Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wowfan.cz zajimava stranka vedena panem Wrentem, jedine co lze vytknout jsou mistni radoby moderatori/redaktori viz Ellendway ci SnakePlisken kteri postradaji absolutni naznak komunikace se ctenari a nezridka se stava ,ze zacnou ctenari vulgarne nadavat. Bez techto individui by tento web patril ke spici, ale tito sasci bohuzel srazeji tento web na uroven freecek.
    • Ellendway
      Hele! Snaka nech být, jediný parchant a nevhodný admin jsem na webu já!
    • SnakePlisken
      Promiň, ale já nenadávám uživatelům, v žádném případě. Já jsem jeden z těch, který se za tyto stydí. Možná sis mě s někým spletl. Pokud máš na mysli nějaký konkrétní případ, o kterém nevím, tak mi napiš na mail nebo ICQ, zajímalo by mě to moc.
      • Přesně tak. Snake má pravdu a on sám se snaží eliminovat z webu/fóra jisté společensky nevhodné oslovení atp. Určitě víme za koho zaměnil Snejka :)))
  • Jsem pro aby mezi ty stránky patřila i nějáká stránka o hrách na chytré telefony. Na games o tom moc nepíšete (což je asi dobře protože spousta lidí by na to nadávala) a téma to určitě zajmaví je. ;)
  • Drom
    pekne :) tak at Vam to zapaleni vydrzi
  • Daniell605
    sen každýho wowkaře =))))
    • A http://www.mmo-champion.com je asi vzduch....
      • Upřímně...MMO-Champ jsem přestal sledovat od začátku loňského roku. Ani já sám je nepoužívám k přísunu informací ohledně wow či námětu pro mé novinky a články pro wowfan.
        • Ono MMOCH je opravdu někdy nepřesné, ale jejich informace jsou stále relevantní. Blizz utahuje krky a je nerad,když jim až tak někdo vidí do karet. Je otázkou času, kdy na MMO novinek bude sic méně, ale o to budou podloženější....
      • Ellendway
        A teď upřímně... Kolik lidí na takovém Drak'Thule nebo Burning Blade umí anglicky? My z WoWFan musíme, resp. chceme novinky překládat do svého rodného jazyka, ctít určité pravidla slušnosti a dělat co se dá.

        Problém MMO-Championu je trochu složitejší, ale dávám tomu webu čas do dalšího datadisku, už teď má Boul složité vztahy s Blizzardem kvůli mnoha věcí (například screenshoty z Alpha testingu datadisku Cataclysm, streamování BlizzConu a datamining).
        • to tam musi byt pekna sranda v raidu nebo dungu, kdyz jim DBM zarve run away :D
  • christianus
    Urcite hezka vec. Aspon se tu diky tomu objevi vic zprav ze sveta MMO :)
  • Ale jo proc ne, Games jiste dokaze nabidnout slusne zazemi. Jen aby se opravdu dostalo na ty top fan stranky a ne na kdejaky povl...
    • Ellendway
      Jsem si jistý, že výběr právě WoWFan.cz byl ten pravý. Máme toho za sebou dost, snažíme se být co nejlepší, ale hlavně za námi stojí sám pan Blizzard, což mají v České Republice a na Slovensku pouze dva weby sobě si nekonkurující.

      Osobně doufám, že Games.cz bude vybírat opravdu trpělivě, bude sledovat chování týmu a dalších X faktorů. Pokud budou dodržovat určitý řád výběru, můžeme se těšit na pár webů v tomto seznamu. Zbytek bude plevel.
  • Risen.cz?
    • Xykon
      Gothicz.net?
      • christianus
        Aion-cz.com? Lotro.tolkienworld.cz? Rift.herniweb.cz? MMOgames.cz? atd... *1*
  • Máš pravdu, je fanouškovský web s několikaletou tradicí, nedávno nás pouze redakce Games.cz oslovila s nabídkou spolupráce a nakonec jsme se domluvili.
  • Tož fajné, mno ni! *1*
  • Předpokládám, že je to fanouškovský web pod křídly games.cz, ne Váš vlastní projekt, že?
    • cemu na vete "spouštíme i samostatný program pro herní fanstránky" nerozumis?
      • Spades
        no spis si to nepochopil ty, protoze wowfan.cz byl uz davno, akorat ho presunuli na servery tiscali.cz a zacali spolupracovat
        • Ellendway
          Nejsem si zcela jistý, zda jsme přesunuli web na servery Tiscali, protože si platíme vlastní (připravený na cca. 15 tisíc lidí, jak by bylo v minulosti), ale jde hlavně o to, co si pod tím jak Tiscali, tak Adam představovali.

          Já osobně jsem Adama podporoval, i když jsi nejsem do teď jistý, zda to opravdu potřebujeme (reklama bude pěkná, ale kdo ví jestli to bude výhodné pro obě strany). Nechme čas plynout.
          • Spades
            Aha, já myslel, že změna adresy na .tiscali.cz je vázána na změnu serveru. Moje chyba
        • Přesně tak, může to znamenat obojí...a hlavně, musel si rýpnout, že ano? *1*
        • no vsak. z te zpravy to snad jasne vyplyva, ze spousteji moznost pro fungujici fanstranky prejit pod jejich kridla

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit