Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor
    http://www.pcgamer.com/catch-up-with-the-complete-dark-souls-lore-primer/
  • Lukass
    V te hre jde o to prochazet jednu malickou lokaci 100 krat a natahnout tak herni dobu na 50 hodin?
    Grafika a doskakujici a proapdavajici textury to je na rok 2016 sila
    Ani jedno Dark Souls se nehral a vim proc, ej to strasne umela nastavovana kasicka, nechapu oblibu tehle serie a pro me zustava hra nepochopena.¨
    Navic po treti furt stejnym, ale hejt jako u FC4 se nekona, procpak?
    A jako bonus levicak Vrobel, no neber to *1*
    • Draken69CZ
      Když vezmu v potaz že to je jejich třetí hra/port na PC tak je to vedle produkce Ubisoftu a Bethesdy vybroušený diamant, jinak "hru nechápu a nehrál jsem ji dávám 85% " *15*
      • To je omyl, není to jejich treti port na pc ale ctvrty. Jejich první hra co delali i na PC byl Ninja Blade, ale ono me neprekvapuje ze to nikdo nevi, na ostatni hry od From se rado zapomina a každý se tvari ze existuje jen Souls serie. (armored core, kings field, tenchu atd)
    • Já stejně žasnu nad koncentrací debilů na těchto stránkách. To musí být světový rekord...
      • S tebou už se k němu blížíme, pozvi ještě pár kámošů a dáme to! *3*
        • stěr jak ze školky...
          • Dík! Děcka ve školce sou ve stírání fakt dobrý *3*
    • Heleď, ještě jsi zapomněl napsat, že to má konzoloidní hratelnost, jak jste se s LV ve vaně domluvili.
      • tu mají přece rádi ne? Dyť mastí pérko nad Tomb Raiderem :)
  • Ty doskakující textury jsou vážně hezký :) Vypadá to naprosto hrozně, když se kouknu např. na nový Uncharted, tak tohle oproti tomu vypadá jako hra z roku 2010.

    Oproti Bloodborne minimálně 10 kroků zpět.
    • trulikuli
      zrejme si neposlouchal, ze to kluci hrali na notebooku pri detailech medium. kdyby lidi otevreli misto drzkovani usi, obeslo by se to bez zbytecnych kydu.
      • To je pravda, ale na druhú stranu, nie je veľký rozdiel medzi medium a max nastaveniach.. Bloodborne mi prišlo po technickej stránke lepšie - ostrejšie textúry, lepší antialiasing, lepšie efekty, atď... po výtvarnej stránke je to stále paráda, to bezpochyby, ale samotná technická stránka nie je úžasná..
        • tak dokud jsi nenapsal ten antianalising, tak bych aji souhlasil, takhle nevím, jestli si Bloodborne vůbec hrál, jelikož Dark Souls 3 má lepší AA než Bloodborne. Navíc tam není tak moc velká Chromatic aberration.

          Jinak Bloodborne vypadá samozřejmě lépe, to je fakt..
        • myslis ty 5 minutove loadingy co Bloodborne mel po kazde smrti? To je ta lepsi technicka stranka?
          Na PC to vypada krasne, mnohem lip nez Bloodborne na PS4, jenze holt to je PS 4 exklusive, tak nad tim budete honit do nekonecna..kdyby byl Bloodborne multiplatforni tak drzite hubu:) A jestli nekomu doskakujou textury, mel by si poridit lepsi PC a ne to hrat na kalkulacce:)
          • PC ultra= PS4. Stačí Digital Foundry...
            • NO, dyt jo, testuji to na max..a co tim chces jako rict? tady jde o to ze PS4 verze bezi v nastaveni PC High..to ze to mají na max u PC verze je jasny.
            • nechci ti brat iluze, ale oni to vzdy testuji namaxovane na max. To by ty testy pak nedavaly smysl...
            • Ne bavi se o high settings. Hra ma low, medium,high a max nastaveni. kdyby se bavil o maximálním rekne max settings. A jo rozdil tam moc velky není když na to kouaks an videu, v realu je high (ps4) a max (pc) docela rozdil, třeba SSAO na high a na max je docela velky rozdil, to same blur a další věci.
              Samozrejme hra vypada velmi dobře i na PS4, o tom zadna.
            • on se baví ale o maximálním nastavení, dyť sám vidíš, že tam není žádný rozdíl :) Je to identické .)
            • https://www.youtube.com/watch?v=NE9nONBpdc0
              pozorne poslouchej mezi 0:20 az 0:30
            • ne, ne Ultra. Jenom je tam minimální rozdíl mezi stíny....
            • Ne, PC High = PS4.
    • nn, vypadá to fakt pěkně, uvidíme co dál, ale po prvních dvou lokací je to fakt moc pěkné, sice to není pečlivě natexturované jako např. Zaklínač, ale po umělecké stránce to nemá zase moc konkurenci kromě Bloodborne samo.
  • To problikávání textur trápí všechny PC hráče? Já to na Playstationu nemám...
    • ne
    • Já na PC také ne.
    • a co ty kolize, když jsem viděl, jak tomu rytíři prochází meč skrz zeď a hráči zase meč skrz rytířův štít, říkal jsem si že to programovala nějaká prasátka, ostatně mizerná optimalizace i otřesný interface by tomu jen napovídaly
    • ze by ,,vyhoda,, 30 fps ?
      • teď nevím, jestli to myslíš jako flame war nebo normálně, jelikož ten engine je dělanej na 30 FPS viz Bloodborne, takže je možné, že to při 60FPS háže nějaké chyby... Jen se ptám, jestli tím trpí všichni.
  • Ja by som sa chcel opýtať, že či v hre Warrior trieda je jediná, ktorá má štít, ktorý kryje 100 % z útokov? Lebo ja som si na začiatku vybral Mercenary, štít kryje len 75 % či koľko a bolo to otrasné zaň hrať.. potom som si radšej dal Warriora a to čo mi trvalo prejsť za Mercenary 2 hodiny, tak za Warriora to trvalo 18 minút..
    • Inquisitor
      Mě nejvíc baví začínat s třídou deprived, bez armoru s kyjem a pár planěk místo štítu :)
      • Vogon
        K hraní Deprived doporučuji ještě taktiku "Použij vše, co vidíš".
        • Inquisitor
          Jo, aspoň má člověk radost z každý blbosti :)
    • Tam půjde jako vždy o to, co máš za startovní equip, samozřejmě štít se 100% physical resist můžeš mít s libovolnou classou, jen musíš ve hře najít správný typ štítu :)
    • Štítů je ve hře hromady, mnoho z nich má 100 % damage absorption, čili si stačí vzít jiný, když jsi ho nedostal na začátku.
    • Ronox
      Nauč se parry.
      • Dík za tip, ale až tak dobrý hráč nie som :) Radšej ten kryt so 100 % damage absorption
      • A nebo něco užitečného, co se ti bude v životě hodit. *4*
        • Parry
  • hraje si i Jan "refugeeswelcome" Vrobel ? ten člověk co byl nějdřív nácek, pak metalista, raper, pankáč a teď levicový politický aktivista? přerostlé dítě nic víc..
    • Hozna Vrobel je v pohodě! Sice možná trochu naivní, na druhou stranu v této zemi to není pořádku, když nám vládne slovenský komunista a ožralý komunista z Vysočiny. Takže je dobře, že se někdo snaží na to upozornit.
      • Vládnou tu samí komunisti a navíc jsme součástí sovětského svazu, který má jen jiný název.
      • Co je demokracie Ti nevoni?
        • mně nevoní třeba tvoje retardované příspěvky, a že jich je.
          • No tak to mas smulu, nerde. O tom demokracie je - o svobode slova a o nadvlade vetsiny. A jaka je vetsina, takova je vlada a prezident. A pokud se Ti to nelibi, tak a) se muzes odsud odjebat treba do Severni Koreje b) drzet hubu c) udelat dark kotoul ze skaly rovnou na tu svoji vymatlanou hlavicku.
            • můj milý kokkkote. Demokracie je o svobodě projevu, bohužel ta dostala pořádně na frak v posledních dnes. Policie se tu chovala jako za totalitního státu a to vše jenom kvůli naprosté servilitě vůči komunistické Číně. Takže oháněním se demokracií na můj příspěvek, může jenom kokkkot nejvyššího kalibru.

              Jinak oslovení nerd je pěkné, bohužel u tebe je to sraní do úst a ironie lvl999, jelikož to píše fanboy Witchera 3, což je nejvíce nerdy hra historie...
    • V gamesplay byl těžce nad věcí
  • Pavle chybi ti elementarni skill pro hrani souls her. uz minule jsi zabil celej gamesplay tim ze sis po kazdy smrti sel do majuly ke kovari opravit prsten kterej zachranuje souly misto toho abys je jako spravnej gamer ziskal zpatky a ted to zase hrajes jak moje babicka kdyz schazi zamrzly schody a jdes padesatkrat pres rytire kteryho nemuzes sejmout stylem naagruju pavouky ze zdi lukem na dalku a pockam az prijdou. jestlis dohral predchozi dily tak bych nechtel videt ty muka.
    • Hraje tak, jak ho to baví, pánové.
      Kušujte se "skillem".
      • Hrál to jako lama. Hlavně, že v podcastech dělal vždycky ramena jaký mám v DS hrách skill.
        • To není pravda, Pavel naopak vždycky v podcastech říkal, jak dostává na budku a jak si pak hledá na internetu taktiky. Takže žádným skillem se nikdy nevytahoval.
          • niekto by povedal ze po DS1 a DS2 uz nejaky skill mat bude.
            • to mozem povedat o kazdej hre
            • jakoby zalezelo na tom jaky ma kdo sklil, a když uz jsme u toho, myslim ze DS dohrat takzvane bez toho vašeho skillu je daleko vetsi zahul nez s nim, pak je otázka kdo ma vic trpelivosti a zajmu o hru..
    • beckastab/parry alebo ho obehnut ich nenapadlo asi. obaja vyzerali ze hraju svoju prvu souls hru
  • Femto
    Japonci a ta jejich temnota může být opravdu tíživá jako prase. Nedávno jsem dokoukal Shigurui a pak dočetl mangu a musím říct, že nic temnějšího jsem dlouho neviděl. Postavami to trošku připomíná Berserka a musím říct, že Irako mě dostal, vážně fantastická postava *14*
  • Vzdycky kdyz ctu diskuzi k ds mam chut spachat herni samovrazdu. Tolik fanboju k tak blbe hre se jen tak nevidi ;)
    • hra je to dobrá, resp. je to dobrá celá série... ale fanatický fanoušky DSka, který mají potřebu kritizovat každou hru která neni DS rád taky nemám...

      každopádně tentokrát mi přišla diskuze relativně v pohodě, takže tvůj koment mi nepřijde na místě...
      • Diskuze k DS relativně v pohodě. A to se stává jednou, maximálně dvakrát za deset let. *1*
  • Zachvili z toho bude takovej COD. Kazde 2 roky novy DS. Minimum inovaci, ani ty nejmarkatnejsi chyby neodstranili a pridali navrch par novych. To problikavani textur je neskutecne. Ale vetrnikum to proste staci.
    • srovnání pokulhává, COD přináší s každým novým dílem aspoň nějaké drobné změny a vylepšení *1*
      • A taky je v každym CoD aspoň nový prostředí, jen z představy že by se všechny díly CoD odehrávaly v pseudo gotickym hradě a přilehlých pozemcích usínám nudou *7*
    • To me vzdycky rozesmeje takovehle komentare. Jakoby tomu cloveku chybela polovina mozku. Docela by me zajimalo, jak se to vubec muze stat a jak takova existence muze vubec pokracovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit