Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Byl to dobrej Gamesplay přes ty menší komplikace a pixelizaci...mám pocit že jsem snad poprvé viděl živě Honzu Vrobela. (fc minule jsem neviděl) Třeba bi to byl námět nq nějaké souls/nebo bloodborne speciál... (i když bych radši za další Elít:Dangerous).
  • Čas videa 8:49:
    "Předtím než budeme pokračovat v intru tak je nutný říct že Bloodborne byť běží na nabušený PS čtyřce ..."

    Skrytá reklama nebo je ta "nabušená PS4" míněna v době i7 procesorů vážně? Nestojím o flame a konzole jsou mi celkem volné stejně tak jako high-end PC, ale přeci jenom, ta věta působí divně.
    • Meznia
      Porovnávat konzole s PC nemá smysl. Heuréka.
    • Co to třeba brát s větším nadhledem a neanalyzovat pod drobnohledem každé slovo a větu, kterou Pavel vypustí? Tobě by se to asi taky nelíbilo, ne?
      • Jack1947
        No to nevíš to je náš vrchní detektív, tam kde končí etika nastupuje Inspektor Tanbou aby rozlouskl každý zapeklitý případ, tedy takový že spotřebitelé mají svá jasná práva. běda jak je někdo poruší. *3*
  • Panove,tak dohrano!Na chvili vypadl proud,a safe date v haji!Safe data i corrupted.Neco mam na flasce,ale stoji to zapr. *15* .Grafika dobra,ale myslel jsem,ze to bude jak v tech filmacich,kdyz hra je v demu.
    • Jack1947
      Klobouk dolů... takže ted hurá na druhou hru pěkně odzačátku když už víš co a jak.
  • Dělá to jen mi, že je ten obraz takový zrnitý i při 1080p? Současně mi jede na youtube taky video ve fullhd a nezrní :P čím to je,čím to je ? ;)
  • Vojta_Ilavsky
    Výborný GamesPlay.
    P.S. Zdá se mi to, nebo je Vrobi krajně sofistikovanější hráč než Pavel? To jeho 'udělej koutol' atd. zavánělo trollingem a předpojatostí. Vždyť tam chodit nemusel.
  • Škoda obrazu, pupky slušný, je vidět, že se máte dobře *1* Taky jeden mám, ale chybí ten PS4 + božárna Bloodborne. Jo, jo, všechny cesty vedou na You Tube a do ledničky *1*
  • Tohle neni hra pro me,souboje z panakama me bavi,grafika a atmosfera paradni,ale ta nevyvazenost,to me svete!Panaci jednoduchy,ale ty bossove!Clovek se tam proseka jako prd,a prijde boss dve rany a muzu jit zas takovou dalku!Ikdyz mam otevreny zkratky,tak je to dalka.
    • Tak ty by jsi měl hrát nejlépe jen tak na mobilu asi.
  • Vogon
    Ten "spoiler", za který jsem byl osočen, je houby spoiler. Je to informace, kterou získáte z itemu co vám padne poté co zabijete prvního bosse.
    Nerad bych tímto ohrozil "výbornou" reputaci časopisu Score, ale to že pán V(ochraňme jeho jméno předtím, aby si s ním široká veřejnost spojovala tuto ostudnou událost) neměl o této informaci ani zdání, i přesto že píše recenzi, je krajně podezřelé.
    Toto by se určitě u skvělých recenzentů z brilantního časopisu Level určitě nikdy nestalo.
  • Zesili,jako ze se zblazni,furt a furt utoci,nemuzes uskocit ani si dobit zdravi,na podruhy to uz nejde vubec,boss pouziva ty nejtvrdsi komba.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit