Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Děkuju Midnightovi a jemu podobným,
    Pánové, co takhle se teple oblíknout, vyjít ven, zavolat nějaký holce, pozvat jí na jídlo nebo pití (levný - aby vám zbylo na origo hry na další tejden), a prostě si hezky užít ven na vzduchu. Věřte, že Vám to prospěje.
    Hru si nezahraju, ani nekoupím, pánové my na ní zkazili chuť. Sem už taky nevkročim, jen když nebude čas a zbytí. Je zvláštní, jak Midnight dohrál hru za 10h, když tvrdí že hru pokládá za dohranou po dokončení hl. příběhové linie, což zabere +-30h (jeho slova). Ale on nelže, tomu nevěřím, je z těch her totálně vymazanej, stejně jako většina z Vás tady. Možná by stálo zato se nad tím zamyslet, ale ve vašem případě to stejně nepůjde, už v tý hlavě prostě není prostor.
    P.S.: Pánům z videa je buřt co tu píšete..
    • co se tak naucit cesky?
    • Ja bych rekl, ze neumis porozumet psanemu textu. Holt problem mladsi generace, ktera nezvlada vety rozvite.

      Pochopit nasledujici text stejne jako sis ho vylozil vyzaduje znacny kus idiocie:
      "Kdybych to zabalil po 10 hodinach tak nemám lvl 63 a nemám rozehrané dlc. Fakt že tě baví běhat stovky hodin tam a zpět po prázdném světě neznamená, že se příběhová čast té hry nedá dohrát za + - 30 hodin" *5*
    • pozval jsem ji a odmitla prej jsem hnusnej:( diky tobe se ted citim jeste hur co tam mas dal?
    • MidnighT91
      A kde tvrdím že jsem to dohrál za 10 hodin??? Jasně jsem napsal že příběh se dá dohrát za + - 30 hodin tak mi nevkládej do huby vlastní lži... Neumíš číst...
      Edit: tady máš černé na bílém co jsem napsal, přečti si to znova, tentokrát s otevřenejma očima a pak mi teprv můžeš nadávat.

      "Kdybych to zabalil po 10 hodinach tak nemám lvl 63 a nemám rozehrané dlc. Fakt že tě baví běhat stovky hodin tam a zpět po prázdném světě neznamená, že se příběhová čast té hry nedá dohrát za + - 30 hodin"

      Vidíš? jasně tam píšu že jsem to hrál dýl než 10 hodin a že se to dá dohrát za 30 hodin. takže se laskavě nauč číst, než se do někoho začnež navážet a vymejšlet si něco co nenapsal...
  • Díky za gamesplay, ušetřili ste mi 30€ :)
  • Lepší bossfighty než Dark Souls a Bloodborne dohromady říkáte?? Tak to tedy musim prubnout!!!
    • to bych netvrdil. Bloodborne je daleko dál.
  • The path splits here. Let's be doubly sure witch will see us to our destination
  • Kdosi to tady už postoval. Tady je odkaz a řekne více než gameplay video:

    https://www.youtube.com/watch?v=o2UrLNP3ruw

    Ono je totiž blbost dělat gameplay první hodiny, řekl bych že ta hra je fakt dobrá až po nějakých těch 15 hodinách. Nejlepší pro gameplay by byl endgame a ukázat prostě nějaké ty boss-fighty v datáči apod.
    • PS. Tu hru bych nesrovnával vůbec s ničím. Snad jen s tím Monster Hunter. DD je tak specifická hra, že většinu lidí spíše otráví, ta menšina co tomu dá čas si bude mlaskat.
      • MidnighT91
        BEST GAME EVER xD to mluví za vše. Ten borec si zase vymejšlí neexistující klady. Mluví o neuvěřitelně živých a realistických nepřátlých, živém světě o úžasném příběhu a chytrejch pawnech. NECHÁPU TO, ta hra musela bejt na x360 úplně jiná. Protože na pc tam nic z toho o čem mluví není. Prostě další fanboy co to přehnaně nadnáší...
        • jestli umíš číst, tak sis mohl povšimnout, že to publikoval před týdnem z PC verze. Jinak radím ti uklidni se, odejdi z diskuze, dej na týden zapomenout svému já tady na games.cz, protože za chvíli se propadneš na dost trapnou úroveň trollingu. Hra se ti nelíbila, já to respektuji, není důvod se tu vypisovat neustále, spoustem lidem se to líbí, snaž se to respektovat...
          • MidnighT91
            Dane jak říkám nikam nejdu. Ti stejní lidi co tu vynášejí tuhle hru do nebes pak jdou do dikuze ke hře co se jim nelíbí a tam dělají to samé co já tady. A já si to nesmím dovolit? Říkám NA*RAT. Ať mě třeba zabanujou pokud se jim to nelíbí. Tak jako trollové, i já umím použít proxy, udělat si 20 profilů a klikat si pluska. Kdybych se tu vydával za 10 různejch lidí a hatoval tuhle hru tak jako to dělají třeba v diskusích o zaklínači tak neřeknu ani půl slova ale to já to nedělám...
            • dele vysvětli mi co tvůj příspěvek vlastně má dělat s tím, že BG je komerční srákora? Nic! Spíše jsi to potvrdil, že BG byla čistá mainstremovka pro stáda. Teď se z toho dělá strašně hardcore záležitost a ty si myslíš, že si důležitý, že jsi to hrál nebo co. V té době to hráli všichni, tak se vzpamatuj...
            • Jednoduchý, pokud děláš to samý co dělaj oni a pak tu prskáš arogantní nasr*t , tak seš stejně vypatlanej k*etén jako oni, vlastně podstatně horší. Poplácej se po zádech strč si do prde*e malíček a vypadni. Už si to konečně pochopil , když se stebou mluví jak s prasetem?
            • To si snad delas srandu dele..nechces tu zase nahodou rozebirat definici rpg, to uz jsme tu měli za posledních 20 let snad tisickrat a mikdy se nikdo neshodnul a ty tady chces vynášet definice?..bez se opláchnout studenou vodou, zapal si marenu, pivecko..zhluboka dýchat a uz se an tu definici rpg proboha vyser..dekuji ti:)
            • del0
              Chumbaba:
              "Chápeš, ty tu vynášíš do nebe hry z éry Fallout/Baldur's Gate, na který já jsem koukal jako na komerční srágory pro masy, protože já jsem začínal na Dungeon Masterovi a to bylo "to pravý hardcore."

              Když pominu, že neznám nikoho v tý době, co hrál dungeony, který by považoval BG/F za komerční srágory (navíc tvůj argument je nicneříkající logický klam, protože nesrovnává obsah a formu těch her, jen nějaké subjektivní okolnosti), tak Dungeon Master je proti BG/F naprosto prázdná hra. Pár pater napěchovaných fighty, který se skládaly z couvání a klikání na ikonku, food management a řešení puzzlů. Příběh nula nic, roleplaying nula nic, možnosti vývoje postavy nula nic, nelinearita nula nic. Faktem je, že DM má do kvalitního RPG daleko a to, jestli je BG/F největší komerce na světě nebo není, na tomto faktu nic nemění.
            • jestli máš Samueli problém respektovat cizí názory, tak to dělej v tichosti. Hrál jsem desítky lepších RPG než první BG, takže nemám potřebu číst nějaké urážky od nějakého ubohého trotla z games.cz. Laskavě se uklidni.
            • A ja bych rekl Dane, ze pouze o(')o muze napsat, za BG1 je hra o nicem. Ma sice pomalejsi rozjezd a otravny respawn, ale po dolech je v pohode. Dale jsou tam dva solidni datace.
            • Tak BG1 je naprosto o ničem hra. Dvojka je pak daleko lepší. Když vezmeme kolem a kolem, tak Torment taky nemá tu hratelnost nic moc, spíše tedy nic, kdyby neměla dobrý příběh a setting, tam bych to ani nedohrál...Neznám dokonalé RPG....
            • MIDNIGHT: Další, co zamrznul v roce 2000. Chápeš, ty tu vynášíš do nebe hry z éry Fallout/Baldur's Gate, na který já jsem koukal jako na komerční srágory pro masy, protože já jsem začínal na Dungeon Masterovi a to bylo "to pravý hardcore". Ale takhle, s odstupem let, mi přijde super Dungeon Master, Fallout i Dragons Dogma. A naopak třeba Baldurs Gate 1 mi přijde dost nudná - tehdy i po letech. Totéž je tady pořád to omílání Gothicu - jo, byl super, hrozně se mi líbil, ale když jsem někdy vloni dohrával Risen 3, tak jsem viděl, že už ta série dost vyčpěla. Jsou jiné, nové hry a jsou super. Proč je to takový problém?
            • MidnighT91
              Laskavě mluv sám za sebe. Chceš výčet skutečně zábavnejch a komplexnich rpg her co jsem dohrál? Baldurs Gate 1,2 Icewind Dale 1,2 Planetscape Torment, fallouty (všechny do jednoho) Etc, Etc tyhle staré jsem dohrál všechny a několikrát. Dohrál jsem jich desítky a všechny v angličtině, takže se ve hrách vyznám líp než většina diskutérů tady. Narozdíl od vás tedy poznám když hraju špatnou hru která má potenciál bejt 200x lepší... Zorka na vás. To by vás naučilo...

              Btw: Jako na této hře nezávislému pozorovateli to zní spíš jako někdo...... Tímto jsi popsal zhruba 98% lidí v diskuzi u zaklínače. Beztak včetně sam sebe, protože nevěřím tomu že nejseš jen další trollí profil...
              • Reakce na příspěvek:

                Nepochybuju, že jsi mistr světa, ale upřímně, příteli, ty poznáš tak velký kulový...
            • MidnighT91
              Hmm nejspíš jo. Ale určitě ne víc než člověk, co u téhle hry dokáže strávit stovky hodin...
              • Reakce na příspěvek:

                Jako na této hře nezávislému pozorovateli to zní spíš jako někdo, kdo se z trucu rozhodnul, že si v případě této věci sehraje hrdinu a bude za nějakou oplátkou jako mininko j*bat do této hry i lidí, kteří ji hrají. To se pozná, kdo chce prostě mít v hlavě nasr*no, ale co tu koneckonců s takovými naděláme, že jo.... kdyby to byl alespoň člověk, co těm hrám nějak rozumí, ovšem...
            • Takže seš jenom prostě drblej na hlavu.... ok.
  • MidnighT91
    Lidi se tu i po tom, co to jasně řekl Honza, snaží tu hru obhajovat. Nikdo z nich ale není schopnej napsat opravdové klady té hry. Každej kdo se o to zatím pokusil to udělal tak že vzal zápory té hry a ve své vlastní hlavě si je předělá na klady. řeknou vám že je tam propracované to a to a přitom to není pravda. Jedinej klad té hry představuje doposud v takové hře neviděnej combat s bossy. Všechno ostatní bylo v Kingdom of Amalur, i ten soubojovej systém tam byl akčnější...
    • x_ander
      Říká se tomu subjektivní názor, víš. Za sebe můžu říct, že krom bossfightů se mi líbil hlavně design herního světa, systém pawnů, hudba, celková atmosféra, a celá řada questů. To, že tobě se něco z toho nelíbilo, je věc druhá.

      Ale rozhodně nejsem žádný fanboy, dost věcí mě té hře štvalo - respawn nepřátel, questy typu dones 20 kůží, vývoj postavy byl takový zvláštní (cca od 2/3 hry jsem měl hromadu expů, ale neměl jsem je do čeho investovat), a krutě mě nebavil datadisk, který jsem ani nedohrál.

      Ale celkové dojmy mám pozitivní, nějakých 8/10 tomu klidně dávám.

      U tebe mě spíš udivuje jiná věc - dole píšeš, žes tu hru dohrál. Proč jsi dohrával hru (což zabere v tomto případě desítky hodin), která tě tak strašně sere, a vlastně tě vůbec nebavila?
      • Ty souboje jsou celkem zábavné, ale kazilo dojem například to, že hned na začátku může hrdina "porazit" Hydru s pouhou rezavou kudlou/kouzelnou větvičkou či snad lukem, který střílí klacky na zátop.
      • MidnighT91
        To už jsem vysvětloval. Je to jedna z her, které mám normálně rád a chtěl jsem se do ní dostat, a jelikož mě tu fanbojové přesvědčovaly jak je to hra desetiletí, tak jsem se rozhodl tomu dát víc než jen 10 hodin, abych se teda pokusil přijít na to v čem je to tak úžasné. Dohrané jsem to měl než jsem si to vůbec uvědomil a nic jsem tam nenašel. od té doby se tu hádám s konzolistama a ani jeden není schopnej napsat co z toho dělá rpg desetiletí.
        • Možná ti to není schopnej nikdo napsat, protože to je jen tvá představa že tu konzolisti tvrdí, že to je hra desetiletí. Já zatím jen viděl uznání že to je dobrá hra, sčímž souhlasím. Ne každému ta hra sedne, ale to zní ještě nědělá špatnou hru, ocož ty se snažíš . Takže on nebude problém v přehnané chvále , ale spíše ve tvé přehnané skepsi a dělání z komára velblouda. Nebavilo tě to, v pořádku.. Ale proč se to snažíš nacpat lidem, které to baví to mi fakt hlava nebere, ale ona to nebere asi ani tvá hlava viď.
          • MidnighT91
            Moje skepse není přehnaná, moje skepse je rovna přehnané chvále, kterou jsem k té hře dostal od lidí tady....
    • nightborne
      - hra je gigantická, neuvěřitelně komplexní, na dlouhou dobu.
      - skvělej bojovej systém, šplh po nepřátelích, kombo útoky s pawnama
      - pawn systém jako takovej
      - atmosféra
      - pocit nebezpečí a parádní zadostiučinění při získání lepší výbavy například v Bitterblacku
      - detaily - kazící se jídlo, kotrmelec ve vodě ti zhasí lucernu apod.

      Lepší? Jo, příběh je tupej jak poleno, některý questy nedávaj dvakrát smysl a svět na tebe moc nereaguje, taky netvrdím, že jde o nejlepší hru pod sluncem. Ale víš ty co? Nevadilo mi to. Ta hra má prostě něco navíc, něco, kvůli čemu jsem se do ní sekl na čtyřicet hodin téměř bez přestávky.
      • Můžeš napsat třeba dva příklady toho proc a cim je to komplexní (flash to napsat nedokáže)? Giganticka mi nepřijde, koukal jsem se na mapu sveta a jsou tam snad jen dve mesta.
        • Vylezu kyklopovi za krk, mág z družiny mi okouzlí zbraně ohnivou silou, kterými pak podpálím kyklopovi hlavu, ten se v bolestech rozhání rukama a srazí 2 gobliny ze srázu, kteří zrovna probíhali kolem. A takových unikátních chvil je tam podstatně víc. Nevím pod čím si komplexnost představuješ ty, ale tyto možnosti tu combatovou škálu dost zpestřují, ale každý na to máme jiný názor.
          • Morraw
            Hned druhý souboj s kyklopem dolů po cestě mě pobavil. Vyskočil jsem mu na ruku a sekal. Čas od času sebou o nějaký ten krok popošel do strany a to jsem jsem si všimul, že směrem ke srázu. Takže jsem pokračoval a když už byl úplně na kraji, tak jsem seskočil a v ten moment sebou zase škubnul dozadu a spadnul dolů *15* No k nezaplacení. A celkově souboje působí dost živě. Animace, chování nepřátel...
          • del0
            "Například jsem ještě po třiceti hodinách objevoval další a další předměty, jejich možnosti využití, bossy a taktiky na ně, o kterých jsem neměl ani ponětí."

            Hmm. Podle této logiky je Diablo 2 snad nejkomplexnější hra na světě, protože tam člověk nachází předměty a jejich využití ještě po stovkách a možná i tisíce hodin hraní. Najdu třeba speciální luk a můžu si (v kombinaci s jimými itemy, který musím najít) přez něj udělat build Barbara s lukem, nebo zase Necromancera na melee, nebo build Paladina, kdy jen chodím a všechno na obrazovce chípá. Takových možností tam je tuna... *7*
            • nightborne
              Tak přeci DD ale je (desetkrát podtrženo) akční RPG, ani se, myslím, nesnaží působit jako něco jinýho... jelikož jsou souboje primárním zaměřením hry, je vcelku logický, že právě jejich komplexita bude na paškálu jako první, ne =)?

              Psal jsem to už někde nahoře, jo, příběh je tupej jak poleno, questy mají dopad buď žádnej, nebo jenom kosmetickej, někdy vyloženě nedávají smysl. Pokud člověk čeká scénáristickou komplexnost, v DD se ji nedočká - o tom se ani nedá debatovat.

              Všude jinde ale je, podle mého názoru. V množství detailů, v rozsahu hry, synergiích předmětů, level designu a tak dál =).

              A btw, malinko offtopiku - v posledním patchi přidali do D3 dvouset prstenů, kterej ti zvyšuje damage podle počtu nesetových ancient legendárek, který máš na sobě. To znamená, že teď už můžeš postavit v podstatě COKOLIV, protože legendárek co pracujou nějakým způsobem v podstatě se všema skillama ve hře už tam je přehršel =).
            • del0
              Hrál sem Diablo 3 (pár stovek tam mám :]), ale i tak to na Diablo 2 nemá, co se týče množství buildů na class.
              Každopádně na to co si napsal, je to pěkný, ale je ti jasný, že bavíš prakticky jen o soubojích? Promakané souboje, na tom ta hra staví, říká to i Olejník, který mě mimochodem překvapil svýma názorama, očividně má nějaký rozhled, co se týče znalostí RPG. Takže je to primárně mlátička a ne RPG, protože jediný, co se tady řeší, jsou souboje. Prakticky jediný, na co má vliv výběr povolání, skillů a statů je to, jakou používám zbraň a jak bojuju. Pak nechápu, v čem je to hardcore a komplexní, když je to jen lite verze DS. Možná to má komplexní combat, ale rozhodně to není komplexní RPG. Mimochodem, možnost kombinovat povolání tady byla už dávno (TES, NWN, BG...).
            • nightborne
              A hráls teď někdy v poslední době třeba Diabla trojku? Už je z toho pořádně komplexní věc ;).

              Ale samozřejmě bych to takhle nesrovnával, rozdílný statistiky na zbraních nejsou to, co jsem myslel. Možná jsem lama, ale třeba až někdy v polovině hry jsem zjistil, že když vlezu kyklopovi s helmou za krk, ožene se po mě a při tom si srazí tu helmu z hlavy. A po dalších třech hodinách jsem přišel na to, že dokonce můžu v tu chvíli se pustit, vyskočit, uhnout tý ruce, chytit se zase zpátky a rovnou mu vrazit dýku do oka. A fascinovalo mě to. A to mluvím jenom o možnostech bojovýho systému, různých funkcí itemů, množství bossů a jejich mechaniky a tak dál a tak dál... z toho se člověku točí hlava.
          • Oceňuji tvoji snahu, ale tady jde primárně o trolling, takže se zřejmě nezavděčíš. Lidi prostě nechápou, že je to japonské RPG, takže má mentalitu japonského RPG a nejde ho dost dobře srovnávat s Gothicem nebo Skyrimem. Lidem to automaticky přepíná na západní RPG (rytíři a draci) a pak se jejich úvahy ubírají úplně mimo. Dark Souls tu chytala podobný hate a podobné nepochopení.
            • del0
              Hmm. *7* Spíš jde primárně o typický japanboysimus z tvojí (a jiných) strany, protože nějak si neokdážu představit, jak psaní faktů a celkem slušně argumentovaných odlišných názorů může být trollingem. Podle tebe troluje i Olejník, který neřekl snad nic, co by nebyl doložitelný fakt (pawnové jsou chodící wikipedie, mechanická pomůcka, nemají osobnost/názory, hra je primárně rubačka, nic moc víc toho nanabízí, jedno město...). Tak sem hlavně pleť nějaký rytíře a draky, pane Mimoň...
          • nightborne
            A ještě jeden, nepatrně subjektivní klad - jako osobního pawna si můžeš udělat štíhlounkou zrzku v apartních tangách, a léčit si tak svoje nezdravý upnutí na svoji expřítelkyni. Ehm.
        • MidnighT91
          Nemůže protože to komplexní není. Vybereš si class a průběžně pro něj odemčeš asi 20 schopností, ze kterých si můžeš 6 vybrat. V případě válečníka 3 pro meč a 3 pro štít. Tím veškerá komplexnost hasne...
      • MidnighT91
        Zase jak říkám půlka z toho není pravda: hra je gigantická, ne není je maličká, velkou ji dělá fakt že musíš běhat pěšky. Neuvěřitelně komplexní, ne není je to banální rubačka. Atmosféra? možná v noci a ve skriptu, jinak není. Pocit nebezpečí: chtěl jsi říct pocit nesmrtelnosti a božství? Jak říkám, lidi si vymýšlejí neexistující klady...

        - skvělej bojovej systém, šplh po nepřátelích, kombo útoky s pawnama
        - pawn systém jako takovej
        - detaily - kazící se jídlo, kotrmelec ve vodě ti zhasí lucernu apod.
        Až na tupost těch pawnů tak ano, tohle tam je a dá se to považovat za klady. škoda že je to dost málo na tak "gigantickou" hru...
  • tenhle gameplay je tak silne kontraproduktivni ze by mozna bylo na zvazeni jestli by Capcom nemel kluky zazalovat:) je skoda ze nemate v redakci dostatecne kapacity ktere by dokazali japonske hry lepe podat ctenarum, aby z toho nemeli pocit ze se jedna o neco co stejne nikdo moc nechape.
    • MidnighT91
      Sám nemáš dostatečnou kapacitu na to napsat, co je na té hře dobré. Mám to dohrané a nic jsem tam neviděl.
      • lžeš. Já tam strávil desítky hodin a těžko můžu říct, že jsem to dohrál. PC verze je sotva týden venku a ty už to máš dohrané. To bys musel sedět 24/7 a ještě bych o tom pochyboval... Jsi to zabalil po 10 hodinách a teď tady mudruješ...
        • MidnighT91
          Kdybych to zabalil po 10 hodinach tak nemam lvl 63 a nemam rozehrane dlc. Fakt že tě baví běhat stovky hodin tam a zpět po prázdném světě neznamená, že se příběhová čast té hry nedá dohrát za + - 30 hodin...
          • dyť píšeš, že to máš dohrané a teď vyrukuješ s naprosto směšným levelem. Bože. Dejte mu ban za lži *15*
            • MidnighT91
              Říká anonymní dan jeden z 50 profilů toho samého trolla. Díky ale nikam nejdu, na rozdíl od tebe se za svoje názory nestydím. Zvlášť když jsou pravda...
              Navíc jedinej kdo se tu ponižuje seš ty. Ještě jsi nedokázal napsat nic k věci. Akorát se pokoušíš utřít mě a vůbec ti to nejde...
            • prosím tebe jsi jen dítě, které neumí lhát ani diskutovat. Tak se přestaň ponižovat a odejdi z diskuze, jelikož už se začínáš dost potápět...
            • MidnighT91
              Ne najednou ne, říkám tu celou dobu to samé. Za dohranou považuju hru v momentě kdy skončí hlavní příběh...
              Btw stejně tak by tu lidi neměly poslouchat tvoje lživé srance o téhle hře protože o ní lžeš...
            • takže najednou kromě DLC to máš dohrané. Jasně. Rád bych nakoul, kolik jsi tomu vůbec dal. Bohužel to se nikdy nedozvíme, ale předpokládám, že tvoje lživé srance budem muset číst dál, protože sebereflexi neznáš.
            • MidnighT91
              Hele pro mě za mě si věř čemu chceš, tvůj názor mě nezajímá. Já o té hře říkam pravdu a tvoje fanboyovství z toho dobrou hru neudělá...
    • skoda ze tyhle japonske hry jsou spis bojuvky, my jsme v evrope zvykli na jiny styl. treba kdyz jsem hral oblivion, tak jsem hodne casu stravil ve svem dome, obchodovanim a pod. to samy zaklinac, muzete tam jit do hospody kde je mnoho aktivit a pod. gothic nabizel crafting a sbirani surovin jako vedlejsi aktivitu atd. nemluve o tom ze questy be melo byt mozne splnit vicero zpusoby (stealth, dialog atd)
      • vetsinou japonsky hry nabizaji daleko vic, jen holt kdyz je poradne neznas tak to nevis, samozrejme ti to nemohlo zabranit napsat nesmysl o bojuvkach:)
    • Co bys během hodiny hrani ukázal a vysvetlil ty? Jestli je tam fakt jen jeden save slot, tak si ani nemůžeš připravit nějaký zajímavý situace.
      • ikdyby ten save slot byl, tak si kluci stejně nikdy u žádný hry ( včetně retroher) nevezmou svoje savy, ikdyž to doma mají rozehrané. Chápu že občas to není v lidských silách , ale oni ty savy nemají nikdy u ničeho :)
      • To by ses divil *3*
        • Dekuji za vyčerpávající odpověď, hned si to běžím koupit
  • Neznat tu hru, tak podle tohodle gameplaye si myslim, ze je to pekna kravina. Pritom je az neskutecne zabavna. Navic s warriorem je to nejmin zajimave, zaznelo to i behem gameplaye, je mi zahadou, príc se temer ceoa ukazka odehravala s nim. Stalo by ukazat, jak se s kazdym charakterem zasadne meni gameplay. Take se z ukazky zda, ze kazdy charakter ma k dispozici jen nekolik malo utoku, ale opak je pravdou, mel byt ukazan strom vlastnosti a dovednosti. Lepsi atmosferu ta hra nabizi pri hrani na tv s poradnym ozvucenim a gamepadem, je na to stavena. Na klavesnici s mysi a u maleho monitoru to neni ono.
    • MidnighT91
      A jak přesně zásadně se mění gameplay mezi warriorem a lučišníkem? Že musíš používat nože místo meče? Že můžeš kyklopa střelit do oka? To je jako zásadní změna???
  • Po prvních 2 hodinách je to zatím docela hratelné. Akorát cutscény působí docela divně a člověk těžko pochopí co se nám snažili naši východní kamarádi sdělit. Další mínus dávám za záplavu questů tipu: Zabij 10 banditů, zabij 10 goblinů atp. Bojová stránka hry je skvělá a propracovaná až na občasné glitche kdy postava zmizí v bossově těle ale tohle mi nějak nevadilo. Za mě je to průměrné rpg, které se soustředí hlavně na boj což je škoda, protože nebojová stránka hry zatím hodně zaostává.
    • Tydle questy neber jako stěžejní, je to spíš přivýdělek v průběhu tvé cesty. Není nutné je dělat, akorát pak člověk může narazit na zeď v podobě vyššího levelu nepřátel než si ty sám .. a vté chvíli dostaneš na budku, jelikož sou pravidla nastavená tak, že nejen že vyšší level dáva větší dmg, ale hlavně ty jemu dáváš dmg menší, je to naprd a balanc hry se úplně nepovedl, protože zezačátku budeš dostávat kartáč a následně to až do části s datadiskem budeš kosit jak pánbůh, ale to je neduh velké škály vývoje postavy, kdy se správným buildem budeš prostě op... itak to za to stojí x)
      • Jenže já jsem totální rpg pijavice a pokud tam jse jakékoliv vedlejší questy a aktivity tak je prostě vyždímu co to jde. Nesnesu pocit, že jsem za sebou nechal něco nedodělaného *1*
        • ten grind tam je a není, jelikož ty questy si můžeš všechny nabrat a nemusíš cíleně chodit zabíjet ty monstra, jelikož je vždy potkáš v normálních questech, takže ti to spíše usnadní hraní.
        • Jo tak to znám :D Chápu tě mám to stejně, ale za to pak nemůže hra :D Asiati jsou na tyhle grindovací questy ujetý. Je to v hodně jejich hrách :)
  • Zatial sa mi pomerne paci combat, ale tie questy su strasne ;-) Priklad:
    Niekto vykrada obchod v meste, tak mam samozrejme chytit zlodeja. No ale namiesto niecoho zmyslupneho ako prekecanie mestecka, najdenie podozrivych ci podobne, ma hra hodi v noci do mesta kde si "zlodej" dava okruhy sprintom okolo mesta. Tak ho par krat prastim mecom, padne na zem a namiesto toho aby umrel , tak sa zdvihne a sprintuje dalej...lebo hra uznava jedine mozne riesenie jeho chytenie rukami. Chytenim quest konci, nic nenasleduje, ani len identitu zlodeja , ci cokolvek zaujimave sa nedozviem...proste des
    • 10/10. Pak, že má withcer hloupé questy.
    • Ten quest je o ničem, taky se mi nelíbil, na druhou stranu zrovna trošku vtipné je to vyčítat této hře, že má jediné řešení qeustů. Horší je to dle mého u hry, která je postavena na questech a xp sbíraš jenom za questy. Tak mě napadá eagle vision v Zaklínači. Ve většině questech nemáš šanci uhnout z úzké cesty, abys splnil quest. V téhle konině se zlodějem si na něho můžeš počíhat aspon na více stanovištích. Ten quest má výhodu, že ho uděláš za minutu, stačí vyjít ze dveří a čekat...

      Jinak nevidím důvod proč brečet kvůli jednomu questu a vypisovat si tady srdíčko.... tak trochu trapné..
    • další clovek co vynasi soudy, protože nic nevi. Pochopte uz konecne ze aby jste něco vedeli musite tu hru hrat dlouho a víckrát. Ten zlodej je člen velke bandy zlodeju a dezertoval, a jelikož se musí schovávat protože vudce bandy ho chce za zradu popravit tak krade ve meste, ma hlad atd. Po te co ho hrac chyti, vesnicani ho vyslechnou a pochopi jak se věci mají, ze se jedna vlastne o napraveného zlodeje a nechaji ve meste. Pote lze získat úkol od vudce banditu najit prave tohohle dezertera atd..
      Proboha radsi mlcte když nic nevite...
      • Krescz
        no to je příběh jak pojď na mě z boku *15* ....to miluju tady ty hry kde nevíš proč děláš to co zrovna děláš
      • Hru som hral asi 7krat, presiel vsetky triedy, dosiahol naplno kazdy class, vsetky ability a tutu misiu som hral asi 30krat. A napriek tomu ze mi je velmi dobre zname to co pises.
        1. Uz sa to snad neda oznamit viac pokrytecky...nic v zlom ale prides mi ako strasny clovek co sa musi vyvysovat aby mal kus dobry pocit zo seba. Nestacilo to napisat napriklad takto?
        "Ten zlodej vedie k dalsiu questu ku ktoremu sa dostanes neskor."
        2. Povodny autor prispevku ma uplnu pravdu... prave tato misia je uplne arkadova srajda a kazi dojem z celej hry... neexistuje alternativne riesenie, a sice po case sa to da spravit do 10sekund ale ak mam pocitat cely cas co som stravil nahananim toho curaka tak su to hodiny a v inak velmi slusnom RPG to nema co robit
        • Ty jo ja to hraju poprve a trvalo mi to 4minuty
        • Ok..ja mu priste budu rikat milacku..a poslu mu kytky aby se nahodou necitil ublizene ze jsem mu ja zly pokrytecky clovek jasne a strucne řekl ze nevi jak to je. Jinak celej tenhle problém se zlodějem ve meste je jen o tom ze vetsine first time hracu porad utika a oni sou nasrani ze ho nemůžou chytit, jedna se o klasicke breceni a neschopnost, cetl jsem podobne příspěvky uz mockrat na adresu zlodeje ve meste, přitom ta mise je tak nicotna ze není třeba ji vůbec resit, o nic nejde. Takze pak lezou na fora psat jak to je blbe, spatne udelane, a to jen proto ze si nedokazou priznat ze si s nima ten zlodej vytiral rit. A ty se mi zdas jako clovek který si to nepriznal dodnes:)

          Alternativni reseni existuje..nechat zlodeje utéct..
          • Ten quest je herne, designovo, rpg moznostami riesenia uplne strasny, ja som len rad, ze ma teda aspon pribehove pokracovanie, ako pises, co este nemusim vediet kedze som na zaciatku. Ale do tejto fazy hry....co je v mojom pripade dovezenie hlavy hydry do mesta som nemal jediny zaujimavy rpg quest , zato kopu akcnych zabi, dones, preskumaj, najdi, ochran vola tomu dal korunu v nudnosti.
            • Myslis takto? https://www.youtube.com/watch?v=Yduv9U3KDpk . A Yurta ofc zabit tiez netreba. Vidno, ze sa vyznas ;-)
            • Hnisavec
              V Demon Souls jed zabijes Maiden alebo nezabijes Yurta
            • Okey to je dobře.

              Jinak souhlasím že to ,že hra má tupý příběh i questy není žádná omluva pro tvůrce, taky bych byl rád kdyby to tam bylo .. Ale nejde mít vše, já sem rád že se aspoň capcom pokusil přiblížit nám asijský způsob rpg, tím nejvíc západním způsobem kterým to šlo zkřížit :)
            • Tak to ani necakam, hru som kupoval s tym, ze ma dobry combat, nic ine tam chvalabohu nehladam. Ako nenahneval by som sa keby som nemusel vrazdit za hednu noc 50 vlkov kvoli respawnu, keby to malo aj nejake hlbsie rpg prvky a mechaniku, ci zaujimave questy ci pribeh. Ale primarne som to od hry necakal.
            • Pokud chceš příběh z kterého si budeš ucvrkávat, tak to rovnou přestaň hrát. Nesnažím se tě urazit, snažím se ti ušetřit čas.

              Smysluplný příběh nehledej, diť si jdeš prostě pro svoje srdce, co ti vzal obrovský drak. Myslím že to o Bčkovosti příběhu mluví samo, nebo ne? To je jak jít na Transformers a čekat celej film na emocionální drama
          • Ale preco nie je alternativa, ze ho zabijem? Proste to nejde, ja som ho grabol hned na prvy krat, ale az po vtipnej snahe ho ubit na zemi co samozrejme neslo lebo scenar. Samozrejme predpokladam, ze keby som ho nechytil a nechal ujst , tak tam je dalsiu noc znovu a mozem ho chytat zase, to by som od toho paradneho designu tak nejako cakal.
            • V ktorom DS zabijes nejaku npc a nejde dokoncit? Lebo take som nehral ;-)
            • taková svoboda byla třeba v Gothicu nebo v Dark Souls, na druhou stranu pokud si zabiješ důležité NPC, tak už hru nepůjde dohrát nebo dokončit. Je to jako se ptát, proč ve Witcherovi nemůžeš zabít Yennefer. Jsem si jistý, že spousta hráčů by tuto možnost uvítalo.
          • del0
            "Muzete se zlobit, nesouhlasit ale Dragons Dogma Dark Arisen je pravdepodobne nejlepší akcni rpg všech dob. Stravil jsem v nem vic jak 1000 hodin napric ruznymi platformami, takze nemelu z hladu."

            Zatím se tady zlobíš a cpeš svojí svatou pravdu ostatním jenom ty a to ještě hodně neomaleným způsobem. Ve tvém vlastním zájmu bych se smířil s tím, že ne každý je z DD odvařený.
            • Nj Del aby si neprisel uprdnout k mojemu obliceji, z tech tvojich vytrhovani veci z kontextu by se uz dala napsat knizka :)
    • del0
      Však v nadpisu píše, že je to hardcore.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit