Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • frag.ment
    Chce to zapnout to co máte v hlavě pánové (Vlasta a Mindblower), než zareagujete...
  • SugarCoffeeTeaRumBoom
    Proste ma chytáš za slovíčka, áno, fakticky máš pravdu, ale tiež môžem povedať, že pod hrou som obrazne myslel všetko, čo sa tej hry týka, teda aj marketing, ohlasy a podobne. Teda tá celá hra a všetko okolo nej je hype. Dúfam že teda nie je a to je to, o čo tu v prvom rade išlo.
  • Píšou o Killzone ty pako.
  • To nevím, ale Guerilla CoD fakt nedělala *1*
  • není nad to dát začátek přenosu ve 2 hodiny odpoledne, kdy každej slušnej a normální člověk je ještě v zaměstnání nebo ve škole..To pak musí mít asi čtenařskej ohlas v těch dotazech online... *7*
  • Děkuji,tak budu nad hrou uvažovat,také mi vadí třeba to,když můžu/mám sbírat bylinky,tak zas tam svítí ukazatel/ikona na metry daleko.
  • V tom pripade si asi pouzil google translator k prekladu onech vyznamu, jelikoz si opet napsal naprostou volovinu. Za hype neni oznacovana samotna VEC, ale to co je okolo te veci, v tomhle pripade marketing. Neexistuje nic jako "hra je hype", neexistuje nic takoveho jakoze ten samotnej produkt, ktereho se to tyka, je hype.
  • SugarCoffeeTeaRumBoom
    Pre rovnakých lovcov som si dokonca ukrátil zo života aby som Vám našiel že ako hype sa môže označiť ľubovoľná vec ktorá buď marketingom alebo proste len obyčajným nadceňovaním môže získať väčšiu hodnotu, než má. Toľko k mojim dementným príspevkom...
    http://www.urbandictionary.com/define.php?term=hype
  • myslim ze se tam da vypnout uplne vse
  • Bohuzel toto nema s tim zda nekdo rozumi slovensky nebo ne nic spolecneho. Jak si ocividne nezjistil, tak moje otazka nevyjadrovala to, ze bych nerozumel tomu co rika.
  • "Akční pecka"? Tak to jsem zvědav. Z toho označení ale cítím další těžce průměrnou repetitivní střílečku, co díky mediální masáži dostane na Games 9/10.
  • No, ve zkratce - kdyby hra mohla byt "hype", tak by to mozna davalo vetsi smysl, ale jelikoz tento termin neexistuje, tak je tvuj prispevek o to dementnejsi.
  • Nevšímej si ho, dnešní české děti už prostě nerozumí slovensky. *2*
  • Dobrý den,měl bych otázku:Dá se ve hře vypnout to vození za ručičku?Totiž jestli se daj vypnout ty ukazatele,které vám ukazujou kde máte dojít,kolik metrů nebo když máte třeba zapálit oheň v nějaký lokaci,svítí nad ním ikona a pod.
  • SugarCoffeeTeaRumBoom
    Nech tá hra nie je len veľký hype, neviem, ako Ti to mám vysvetliť primitívnejšie.
    V diskusii pod gameplayom asi nebudem myslieť Hanu Montanu.
  • Nech co nie je hype? Co to je meles za nesmyslny vety?
  • SugarCoffeeTeaRumBoom
    "Jak se tohle tvůrcům povedené, ale nijak výjimečné série lineárních stříleček povedlo"

    Nijak výjimečné? Čo je potom séria Call of Duty???
  • SugarCoffeeTeaRumBoom
    Prosím nech to nie je hype, prosím nech to nie je hype, prosím nech to nie je hype

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit