Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro redakci:
    Proč máte dlouhodobě tak šílené problémy s rozjížděním starých her? nikdy nezapomenete zmínit, jak strašně těžké bylo nějakou hru rozjet.

    Pánové, očekával bych u Vás, když už 20 let v kuse čumíte do monitoru a neděláte nic jiného, že se za ty roky alespoň naučíte stahovat software kompatibilní se současným hardwarem. Můj !13! letý synovec bez problému hraje Baldurs Gate, System Shock, Gothic, všechno co ho napadne........stačilo pár rad na fórech. Vám je 35 a STRAŠNÝ PROBLÉM s každou druhou hrou.

    Když už jste se za 20 let nenaučili jak a z kterých stránek stahovat funkční staré hry, tak Vás mohlo alespoň napadnout mít někde starší PC s nainstalovaným Win XP (klidně Win 98) To je pro Vás jako redakci takový problém?

    Snad Vám jednu PIV s 2GB RAM a ATI 1900 s Win XP věnuji, když nemáte 500kč na starou šunku z Růžovky a když Vám váš postoj nedovolí stáhnout bezcennou 20 let starou hru na cz.tracker nebo piratebay
    • TheGGG
      chudák děcko, pokud ve 13 letech místo nějaké nové pecky musí hrát BG...
      • chudák děcko, pokud ve 13 letech místo nějaké nové pecky z rádia musí hrát na klavír Beethovena...
        • TheGGG
          opět jako vždy jsi to kompletně pomotal anonymku LoLz... stavíš do jedné roviny hraní na klavír a poslouchání rádia. Smysl by to dávalo, pokud by jsi řekl, že je chudák když musí beethovena poslouchat, ale opět si to přehnal. Ono hraní BG žádný talent nevyžaduje, takže to není na úrovni hraní na klavír... LoLz, leda tak talent zkousnout tu grafiku---
          BTW: ono poslouchat beethovena je taky pěkná blbost, nic moc ty jeho songy a BG je overrated ošklivka z dob 16bitů, takže tak...
          • Beethoven je Beethoven vždy, před sto lety, teď a za dalších sto let. Dnešní "muzikanti" většinou nezahrajou na klavír ani ovčáci čtveráci.A podobný je to se starejma hrama...když to má výbornou hratelnost a zábavnost, tak to bude vždy lepší než nová pecka bez nápadu.
          • Myslel jsem to samozřejmě tak, že místo HRANÍ pecky z rádia na klavír musí hrát Beethovena, takže si selhal na plné čáře, jako vždy. *15*

            PS: K Beethovenově hudbě se radši nevyjadřuj, nebo budeš za ještě většího ignorantskýho kkta bez vkusu, než si teď.
            • Ty jsi zase kktem dnesni doby...
            • TheGGG
              nah, teď to pouze překrucuješ anonymku... a platí co jsem říkal, beethoven byl bieberem své doby...
          • Nas*at na Beethovena, Dzastinek Biberu rules...
            • TheGGG
              vyjde to nastejno, beethoven byl bieber své doby...
    • Overwatch
      U Commandos 2 jsme dnes zmiňovali "šílené problémy" s rozjížděním? Naopak jsme řekli, že hru jsme si stáhli ze Steamu a začali normálně hrát, bez problémů. S rozjížděním Commandos jsme žádný problém neměli...
      • ravux
        Dotycny si chtel jen zahejtit, protoze mel zrejme dalsi neuspesny den, a tak si mozna v emocionalnim vypeti pomylil technicke problemy s rozjetim modovaneho Planescape: Torment s Commandos dva. Nebo si treba pomylil neco uplne jineho, ono kdyz je clovek frustrovany, tak nekdy nevi, co mele za hhoovvnnaa. Budte v klidu, hosi.
        • Overwatch
          Já jsem v maximálním klidu :). Jen jsem se chvíli divil, proč je takový komentář zrovna pod tímhle videem :)
    • DwaR
      a možno práve v tom je problém, že oni hry nesťahujú, ale hrajú pôvodné orginály, resp. hry legálne zakúpené cez GOG/Steam. podobný problém mám často aj ja, keď sa snažím niečo zo svojej kolekcie rozbehať, tak nie vždy to padne na prvý pokus. občas vie staršia hra potrápiť. ak už vyčítať, tak vyčítať to, že si to nepripravia v dostatočnom predstihu na pracovnej zostave. verím, že na domácej to mohlo bežať hladko, ale opäť vlastná skúsenosť ma učí, že nie je železo, ako železo a dve PC-čka sa môžu pri rovnakom postupe správať odlišne.

      a áno, warez verzie sa dajú stiahnuť už upravené tak, že stačí nainštalovať a hrať, ale tu sa hrajú orginály :)
      • A tys to z toho GOGu či Steamu nestahoval? Jsem myslel, že jinak to ani nejde. Oni posílají DVDčka? No ty krávo *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
  • Chyba mi Commandos...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit