Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za mě výborná hra. Jízdní model není nic moc, ale mě osobně to nevadí zvykneš si na to i to létaní je fajn celkově žádný katastrofalní problém to není mám nahráno něco přes 20hod. a pořád super hra hlavně mě baví ten svět a to je podle mě to hlavní za mě super... *4*
  • Já sám nevím, na co si lidé na Ubisoft fóru tolik stěžují. Ovládání vrtulníku je podle mě v pohodě, v podstatě stejné bylo na př. v GTA a není na tom nic složitého. Myslím, že tam je plno jiných věcí, které by se daly vyladit lépe, rozhodně ne tahle.
  • připrav se, že z tebe bude hrdá UBI ovce a kdo ví co ještě :D :D
    Ještě že mne nezajímá co ostatní melou :) Navíc jak se říká. Podle sebe soudím tebe :) Srrát na hejtry, neni to stará dobrá jednotka Ghost ale jistě to je hra, která zabaví na x desítek hodin. Mých 30 hodin uteklo jak voda, čisté tři regiony, posbírané zbraně a složky královraha ( v těch třech regionech ). Prostě pohoda.
    Uplakánci prudí, protože má hra Denuvo a oni si ji tak nemohli v den vydání stáhnout z jejich oblíbeného warez fóra
  • Od oka :)
  • Heh,co tu ti uplakánci chtějí ? Musí hejtit cokoliv co jim nepadne do oka ..Typicky české
  • Zas tak si nefandi, Jsem si pročítal diskuzi a vzpomněl jsem si na tvůj blbý nápad se zombikama v Divisionou. *7*
  • TheGGG
    to ovšem nebyli vedlejší questy... vedlejší questy byli vždy originální, i zakázky byli většinou něčím zajímavé. Takové ty puntíky na mapě kde jsi jen zabíjel bandity, to tam bylo pro pár masochistů, ale nebylo to považováno za quest...
  • Rejsek
    Ovládání vem čert, na to jsem si nějak zvykl. Spíš mě sralo, že bojové vrtulníky neměly zaměřovač, nebo jsem si v betě alespoň nevšiml, že by se dal nekde zapnout. Je to v relase verzi jinak, nebo furt musíš pálit od oka?
  • Rejsek
    Ty mě stalkuješ? :-D To je cool, ještě mě nikdy nikdo nestalkoval......ale asi si teď začnu raději hlídat spodní prádlo venku na šňůře, aby se mi náhodou neztrácelo :-)
  • Shania
    pro ty kdo ma problem s letovym modelem, tak jako já, protože má jiné ovládací schema než je zvykem a hra to sama pořádně nevysvětlí.

    Jsou dva rezimy, hover a cruise.

    v hover je shift/ctrl nahodu/dolu WASD směr letu. pro přechod do cruise stačí držet shift + W několik vteřin, než se změní perspektiva kamery (lze taky vidět, že vrtulník začne klesat pokud pořad držíte W), pak pustit W (vrtulník si sám udrží výšku) a držet jen shift, W/S teď mění výšku letu, pro přechod do hover režimu stačí pustit shift nebo zmáčknout ctrl. S vrtulníky se pak dá lítat velmi snadno a dobře.
  • Pozor nejsou tam zombici! Aby si pak nákupu nelitoval.
  • Nezlob se na mě, ale přemýšlím, zda jsi W3 vůbec hrál. Ty kvalitní vedlejší questy by se daly spočítat na prstech jedné ruky, zbytek byl jen klasicky náhodně generovaný obsah (banditi, hnízda atd.). Jinak ten svět byl podobně prázdný jako všechny jiné open world hry. I proto mně třeba více vyhovoval u Zaklínače druhý díl.
  • Flashi, vím že to bude šokující zjištění, ale je to stále jenom hra.
  • TheGGG
    pls bobánku, co se ti zase nezdá? Vyjadřuj se normálně...
  • story dlc, ty máš dost
  • jj vsetci sa bavime :) kazdy predsa vie ze je to koridor moba right?
  • ocenění má každá druhá ptákovina, ohánět se nějakými oceněními je nejtrapnější, co jsi mohl vyplodit...
  • Witcher 3 má naprosto mrtvý open world, který v podstatě na tebe ani nereaguje, nejsou tam prvky náhody, jsou tam tuny utopenců, pořád stejné oblasti, naprosto totožné vesnice se stejnými chaloupky a nejhorší je, že ani hlavní NPC nereagují na tvoji progresi ve světě. Witcher 3 je nulový open-world, je má tuny bláznivých fandů....
  • michaliuz18
    jj, to bude ten dovod preco ma hra tolko oceneni a preco bola hrou roka 2x po sebe :) rozum
  • Je docela vtipné, že někdo považuje Witchera 3 za open-world, je úplně bizarní, že někdo považuje Witchera 3 za povedený open-world...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit