Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bude i recenze?
    • Tilwaen
      Nebude.
    • a na co ? aj tak kazdy kto nie je mental a vie ocenit kvalitne hry tam necha tych 100hodin aj bez recenzie
    • Lukass
      Ne!
  • Road of Sacrifices a Cathedral of the Deep hezké bludiště. Veký, komplexní level-desing. To asi nikdo jiný neumí, udělat takový level-desing...
    • podival jsem se jak ten road of sacrifices vypada a nic moc... mne se nejvic libil demon souls kterej jsem videl na YT
      • *3*
        • Tak From ma s designem levelu velkou praxi. Jejich serie Kings Field byla jedno velke bludiste bez jediného loadingu, byl to jeden mega dungeon logicky pospojovany do ruznych prostředí a dokazali to zprovoznit na PS1 a PS2. Ale mozna znam jednoho vyvojare kterej to umel ještě o něco lip, designovat dungeony, David W. Bradley , ten co delal Wizardry. Pac jeho dungeony ve hre Wizards and Warriors jsou z mojeho pohledu asi to nejlepší co jsem kdy videl. Pak taky třeba Romero, tomu to taky docela slo, skoda ze zabil sam sebe:)
  • Nevíte, zda se chystá i mobilní verze pro ios nebo android?
  • Úplně vidím jak se někde nějakej trolling master v kápi směje když si to tu prochází *1*
  • BTW je v DS3 možnost reeditace něco jako coffin ve dvojce? Hodil jsem si standart Knighta a ten pacholek je v Undead Legion hubenej jak lusk....
  • mě se líbí jak to zese nepodporuje nic jinyho nez 16:9 z konzolí, pri jinym aspect ratio ma clovek cerny pruhy, je videt, ze nastavenou latku staršíma dílama s stejnym problemem autori s prehledem probíhají poklusem, resp podbíhají tím nejtemnější nagasaki kotoulem. Tutorial na PC ve stylu press LB+A je taky petelice, moc sem si tuhle hru oblíbil, je taková svoje, včetně jejího publika....
    • Jo taky jsem mival 16:10 monitor (kdyby neodesel zrejme bych ho mel dodnes), a ty pruhy me taky u dost her vadily. Ale reseni je snadne. Poridit si monitor který ma takove ratio které je dnesnim standartem. K ovladani je samo potřeba gamepad, ale když si někdo chce hrat na urazeneho a zuby nehty se drzi K+M i když to je na prd, a ten gamepad si proste nekoupi, co se pak da delat, ze.
      • lol ty si mimon, 16:9 je mrtvý a absolutne v tyhle dobe nema cenu do neceho takovyho investovat, mimo to je to downgrade z 16:10 a to asi fakt ani nejvetsi blazen neudela, aby prodal funkcni super monitor na kterym jde 99% normalnich her krom odfláklej portů a koupil si úzkou nudli aby si moh na ovladači zapařit něco na PC :D:D podle mě dnešním standardem, jak tu píšeš, si ty :) nechat si nas***t na hlavu a ještě poděkovat :) ale co se dá dělat, ehm, že, ehm...
        • mrtvej je samozřejmě 16:10, což je škoda. 4K monitory, 5K monitory vše je úzká nudle... Ty jsi zase přiletěl z Marsu.
          • no nastěstí je 2016 a je X dalších moznosti nez 16:9 a 10 ale to je tvurcum tyhle hry totalne jedno... a predevsim, prostě 99% her podporuje vsechny mozny aspect ratio, az na DS a nejakej UBI odpad, takže to vzasadě nemá cenu moc resit, až nato, že u tyhle hry je to prostě amaterismus totalni, stejne jako ovladani. Nechapu co je za problem to proste udelat i 16:10 a pod., když to nasledně zvládne jakej jantar naprogramovat v externi utilitě. Jen to demonstruje to, jak tvurci maj total v pr***i PC verzi a co je to za pakáž neschopnou
            • Pokud PC hráči nemaj co hrát, tak majitelé PS4 se stali mistry v utírání prachu... *15*
            • Omlouvat amaterismus autorů tímto způsobem je nanejvýš trapné a hlupé, pak se nelze divit, že většina pc hráčů na tento odpad právem plive
            • zo je zas preklepu..sakra..
            • protože 16:10 je totalne out, proto na prdej, to je jako bys chtěl aby to běželo ve VGA rozliseni protože plno lidi ma doma ve sklepe monochrome monitor z roku 1978:) majorita hracu ma monitory z nativem 1920x1080 a ne 1680x1050. Proc by se s tim patlali když to většina lidi nevyuzije. navíc DS3 se prodava v bundlu se steam controlerem..proc asi. Ale to je amrny, tyhle zaprdeny vecme urazeny PC borci si budou trvat nasvem i kdyby se jim riaklo cokoliv...uplne to smay jako lidi co mají win xp a andavaji ze jim an tom nejdou novy hry...skoda mluvit.
            • tak na co by se snažili, PC hráči koupí všechno viz půl mega prodaných kopií. Nemají co hrát, tak kupují každou konzolovku .)
        • V pohode, nic nedelej..mej tam ty pruhy..zadnej problém:)
          • Tvoje demagogie je asi jako doporučit vězňům v koncentrácích, ať se zřeknou židovské víry. Řešíš to z opačného konce.
  • Nepadá vám to ? Mne už dvakrát .
    • Nesmies to piratit ale kupit
  • ač jsem byl skeptický k tomuto dílu, tak mě to dostává čim dál více, fakt ve všech směrech to předčí dvojku, pokud to bude recenzovat Smutný, tak jsem zvědav, co dá, jelikož přepálil hodnocení dvojky maximálně a už 9 u Bloodborne bylo sraní do úst...

    Fakt ty lokace jsou nádherné. To je nejvíce fantasy hra, co kdy byla vytvořena.
    • 9 u Bloodborne bylo celkem v souladu s většinou světových recenzí...
      • To možná jo(92%), ale určitě to není v souladu s 10/10 pro Dark Souls 2...
        • tjn
          • nevim no, me Bloodborne prijde jako takovy metrosexualni bratr Dark Souls, ale v dnesni době přiléhavých panskych dzin a vypouklých kouli v nich me uspech tohohle titulu moc neprekvapuje:)
            • https://www.youtube.com/watch?v=i5-p3b8BT18

              Tady pusť si něco pozitivního ty patnáctko.

              Dle popisu jsi v Bloodborne strávil tak 15 minut, tvoje škoda :) Je to hra generace *3*
            • ja to tusil ze ses, však vim, vidim ty kluky v obchode co si bloodborne kupuji:) Jo mozna ti ctyri teplousi z FF15 tak vypadaj, ale to je tak vse..ta hra urcite dark gothic horror nebude. Proste me tahle atmosféra evokuje depresivni patnáctky co se rezou do rukou a tajne sni ze je vysaje nejakej upir. A z Bloodbornu to na me kouka na kazdym kroku. Uz když jsme si tvoril postavu, byla podivne vysoka, hubena, bleda..zensky charakter vypadal chuzi a tvarem tela jak chlap, clovek tam zabiji nejaky panaky v klobouku který vypadaj jak van helsing..proste se me to nelibi:)
            • dobře tak jinak. Mně nevadí nic metrosexualního, sám jsem částečně metrosexuál., ale zeptám se tě takhle, co přesně je na tom metrosexualního a proč budeš kupovat PS4 kvůli FFXV, která má za postavy čtyři metrosexuály....
            • Co porad drzkujes?:) uz v prvním prispevku jsme psal ,,ze Bloodborne mi prijde,, nikde sem se nevydaval za experta, nebo jsem nepsal ze sem to dohral. Když nekde pisu ze mi neco prijde, tak to znamena ze z toho mam takovy pocit, a jelikož jsme tu hru videl uz mockrat tak ten pocit z ni proste mam. To ze tam je nejaka hloubka, ze to muze byt pro nekoho zajimave, ze to nekoho bavi nikomu neberu. To ty ses tady ten certik z krabičky který po mne vyjel jak smrtka z kosou. A ne kvůli tehle hre si PS4 kupovat nebudu, kdybych chtěl udelal bych to uz davno, ale zatím na PS4 není jedina hra která by pro me byla tak zasadni abych za ni ty peníze dal..az ta FF15:)
            • kup si PS4, kup si Bloodborne, dohraj to, přečti si Paleblood Hunt, pusť si jeho videa, pak přijď do diskuze a můžeme se pobavit, jestli ty tvoje předsudky a škatulkování zůstalo, do té doby jsou tvoje názory na tuhle hru na úrovní zdejších PC trolů, čili na spláchnutí do hajzlu, zrovna u tebe jsem si myslel, že máš v hlavě aspoň něco...
            • Ale tak se nerozciluj...me proste gothicka atmosféra prijde silne metrosexualni..co nadelas:)
            • Upiri denicky nebyli smerovani na Bloodborne ale obecne na celou tuhle gothickou rozmluvu. Mel jsem to napsat hned, mělo me napadnout ze se toho hned chytíš ..
            • ty si se tu prezentuješ jako člověk, co tu hru hrál, co je evidentní lež :) Pokud nemáš rád Lovecrafta, Gotický horor tak to prostě řeknu a nemelu totální srance o metrosexualitě či upířích deníčku nebo se o hře vůbec nevyjadřuj, když ji neznáš, to bude úplně nejlepší...
            • Chapes, když te nejaka hra odrazuje tim jak se prezentuje, protože ti to proste nesedi, nemůže k zadnemu serioznimu hrani nikdy dojit. Ja klidne verim ze si tam někdo muze najit svoji vojnu a mir, ale ja to nejsem..koneckonců o tom mluvim od zacatku. A to ze to je exkluzivita na popularitu vliv ma, a velkej..za tim si stojim.
            • a tomu říkáš seriozní hraní Bloodborne? Kamaráde většina obyčejných hráčů vůbec nemá tucha o čem ta hra je, další většina skončí někde u Gascoigna, takže na takové plky se můžeš z vysoka vysrat. Prostě k tomu máš nějaký předsudek, jelikož to je PS4 exluzivita nebo co a mektáš nesmysly.

              S těmi upířími deníčky jsi to úplně zabil a ukázal jsi, že jsi korunovaný vůl, který o hře ví totální hovnoo...
            • kamarade, když mas praci v prodejne her, jsou hry tvoje povinnost, a kdyz si clovek udela chvili a nejakou si zahraje aby mel aspoň predstavu o cem je tak se to povazuje za plus. Navíc tech par set lidi co si u nas na prodejne Bloodborne zkouselo taky udela svoje, plus k tomu mas další desitky lidi kteří ti o hre reknou kde co, jo nektery zakaznici jsou velmi upovidani. Samozrejme na seriozni hrani FF 15 tam prostor není. Ale chapes ja ti to neberu, jde jen o vymenu nazoru, me se urcite taky libi nejaka hra kterea by se tobe nelíbila, o nic nejde..ja jsem jen proste na upiri denicky moc starej:)
            • Víš ty co? Viděl jsi prd, víš o hře prd, ale mudruješ jako Del. Pochybuji, že v zaměstnaní ti dovolí Bloodborne, tohle si nech pro patnáctileté, ti to možná uvěří. Samozřejmě je otázka, když máš tak skvělou práci, kde můžeš hrát Bloodborne, proč si kupovat PS4 kvůli FF, když to můžeš valit v práci :D

              Nejhorší jsou kritici, kteří hru ani neviděli a obsahu ví prd. To jsi ty milý flashi...
            • Ještě, že míra temnosti ve fantasy není přímo úmerná kvalitě...
            • Ja to od bloodborne necekal, ale gothicky horror, jak to nazyvas proste není moje skupina a prijde mi vhodny pro patnactilete depresivni nebožáky a pusobi na me smesne. Ne PS4 zatím nemam, ale Bloodborne jsem hral a videl nescetnekrat, diky svému zamestnani. Samozrejme Redgrave mi nic nerika, ale tipuju ze to bude nejaky pisalek s temnou gothickou dusi a podobne ladenym jedincum se diky Bloodborne trefil nejakymi zkazkami o bloodbornu do vkusu a povazuji ho nyní za svého boha:)
            • nad Dark Souls Bloodborne staví třeba Redgrave, myslím si, že takovému člověku je úplně jedno, jestli je to exluzivita či není, ale pochybuji, že víš, kdo to je.

              Samozřejmě že nemáš PS4, když jsi tady psal, že si PS4 budeš muset koupit kvůli Final Fantasy XV....

              Jinak je samozřejmě vrchol ignoranství čekat od Gotického hororu dark fantasy...
            • A jak ty muzes vedet ze nemam PS4? Bloodborne jsem zkousel hrat a proste mi nesedel styl jakym je hra udelana a povazuju ho za metrosexualni, ani z daleka to nemá tu spinavou středověkou fantasy tvrdost jako DS. Jiste to je kvalitni hra, ale jjei uspech je z velke casti zapricinen tim ze to je exkluzivita, takze PS4 fanboys se na tom vozi jak santa claus na sanich, byt to multiplatform tak si myslim ze by to nikdo na DS nestavel.
            • jak to můžeš vědět, když nemáš PS4?

              Bloodborne je na úrovni Demon Souls a nad všemi Dark Souls...

              Dark Souls působí místy proti Bloodborne jako pohádka a to Dark Souls je nejtemnější fantasy hra posledních 15 let...
  • Rozmisteni klicovych bossu kilometry od checkpointu je paradni, kdyz jsem takhle po osme valil na jednoho a toho sameho bosse, a pri tom poceste dostal dyku do zad, alt+f4 byla jasna volba. Spousta iracionalnich situaci vhodnych pro flegmaticky zalozene anti-nervaky a sebetryznitele *1* .
    • zrovna v DS3 je bonfirů opravdu dost, navíc všude máš zkratky k bossovi, takže tady by neměl být problém...
    • Aneb umělé natahování herní doby...
      • kecy, na tom jak dlouho se ti ta herni doba natahne zalezi na hraci, a není to vina hry, když je někdo levej tak se mu to natahne, když je někdo sikovnej zadny natahovani tam není. Dle tvého prispevku je každému jasne do které skupiny patris:)
        • packovaci standardy, nejcernejsi z humoru *5*

          30fps max, jediny rozliseni, jediny nastaveni, ospala packa misto bleskurychly mysi, opozdeny bt misto kabelu, tunel misto open world, filmovost misto hratelnosti atd.
          • pravidelný výblitek zdejšího zakomplexovance splněn. Máš těžký život denně vymyslet tolik sranců, abys ponížil jak sebe, tak tu svoji bohem vyvolenou platformu....

            Tvůj úděl ti opravdu nezávidím...
            • Krásný záchvat. Holt pravda bolí... *15*
        • To je samozřejmě blábol, protože hra už jen systémem checkpointů a otížnosti (kde se musíš učit patterny potvor + dostáváš 1-hit killy) je designovaná tak, že musíš opakovat lokace. Prostě chcípáš. Pokud mi teda nechceš tvrdit, že člověk, co hraje sérii DS poprvý, opakuje lokace maximálně jednou a nic ho nepřekvapí, ale to nechceš tvrdit, že ano, protože to by bylo velmi hloupý (i když u tebe by mě to stejně nepřekvapilo). Ledaže by ten člověk viděl do budoucnosti. Ale možná, že máš důkaz a ukážeš mi nějaké video, kde někdo hraje DS poprvý a skoro vůbec nechcípá. *15*
          • Aha, takze když se ve hre něco musí ucit, protože to jinak nejde tak se jedna o natahovani hratelnosti?
            Sam pises ze to je tak koncipovane, takze když uz to zacnu hrat tak je mi jasne ze tam opakovat budu a nepovazuju to za chybu hry ale za featuru hry. DS je an tomhle zalozena, plno lidi to proto bavi, protože se musí ucit co a jak. Navíc tech pattern není zas tolik aby v jedne loakci clovek musel travit několik hodin, proste sikovnejsi se patterny nauci pomerne rychle a ti nesikovnejsi chcipaji donekonečna v jedne lokaci porad dokola a opakuji a opakuji..a opakuji..zííív
            • Ale no tak. Samozřejmě, že to jde udělat. Důkazem je spousta těžkých her, kde nemusíš opakovat lokace. *7*
            • A jak bys tu DS udelal..jednu mistnost s dverma odku lezou potvory a ty je hned zabijis, abys nemusel nikam chodit a k tomu tlacitko na neomezenej prisun dusi..lvl 999 za 10 minut..ja nevim..proste ta hra je takova jaka je..a když na to nemas cas hraj miny ve Windows nebo plet ponožky..
            • Tady nejde o učení se, ale o systém checkpointů, kdy musíš znovu procházet lokací, aby ses dostal někam, kde si byl před 10 minutama. Spousta hráčů to rushuje, což jen dokazuje, jak je to (po čase) otravný. To, že to natahuje herní dobu mi nevymluvíš. Je to podobný design jako u plošinovek a automatových stříleček, kde byla šílená obtížnost a několik misí, které si musel procházet na 100 pokusů.
  • Však vas to nikto nenúti hrat, chodte si hrat vaše hovadiny a nedristajte tu !
    Jasné ?
    • Ale no tak klid. Vemte si svůj prášek.
      • Prášok môžeš porozdávať svojim kamarátom !
        • Tak jo, kamaráde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit