Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Snad jen jediná poznámka pod čarou... bééé dělá ovce, ne koza *3*

    Jinak... vypadá to, že simulátor kozy je dobrá kravina *15*
    • Béééé dělá i koza s rýmou :))
      • Dobry postreh :)
  • Jezis, ten novej hyper cool social smart font na games.cz je teplejsi jak ja. zas nekdo potreboval ospravedlnit svou existenci.
  • slavek.skara
    Létající koza mě rozsekala, tohle fakt musím koupit synovi *1* *1* *1*
  • Musim souhlasit s Jackem1947. Jak si muze neco takoveho rikat simulator? Ten pohyb kozy je hodne arkadovej a ani to liizani se mi nezda dost realisticke.

    * Příspěvek obsahuje zakázané slovo liízání

    DAFUQ?
  • Gordar
    Ježiš tuhle p*čovinu taky musej hrát všichni.
  • Vegen
    Vidíte v tom aspoň něco vtipnýho nebo zábavnýho lidi? Pro mě osobně to vypadá jako zoufalá nuda. Čekal bych tam značku EA, když za tohle chtěj peníze.
  • sugy
    Je to super :D
  • tudiz saboza
  • Já bych chtěl abych s tou kozou mohl bojovat proti nacistům a potrkat pořádně Adolfa Hitlera , jestli znáte starší, polozpomenutou ale výbornou hru Saboteur, kde jste v roli irského automechanika bojovali proti náckům v Paříži, tak něco v tom stylu akorát místo sabotéra by tam byla - sabotážní koza... Mééééé. Trrrrrrk !
  • Jack1947
    Spadne to brzy do Stereotypu... jinak napad zajimavej, i kdyz si to nezaslouzi byt simulator leda tak arakdovy simulator blaznive kozy. Ale jo na chvily zabavy, kdyby chtel clovek vsechny acjhy a vsechny challenges. Jinak nic. Spis vtipek nez plnohodnotna hra a jeste se zamernymi bugy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit