Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevite, kde je to video s Fargem, jak se tam ma mluvit o Limonadovem Joeovi? Nejak to nemuzu najit.
  • vonTossis
    Nevím. Opravdu hodně jsem se na to těšil, ale prostě teď nevím. Divinity splnilo nad plán a tady se začínám obávat zklamání. Průměrnou (podprůměrnou) grafiku vem čert. Ale nějak tomu chybí atmosféra, nelíbí se mi souboje a je tam tolik brouků, že vydat by to měli tak za rok. Ale uvidíme. Rád bych se pletl.
    • No ona ale i ta grafika dotváří celkovou atmosféru. Nevím, co na to říct. Z některých screenů mám dobrý pocit a scenérie se mi líbí, některé ale vypadají hůře jak první Fallout.
  • Mne sa Wasteland hrateľnosťou páči :) súboje mi pripomínajú xcom, ktorý ma dosť bavil, a prostredie môj milovaný fallout. Ale keď som videl tú grafiku, tak som čakal že na svojom nie práve výkonnom notebooku to aj tak rozbehám v pohode. A ono hovno, niekde sa to ta začne sekať že to jenehrateľné a niekde to ide úplne vpohode, neviem čo si o tom myslieť
    • ...že to je špatně optimalizovaný?
  • Grafika mozna neni High-end super uber,ale je uplne v pohode. Obzvlaste na tenhle typ her.
    Vazne me zarazi ze lide u takoveto sympaticke grafiky nadavaji na osklivost,ale zaroven dokazi obhajovat kostickovanou grafiku u jinych her,nebo detsky vypadajici grafiku u her jako WoW ,SWTOR nebo Wildstar,ktera je pro me zabijakem jakehokoliv vciteni se do hry a tudiz i zabavnosti.

    Ale soude podle plusu a minusu to spise bude tim,ze dva tri super trollove zase dostali v ustavu volno a pisou nesmysly. *16*
    • zaprasena pustina, zaprasena grafika, stylizace *5*
  • Alucard
    Vypadá to stejně lacině a infantilně jako Divinity, snad to zachrání PoT, jelikož tyhle dvě hry jsou nehorázné srákory...
    • Morraw
      Divinity vypadá jako staré rpg od Black Isle, akorát ve 3D. Míra detailů je tam naprosto stejná. A jestli nerozumíš tomu světu, tak nemůžeš rozumět ani použitému grafickému stylu.
  • na grafiku dlabe pes, zkuste si to zahrat, je to aspon pro mne neuveritelne zabavny :) jsem rad ze jsem backnul, doparim todle, bude pilars of ethernity a pak rovnou na pokracovani planetscape torment, po par letech konecne neco pro mne a hned 3 pripadi :) k tomu nedavno divinity, co vic si muzem prat ?
  • niektore stranky by mali mat povoleny vstup od 20+ a aspon ako tak zdravy psychicky stav lebo toto tu citat od tych nastrocnych mamickynych princezien to je katastrofa.
    clovek si casom prerazi lebku fejspalmom.
    sector to iste
  • Kein
    No hra mě ani teď moc neoslovila...přijde mi to jako low cost Fallout Tactics...rozhodně se to, z toho co jsem viděl a hrál, nepodobá klasickým Falloutům 1 a 2. A ano vím, není to Fallout, je to Wasteland, ale Fargo měl hubu plnou Falloutů.

    Jo a ehm.. na Steamu chtějí za tohle 45 éček?....ale buďme rádi za každou hru, hrát nás jí nikdo nenutí. Zatím.
  • Inquisitor
    Pavle začni pod videa psát proč to není hned na youtube ve 720p, nebo je tady z toho pokaždý panika :)
  • Teda, ani nemuzu verit, ze je to ten stejny smejki jako z vaultu silene brahminy. Hraje to jako uplna lamka - divi se, ze dvere nejdou lockpicknout, kdyz se tam vyslovene pise "high tech electronic lock", to stejny v blede modrym u toho druheho sejfu. Misto toho to svadi na to, ze je to alpha... *7*
    • smejki
      neumím číst, hrát, poslouchat a mluvit najednou. to všechno beze zvuku. s tim se holt smiř.
      Sám jsem byl překvapen, jak náročné to je a jak to ovlivňuje gameplay.
      Nevnímal jsem popisy ničeho, nevnímal jsem počty hitbodů, nepamatoval si AP county postav, zapomínal přebíjet atd.

      Na druhou stranu, kdybych to hrál stejně jako v soukromí, bude to možná suprčupr, ale k nekoukání a neposlouchání.
    • šmejkal je mimo, četl jsi od něj nějakou recenzi? ten člověk prostě neví, snad už nebude tolik psát když teď fulltime nosí vávrovi kafe
      • smejki
        dan kafe nepije
        • VaZqeZ_EU
          A kouří??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit