Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bounty
    A tu nejzajímavější část, to ,že tam jeden tým diskvalifikovali nenapíšete :D
    • Jack1947
      Za co už tam jsou takové neduhy jako exploity/glitche -střílení přes zed? nebo prostě jen cheatování. Kretééni. *7*
      • kdepak nic takového jen jeden hráč se den před tím přihlásil na svůj wow účet z kompu své přítelkyně která taky hraje wowko a dostal za to ban na 72h za share účtu.... takže v den zápasu měl ban proto ta dis....

        takže fakt nic co by stálo za zmínku *3*
  • Jack1947
    Tyhleti akce lol... mají jen jediný cíl a všichni víme jak se to má. *7* *12*
    • Zrzzek
      "Tyhleti" akce mají za cíl popularizovat Blizzard a jeho hry... + samozřejmě se odehrál kvalifikační turnaj Heroes of the Storm... Nebo jak jinak se to má?
      • Jack1947
        To je dobře, " HOTS není moc hc ani kompetitivní ten trouba ted co to řekl si bouchá hlavou do stolu" už odehráli několik (turnajů)zápasů a je to moba jako každá tedy se bude hrát i takhle(kompetitivně) + jí hrají známé týmy z jiných her.

        Mick to celé rozsekl takže.

        Veskoslave laskavě nedělej ze sebe tupce, 25 mi ještě nebylo... kolikrát to mám ještě psát. *7* *12* Aby ti to už konečně docvaklo!
        • hots je naprosto skvělá www.heroesofthestorm.name
        • Veskoslav
          Přečetl jsem to 4krát a ani s pomocí Jacko-českého slovníku jsem to nedokázal rozluštit. Buďto si tajný agent KGB, co píše v šifrách a zapomněl, že skončila studená válka nebo přestaň psát jak pako, co nedostudovalo ani ZŠ, což ve tvých 25 letech o mnohém vypovídá.
          • nightborne
            To je dobře, protože ten trouba, kdo tvrdil "HotS není moc hardcore, ani kompetitivní", teď musí nutně mlátit hlavou o stůl. Je to moba jako každá jiná, bude se tedy hrát i na turnajích, a navíc v ní lze ještě narazit na známé týmy z jiných her.

            (Aspoň teda myslím. Ale trochu snahy to dalo.)
            • Veskoslav
              Hmm. Asi nemám aktuální verzi slovníku. Děkuji.
        • MickeyMutant
          Myslím, žes to trefil, Jacku.
  • Asharak
    No, vzhledem k tomu, že v česku se hraje (hrával) hlavně StarCraft, tak to byla fail akce. Jediné na čem mohli mít nejvíce lidí je Hearthstone a pokud tam fakt měl malou stage oproti v ČR vůbec nehraného WoWka (alespoň nikde na akcich sem arény fakt neviděl) a nebo HotS který tu zatím taky nějaký větší prostor nemá, pak doufám že nebudou v Blizzzardu nadávat nám ale sami sobě.

    btw asi tam nebylo nějak moc, pokud vůbec, lidí z ostatních zemí co?
  • MickeyMutant
    Je pravda, že doplňovali zadní řady digitální projekcí? Slyšel jsem, že tam dorazilo mnohem míň lidí, než organizátoři čekali, a tak publikum od poloviny sálu digitálně kašírovali, aby to na fotkách nevypadalo blbě. Lidi, co přišli jen na část programu, se pak prý museli povinně účastnit úplně všeho, jinak je pořadatelé nepustili na jejich vybranou část. Ti, co chtěli odejít, měli smůlu. Vykazovali je zpátky do publika a nepomohlo, ani když tvrdili, že mají školu. Naopak ty, co neplácali těma plastovejma Blizzard plácačkama, vyváděli do zvláštní místnosti bez mobilního signálu, jako maj v supermarketech, když něco ukradnete, a drželi je tam až do večera bez jídla a pití. Prý tam bylo na konci úplně narváno.

    Má někdo podobnou zkušenost, nebo jste tam byli, ale ničeho si nevšimli?
    • Bylo tam hodne deti. Tak si asi hodne vymysleli, kdyz o tom vypraveli. K veceru se to v sobotu celkem naplnilo. Cely to pusobilo hlavne jako kulisa pro nataceni, ne ze by tam slo o to kolik lidi prijde. Volne vstupenky se rozdavali pred vchodem. Ale ze by to byla blamaz bych nerekl, i kdyz s tim eventbritem se nemuseli obtezovat... I kdyz to zas mozna par lidi naopak namotivovalo prijit.

      Takze kazdopadne vsechno co si vypsal absolutni blbost (digitalni projekce? to by bez modryho platna nevypadalo moc presvedcive...).
      • MickeyMutant
        Lístky zdarma. Já to věděl!
    • Netuším kde si sebral tuto informaci ale podle mého názoru bych se nedivil kdyby to byla pravda... Abych začal od začátku byl jsem tam v SO a opravdu, bylo to tragické, jak organizačně tak co se týče lidí. Totálně nesmyslně umístěny obrazovky, kde jste museli být narvány na kraji aby jste něco viděli, tudíž střed byl prázdný a totálně k ničemu.... Hearthstone kde byl zdaleka největší zájem měl pouze jednu malinkou část a lidi se tam samozřejmě už nemohli dostat, naopak kde bylo místo bylo WoW arény na které se opravdu nedalo dívat. Upřímně řeknu, pokud by takové to akce měli být i do budoucna v podobném provedení, tak to raději nic. Představa, že bych třeba z Německa jel na tu to komedii, tak bych asi potom spáchal rituální sebevraždu.... (Nemám to ověřený ale údajně to organizovala ABC Data s polákama no to pak potěš koště...)
    • No určitě tam dorazilo méně lidí, protože pak třeba blizzfan lákal lidi ať příjdou i bez těch pitomých freeticketů přes eventbride, kam se určitě registrovalo mnohem víc lidí, než kolik jich bylo ochotno nebo mohlo vůbec dorazit. Bylo to divně organizované. Díky tomu sem tuším už nikdy Blizzard a asi žádná mega akce tohodle typu nepáchne.
  • Nakonec jsem tam nebyl. Přes eventsbride jste si mohli v určitým čas chtynou freetickety, to samé v jednom dni early access tickety a nakonec to oficiálně bylo tak, že jste tam mohli dorazit a freeticket si vyzvednout na místě, protože asi tolik lidí nedorazilo. Vůbec jsem nepochopil, proč nebylo možné prostě koupit normální lístek. Na twitchi to pak vypadalo, jako když je tam úplně prázdno.
    • Ty tickety byly takle plánované už dříve. Asi je fakt že pokud by to zpoplatnili učast by byla menší. Ale to proč sis "koupil" free tickety nebo ne bylo čistě jenom kuli tomu avards in game. Takźe pokud jsi mél Free ticket z event... tak sis ho nechal potvrdit dostal jsi skiny a backy karet.

      Ale za mé akce života opravdu paráda. Ne byla opravdu boží.. A co se wow týče chápu že lidem co o tom ví ****** to pripadá nudné nebo nechápavé ale teď je změněné UI jako spektr a je to daleko lepší.
  • devět fotek? tyjo tak to dík, díky moc!!!
  • Zrzzek
    Bylo to organizačně povedený? Byl tam někdo ze zde diskutujících? Nějaké dojmy prosím! *4*
    • bylo to v pohode.. jen tam mohlo byt vic aktivit kolem.. taky blizzardi store stal za prd.. prej jim neprosel kamion pres eu hranice..
  • A kde je Tyrael sakra !!! A proč e tam kruci nehrál Starcraft :-/
    • Bylo smutny, ze tam Starcraft nebyl, protoze podle poctu lidi co se nahrnul k WoW stagi, kde se hral showmatch z LoTV, bylo videt, ze o hru je porad velky zajem.
      Spousta lidi se snazila stat ve vchodech odkud je vyvadeli poradatele, protoze uz si nebylo kde sednou.
      Pro me osobne byl nejvetsi zazitek setkani prave se Snutem a s TLO z TeamLiquid, kteri hrali vyse zminovany showmatch.
      • Asharak
        COOO tam byl TLO? *8* *13* sakra :(
    • Hrál se tam poslední Starcraft. Byl tam třeba Snute.
    • tím že se nehrál starcraft, se pro mě stala celá akce naprosto zbytečnou... :(
      • ale starcraft se tam hral v sobotu odpo.
        • já mluvím o regulérních turnajích o ceny... né o jednohodinové předváděčce datadisku... :)
          • Jooo tak to sem si nesvmnul ja tam prodaval na stanku a mel sem docela fofr, a kdzy sem se trosku utrhnul tak sem tam videl Apolla a SC *5* .. ale je pravda, ze v dalsim programu jsem turnaje v SC nevidel :(
    • protoze ho hraje malo lidi.. byla tam jen exibice..
      • koukám, že asi dostanu pár mínusek, ale to jsou slova lidí co tam byli a SC hravali.. :) a ostatně to, že se tam nehrál mluví za vše.. hodně lidí čeka na Void.. a blizz sam o sobě tlačí hlavně Hots.. ehm ehm.. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit