Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra vypada hezky barevne. AI tupe jak uz je zvykem u open world her. Pribeh klasicka slatanina. Combat prumer.

    Me ocekavani hra temer naplnila az na ten combat, kde jsem cekal, ze bude zajimavejsi.
  • Hrajete někdo na PS4 s klávesnicí a myší?

    Není potom člověk moc "rychlý" oproti ovladači? A hra se tak stane lehkou...
    • Lehkou se stane jen proti někomu kdo hraje na gamepadu.
      • A hraješ na konzoli pomocí M+K?

        To že jde přidat myš a klávesnice na Playstation, je pro mě argument, abych si to koupil.

        Tak sháním "reference" od někoho, kdo tak hraje. Zda to neuškodí hratelnosti?
        • Na konzoli s K+M jde hrát, ale lepší je to s gamepadem, protože jsou na něj ty hry dělaný líp. U FPS je myš sice lepší, v singlu podle mě s obtížností nebude problém když dáš největší, ale v multiplayeru se to bere jako nefér, lidi nadávaj a už sem slyšel i nářky od výrobců, že jim to vadí a chtěj to nějak řešit, takže s K+M na konzoli bych moc nepočítal.
          • To těžko nějak vyřeší. Je to krabička, která převádí signál z myši a klávesnice do konzole, jako by to byl gamepad.

            Na mulťák je tuna FPS na PC. Jde mi o těch pár exkluzivit.
  • Další generická open world hra... navíc totální slátanina. Zajímalo by mě jestli to chlapi z redakce opravdu tak žerou nebo prostě musí.
    • Mimořádně krásná hra s propracovanou hratelnosti a hernimi mechanikami, klenot, ktery se objevi jednou za nekolik let. Ale nekteri lide nepoznaji kvalitu ani kdyz o ni zakopnou.
      • Jasně babi...
      • Ok ale je to totálně dětinské a naprosto bez atmosféry. Prostě tam chybí to atmo jak v Zaklínači nebo Dark Souls.
    • musí??? proč by museli? zrovna u kluků je jasně vidět, když je něco opravdu ví a do čeho se musí naopak nutit...
  • Přijde to jenom mně že ta ženská je škaredá? Taková opuchlá neboco.
    • Já bych spíš řekl průměrná. Hnusný ženský vypadaj jinak :)
      • Není hnusná, jen podle mého vkusu dost podprůměrná.
        A to jsem ještě neviděl tu fotku co je u recenze - tam mě přijde mimika hodně špatná.
  • SugarCoffeeTeaRumBoom
    Prosím nech to nie je hype, prosím nech to nie je hype, prosím nech to nie je hype
    • Nech co nie je hype? Co to je meles za nesmyslny vety?
      • SugarCoffeeTeaRumBoom
        Nech tá hra nie je len veľký hype, neviem, ako Ti to mám vysvetliť primitívnejšie.
        V diskusii pod gameplayom asi nebudem myslieť Hanu Montanu.
        • Je to hype
        • No, ve zkratce - kdyby hra mohla byt "hype", tak by to mozna davalo vetsi smysl, ale jelikoz tento termin neexistuje, tak je tvuj prispevek o to dementnejsi.
          • SugarCoffeeTeaRumBoom
            Proste ma chytáš za slovíčka, áno, fakticky máš pravdu, ale tiež môžem povedať, že pod hrou som obrazne myslel všetko, čo sa tej hry týka, teda aj marketing, ohlasy a podobne. Teda tá celá hra a všetko okolo nej je hype. Dúfam že teda nie je a to je to, o čo tu v prvom rade išlo.
          • SugarCoffeeTeaRumBoom
            Pre rovnakých lovcov som si dokonca ukrátil zo života aby som Vám našiel že ako hype sa môže označiť ľubovoľná vec ktorá buď marketingom alebo proste len obyčajným nadceňovaním môže získať väčšiu hodnotu, než má. Toľko k mojim dementným príspevkom...
            http://www.urbandictionary.com/define.php?term=hype
            • V tom pripade si asi pouzil google translator k prekladu onech vyznamu, jelikoz si opet napsal naprostou volovinu. Za hype neni oznacovana samotna VEC, ale to co je okolo te veci, v tomhle pripade marketing. Neexistuje nic jako "hra je hype", neexistuje nic takoveho jakoze ten samotnej produkt, ktereho se to tyka, je hype.
        • Nevšímej si ho, dnešní české děti už prostě nerozumí slovensky. *2*
          • Bohuzel toto nema s tim zda nekdo rozumi slovensky nebo ne nic spolecneho. Jak si ocividne nezjistil, tak moje otazka nevyjadrovala to, ze bych nerozumel tomu co rika.
  • SugarCoffeeTeaRumBoom
    "Jak se tohle tvůrcům povedené, ale nijak výjimečné série lineárních stříleček povedlo"

    Nijak výjimečné? Čo je potom séria Call of Duty???
    • Píšou o Killzone ty pako.
      • frag.ment
        Chce to zapnout to co máte v hlavě pánové (Vlasta a Mindblower), než zareagujete...
    • To nevím, ale Guerilla CoD fakt nedělala *1*
  • Moc bych to nehrotil. Zajimalo by mne jak se v lore vyporadali s vyvsvetlenim tech robodinosauru. Openworld to taky videlo jen z rychliku. Kazdopadne video jsem zatim nevidel ale podivam se na neho pozdeji.
    • Že to není Open World? Kup si oči a nepiš tu kraviny, buď tak hodný;) A Příběh to má luxusní, na to si můžeš spolehnout ;)
      • Tak snad to není "luxusní" příběh úrovně Last of Us nebo Uncharted...
        • ach Dele...
          • Co to meleš? Sakra... co je to tady za lidi...
  • Dobrý den,měl bych otázku:Dá se ve hře vypnout to vození za ručičku?Totiž jestli se daj vypnout ty ukazatele,které vám ukazujou kde máte dojít,kolik metrů nebo když máte třeba zapálit oheň v nějaký lokaci,svítí nad ním ikona a pod.
    • myslim ze se tam da vypnout uplne vse
      • Děkuji,tak budu nad hrou uvažovat,také mi vadí třeba to,když můžu/mám sbírat bylinky,tak zas tam svítí ukazatel/ikona na metry daleko.
        • tady je obrázek, je tam toho na nastavení nezvykle hodně, což je jedině dobře :)

          http://cdn1-www.playstationlifestyle.net/assets/uploads/2017/02/horizon-zero-dawn-hud.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit