokvašky (čímž proboha neříkám, že ti, kteří mají recenzi dřív vyrobili rychlokvašky).

      Jen si myslíme, že oceníte, když se hře budeme důkladně věnovat :)

      A kvantum novinek jestejné jako jiný den:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit